Oliveris Lafayette'as
„Krepšinį žaidžiu ne dėl pinigų, bet dėl to, kad man tai patinka. Taip, pinigai yra svarbūs, nes nori pasirūpinti savo šeima, tačiau apie blogus dalykus stengiausi negalvoti. Žinau, kad Dievas viską sudėlios į savo vietas. Aš tikrai nenusivyliau šiuo sezonu. „Žalgiris" man – geriausia komanda, kurioje esu žaidęs.“
Kauno „Žalgirio“ gynėjas apie „Žalgirį“ kalba tik geriausiais žodžiais.

Komentarai

«  1 ··· 4 5 6 7 8 9 ··· 12 ··· 16 ··· 20 ··· 22  »
2012-09-04 22:02
sharmas (0)
TDay normalus zalgerio fanas
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2012-09-04 22:09
Houston (+0.20)
Tday saunuolis! Bando robotuku armija i prota atvesti:)
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2012-09-04 22:10
TDaY (-1.34)
TikrasZalFanasNe man čia gydytis reikia, o tau čia. Tu kada nors sugebėk priimt kritiką, o dėl tavo gyvenimo pilnumo tai pilnumas tau čj reiškia kobės garbinimas ir nolaifinimas.


krč, penktos klasės bairiai ftw, ne?

Ir kaip man priimt kritiką?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-09-04 22:11
TikrasZalFanas (+0.62)
Kada nors sutik su kitų nuomone, nes žinok tobulų nėra ir tu nesi visada teisus. O del bajėriu tai tau čia išvis reiktu patylėt. :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-09-04 22:17
dbrLin (0)
TDay turbut vienintelis kuris apgina savo noumone argumentais o ne pila suda ant kitu, netoks sudfanis jis kai dauguma cia pastumt ant kitu
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2012-09-04 23:15
Ryuzaki (+0.35)
dbrLinTDay turbut vienintelis kuris apgina savo noumone argumentais o ne pila suda ant kitu, netoks sudfanis jis kai dauguma cia pastumt ant kitu


argumentu pas ji daugiau nei pas bet kuri kita, bet moka jis ir "blefuot" tie postai apie tai, kad Stalinas buvo zydas, kad Hitleris bijojo Mussolinio likimo, kad vokietija turejo branduolini ginkla, pokerio terminais buvo "fold'inti" :)
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-09-04 23:31
TDaY (-1.34)
On 20.7.1932 wrote the "Jewish World League" (Bernat Lecache): "Germany is our public enemy No. 1 it is our cause to declare war on her without mercy."

(Quoted in Harold Cecil Robinson, "Damn anti-Semitism" p.119).

The "Centralblad voor Israeliten in Nederland" wrote on 13.9.1939:

"Millions of Jews in America, England, France, Africa and Palestine are committed to carry the extermination war against Germany, up to its total destruction."

(quoted in Harold Cecil Robinson, "Damn anti-Semitism" p.119).

On 8 October 1942 the Jewish magazine "The Sentinel" wrote in Chicago: "The Second World War is fought to defend the essential principles of Judaism. "(Quoted in" Harold Cecil Robinson, "Damn anti-Semitism" p.119).

RyuzakidbrLinTDay turbut vienintelis kuris apgina savo noumone argumentais o ne pila suda ant kitu, netoks sudfanis jis kai dauguma cia pastumt ant kituargumentu pas ji daugiau nei pas bet kuri kita, bet moka jis ir "blefuot" tie postai apie tai, kad Stalinas buvo zydas, kad Hitleris bijojo Mussolinio likimo, kad vokietija turejo branduolini ginkla, pokerio terminais buvo "fold'inti" :)


Mano terminas žydai, kaip ir hitlerio, yra tie zionistai, kurie naikina pasaulį norėdami gero tik sau, vienaip ar kitaip stalinas tikrai buvo stipriai susijęs su žydais. Vokietija buvo lyderiaujanti ekonominė ir technologijų valstybė pasauly, jiem tą bombą sukurt su tokiais technikais, mano manymu, juokų darbas.

Tu manai sąjungininkai būtų hitlerį paėmę ir teisę kortuose? Nejuokink, būtų tas pats, kas su gadafiu, nužudytų, išsišaipytų iš jo kūno, paliktų prekybos centre pūt kai žmonės eitų pasižiūrėt į lavoną, niekas iš mūsų tokio likimo nenorėtum, net po mirties.

Tarp kitko, gal kas gali pasakyt, kodėl Himmleris, labiausiai nekentęs žydų žmogus istorijoj (bent jau pagal vadovėlinę istoriją), davė įsakymą bet kokia kaina laikyt žmones stovyklose gyvus, kai gavo laišką iš stovyklos, kad nuo šiltinės miršta vis daugiau žmonių? Šitą labai reikiant ryt galėsiu patvirtint jo pasirašytu laišku, manau galėsiu vėl surast.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 02:28
Anonimas
:|
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 03:55
edzilla (0)
eik graužt šlamšto apie Hitlerį čia nerašes. Gal dar kokią teoriją išgirsi ir aiškinsi jog mes "robotukai". Yra tamsa ir šviesa, taip ir istorijoje tiesa ir teorijos. Visur tų teorijų pilna ir čia ne išimtis. Nori tikėk nors ir Bin Ladenu, man nusišvilpt, tik nenusišvilpt jog tokie žmonės vaikšto gatvėje. Negarbini jo? Tai nusiimk tą prakeiktą avatarą. Gyvenk jo gyvenima jeigu taip smagu ir neberodyk kaip tau trūksta dėmesio.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 07:09
TDaY (-1.34)
edzillaeik graužt šlamšto apie Hitlerį čia nerašes. Gal dar kokią teoriją išgirsi ir aiškinsi jog mes "robotukai". Yra tamsa ir šviesa, taip ir istorijoje tiesa ir teorijos. Visur tų teorijų pilna ir čia ne išimtis. Nori tikėk nors ir Bin Ladenu, man nusišvilpt, tik nenusišvilpt jog tokie žmonės vaikšto gatvėje. Negarbini jo? Tai nusiimk tą prakeiktą avatarą. Gyvenk jo gyvenima jeigu taip smagu ir neberodyk kaip tau trūksta dėmesio.


Istorijoj yra tik teorijos.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 09:17
xaltooraz (0)
TDaYa. Ir tada viską vainikuojantis faktas : Karo metu, vokietija šešis kartus siūlė taiką kitoms šalims. Visi dokumentai pasirašyti hitlerio, visi atmesti kitų šalių.


Va, čia yra tipinis sąmokslo teorijų bruožas - ištraukiu kelis faktus, bet nepasižiūriu į fakų visumą.

Taip, teisybė, Hitleris siūlė taiką Sąjungininkams. Panagrinėkim pirmą Hitlerio taiko siūlymą po karo pradžios 1939 m. Hitleris, iš pradžių okupavęs Austriją, po to Čekoslovakiją, rugsėjo mėn įsiveržė į Lenkiją ir ją okupavo. Tada pasiūlė taiką vakarams. Kaip "niekšingai" pasielgė vakarai, kad atmetė taikos pasiūlymą vlstybės, kuri agresyviai okupavo savo kaimynes ir PATI PRADĖJO KARĄ. Tuo labiau, kad sutikimas su taika reikštų, kad Vakarai pripažįsta Lenkijos okupaciją. Čia buvo meistriškai apgalvotas Hitlerio žingsnis, nes jis žinojo, kad vakarai nepriims taikos pasiūlymo ir taip Hitleris tarptauutinėje arenoje galės pasirodyti ne kaip agresorius, o kaip taikos nešėjas. Taigi jis savo generolams, dar nesulaukęs vakarų atsakymo, spalio 7 d Direktyva liepė ruoštis Prancūzijos puolimui per Liuksemburgą ir Olandiją. Tokį dokumentą gali pamatyti knygoje Ian Kershaw, Hitler. 1936-1945: Nemesis., 290psl.

Tai TDaY, koks čia taikos pasiūlymas???

Kiti taikos pasiūlymai buvo taip pat labai meistriškai apgalvoti ir tokie patys "nuoširdūs".

TDay, panašu, kad tu turi jau susiformavęs nuomonę apie Hitlerį, o tik po to ištraukinėji reikalingus faktus tai nuomonei patvirtinti. Linkiu tau pirmiau išanalizuoti visų faktų visumą, o tik po to susidaryti nuomonę.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 09:39
xaltooraz (0)
TDaY,

dar dėl tavo pasisakymų, kad "Hitleris buvo garbingas, niekada nenorėjo karo, troško visų supistų tautų lygybės, nenaikino užkariautų tautų kultūrų ir pan."

Nesu skaitęs Hitlerio Second Book. Gal ten jo idėjos ir gražios yra, galėjo jis ten didžiausiu taikos nešėju apsiskelbti, bet žiūrėkim ne ką jis rašė, o į jo veiksmus:

1. Pažeisdamas Versalio taikos sutartį 1936 prisijungia Reino sritį. Ok sutinku, kad tai buvo neteisingai atimtos vokiečių žemės, jiems ekonomiškai svarbios, tegul Hitleris turi.

2. 1938 okupuoja Austriją. Nu ok, galima dar labai pritempiant pasakyti, kad Austrijos žemės kažