Laimėk marškinėlius su autografais
Spėlionė. Laimėkite daugybę prizų!
Apklausa
Antrąją pasaulio čempionato ketvirtfinalių (JAV – Rusija; Lietuva – Argentina) dieną laimės:
JAV ir Lietuva
JAV ir Argentina
Rusija ir Lietuva
Rusija ir Argentina
Mantas Kalnietis
„Koks treneris Kęstutis Kemzūra? Liuks. Ne todėl, kad privalėčiau pasakyti ką nors gera apie trenerį, bet iš tiesų manau ir kartoju visiems: tai labai geras ne tik krepšinio, bet ir psichologijos specialistas.“
Lietuvos rinktinės įžaidėją džiugina darbas su nacionalinės komandos strategu.
 

Mūsų naujienos rss srautu

rss

Mūsų naujienos el. paštu!

Jūsų adresas:

Komentarai

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9  »
2010-05-24 16:05
Chuck23 (-0.51)
Sorry už antrą Post'ą. Dar norėjau paklausti, kokio ilgumo sutartį Rytas turi su Jomantu, Babrausku, Zavacku ir Ginevičiumi ?
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2010-05-24 16:21
Joyce (+6.42)
Chuck, man rodos jų sutartis po šio sezono baigiasi.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2010-05-24 16:27
Sagenas (+3.02)
Ligonis Siemense bus?Sorry už antrą Post'ą. Dar norėjau paklausti, kokio ilgumo sutartį Rytas turi su Jomantu, Babrausku, Zavacku ir Ginevičiumi ?


jų visų sutartys baigiasi po šio sezono, bet Baynes, Babrausko ir Zavacko atvejais Rytas gali pratęsti sutartis. O Jomanto ir Ginevičiaus tiesiog baigiasi - norėtų juos turėti, reikėtų pasirašyti naują sutartį.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2010-05-24 16:50
Chuck23 (-0.51)
SagenasLigonis Siemense bus?Sorry už antrą Post'ą. Dar norėjau paklausti, kokio ilgumo sutartį Rytas turi su Jomantu, Babrausku, Zavacku ir Ginevičiumi ?jų visų sutartys baigiasi po šio sezono, bet Baynes, Babrausko ir Zavacko atvejais Rytas gali pratęsti sutartis. O Jomanto ir Ginevičiaus tiesiog baigiasi - norėtų juos turėti, reikėtų pasirašyti naują sutartį.


DruChuck, man rodos jų sutartis po šio sezono baigiasi.


Ačiū. Aš manau, kad reikia OUT Ginevičių, Zavacką ir Babrauską. Paimt kokį Kavaliauską vietoj Zavacko, Vietoj Babrausko sakykim Šikšnius ateina, Vietoj Ginevičiaus, manau reikia antro gan padoraus žaidėjo, nes Kelys su Viskontu dar per jauni. Nežinau kaip jums , bet man patinka Eitutavičiaus žaidimas .Įdomu, kokia jo kaina? Ar rytas jį įpirktų. Vietoj Sinicos nusipirkti Dimšą ir sudėtis super. O Sinicą į Perlą siūst. Su tokia sudėtim į Eurolygos TOP8 galim laisvai patekti, žinant, kad lieka Gecevičius, Jomantas, Newley, Bajramovič, Baynes, Bjelica, Miloševič, Valančiūnas(kitam sezone manau iššaus) ir parodys tikrą savo lygį. Tik vasarą reikia biški kačelkėj pabūt ir sutvirtėt.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2010-05-24 16:53
Chuck23 (-0.51)
Aš dar pagalvoju, ar rytuj nepraverstų Frederick House?

UNREAL būtų nusipirkti generolą, et čia lau tik drambliuko svajonės
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 14:53
Chuck23 (-0.51)
Lietuvos Rytas kitame sezone neturės nė vieno amerikiečio,nes J.V. sakė, kad nusipirkti žaidėjai atstovaus savo šalies rinktinėms.

C: J.Valančiūnas, R.Rančik, M.Anisimov

PF: M.Bjelica, K.Bajramovič

SF: G.Staniulis, A.Jomantas, A.Šikšnius, E.Bendžius

SG: M.Gecevičius, B.Newley, S.Buterlevičius, S.Babrauskas

PG: I.Miloševič, Ž.Kelys, B.Milisavljevič

Coach: D.Anzulovič, R.Štelmaher, A.Gronskis.
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 15:41
Idomu
Is kur zinaii kad butent B.Milisavljevičius ir R.Rančik bus ???
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 15:49
....
Tas Rancik per rungtynes po 5 trajakus meto,kas cia per centras toks :D:D
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 16:47
Chuck23 (-0.51)
IdomuIs kur zinaii kad butent B.Milisavljevičius ir R.Rančik bus ???


Jie yra iš agentūros beobasket , iš kurios Rytas perka beveik visus savo užsieniečius. Buvo užsiminta, kad nauji žaidėjai žais už savo šalies rinktinę. Aš taip galvoju, kad gali būti.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 18:11
Venka (+3.32)
BC LRytasLietuvos Rytas kitame sezone neturės nė vieno amerikiečio,nes J.V. sakė, kad nusipirkti žaidėjai atstovaus savo šalies rinktinėms.C: J.Valančiūnas, R.Rančik, M.AnisimovPF: M.Bjelica, K.BajramovičSF: G.Staniulis, A.Jomantas, A.Šikšnius, E.BendžiusSG: M.Gecevičius, B.Newley, S.Buterlevičius, S.BabrauskasPG: I.Miloševič, Ž.Kelys, B.MilisavljevičCoach: D.Anzulovič, R.Štelmaher, A.Gronskis.


Staniulis SF??? o Dieve :D :D : D
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 18:18
Chuck23 (-0.51)
VenkaBC LRytasLietuvos Rytas kitame sezone neturės nė vieno amerikiečio,nes J.V. sakė, kad nusipirkti žaidėjai atstovaus savo šalies rinktinėms.C: J.Valančiūnas, R.Rančik, M.AnisimovPF: M.Bjelica, K.BajramovičSF: G.Staniulis, A.Jomantas, A.Šikšnius, E.BendžiusSG: M.Gecevičius, B.Newley, S.Buterlevičius, S.BabrauskasPG: I.Miloševič, Ž.Kelys, B.MilisavljevičCoach: D.Anzulovič, R.Štelmaher, A.Gronskis.Staniulis SF??? o Dieve :D :D : D


O kas čia tokia. Nemanja Bjelica ūgis yra 208cm atrodo, ir jis žaidžia įžaidėju
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 18:26
tikras
Na komanda tikrai gera bus, zalgiri tai, bet kokiu atveju iveiksim, nelygis jie mums, bet va kaip ten euroloygoj i top8 iseit tai neisivaizduoju
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 18:27
RU$H#4
Nezaidzia nei Staniulis SF, nei Nemanja izaideju. ;)
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 19:19
LT_Ryt_Fanė (+2.50)
BC LRytasLietuvos Rytas kitame sezone neturės nė vieno amerikiečio,nes J.V. sakė, kad nusipirkti žaidėjai atstovaus savo šalies rinktinėms.C: J.Valančiūnas, R.Rančik, M.AnisimovPF: M.Bjelica, K.BajramovičSF: G.Staniulis, A.Jomantas, A.Šikšnius, E.BendžiusSG: M.Gecevičius, B.Newley, S.Buterlevičius, S.BabrauskasPG: I.Miloševič, Ž.Kelys, B.MilisavljevičCoach: D.Anzulovič, R.Štelmaher, A.Gronskis.


Babrausko nebus... Nors Vainauskas sake kad viska padarys kad jis liktu, bet tikriausiai melas buvo...
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2010-06-02 19:46
SMK
PG. Igor Milosevic.

SG. Martynas Gecevicius.

SF. Arturas Jomantas.

PF. Kenan Bajramovic.

C. Naujasis Centras.

____________________

B.Newley, M.Bjelica, J.Valanciunas, Z. Kelys, A.Siksnius.

S.Buterlevicius, ir naujas patyres izaidejas.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2010-06-03 10:19
Chuck23 (-0.51)
NEsuprantu aš J.V. Jei komanda palieka du aukšti žmonės, o ateina vienas .Tai kaip mes išsiversim su keturiais aukštaūgiais ( Bajramovič, Bjelica, Valančiūnas, Naujas ) ? , Eurolygoj normaliai galės žaisti tik Bjelica su Bajramovičiumi ir žiūrint, kad per Naujas aukštaūgis bus. Tai jie keturi viso sezono tikrai neištraus, kai bus labai rimti konkurentai Eurolygoje ,VTB, ir LKL dar su Žalgiriu reikės kapotis. Vainauskai, paimk Kavaliauską vietoj Staniulio, o Stainiulį skolinkit Šiauliam arba dar vieną sezoną tegu Perle žaidžia. Ir vietoj Dambrausko Babrauską reikia pasilikti. Juk Babrauskas yra komandos siela. Jis moka puikiai užvesti komandą.
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2010-06-03 10:49
Chuck23 (-0.51)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda toliau tęsia paruošiamuosius darbus ateinančiam sezonui. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionai derina paskutines kontrakto detales su 205 cm ūgio „Nevėžio“ ekipos lyderiu Egidijumi Dimša.

Delfi.lt žiniomis, antradienį „Lietuvos ryto“ klubo valdybos pirmininkas Jonas Vainauskas su krepšininku susitiko asmeniškai ir aptarė kontranko detales.

Oficialiai tai turėtų būti paskelbta šios savaitės pabaigoje.

E.Dimša patvirtino, jog J.Vainauskas kalbėjosi su juo, tačiau pokalbio detalių komentuoti nepanoro.

Dimša šiemet LKL lygoje Bbuvo pripažintas naudingiausiu LKL reguliariojo sezono žaidėju ir krepšinio ekspertų buvo įvertintas kaip vienas labiausiai patobulėjusių žaidėjų.

Vienu „Nevėžio“ komandos lyderių buvęs krepšininkas per kievienas LKL rungtynes vidutiniškai pelnė 14,6 taško, atkovodavo po 9,7 kamuolio ir rinkdavo po 21,0 naudingumo balų.

Kaip skelbėme anksčiau, Vilniaus „Lietuvos rytas“ jau sukirto rankomis su australu Bradu Newley ir vyriausiuoju komandos treneriu Draženu Anzulovičiumi.
Įvertinimas:
-5
(vertina tik prisijungę)
2010-06-03 10:54
tikras
Cia vietoj zavacko?
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2010-06-03 10:58
Chuck23 (-0.51)
tikrasCia vietoj zavacko?


Nnz, tai tikriausiai kad vietoj jo.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2010-06-03 11:12
donas_007 (+0.19)
numesk linka i delfi
Įvertinimas:
nėra
(vertina tik prisijungę)
«  1 2 3 4 5 6 7 8 9  »

Rašyti komentarą
Vardas:              
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 177

Neburnok „BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.




Žinutės: 6
Paskutinė žinutė: 2010-09-08 23:11

Žinutės: 738
Paskutinė žinutė: 2010-09-08 23:07
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 33 34 35 36 37

Žinutės: 100
Paskutinė žinutė: 2010-09-08 22:14
Pereiti prie: 1 2 3 4 5

Žinutės: 29
Paskutinė žinutė: 2010-09-08 18:58
Pereiti prie: 1 2

 
mobili svetainė

Pasaulio čempionatas
Europos jaunių (U-18) čempionatas
Lietuvos krepšinio lyga
Eurolyga
Europos moterų čempionato atrankos varžybos
Europos jaunučių (U-16) čempionatas
Baltijos krepšinio lyga
Europos taurė
Europos jaunimo (U-20) čempionatas
Pasaulio jaunių (U-17) čempionatas
Nacionalinė krepšinio asociacija
Vieningoji lyga
 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai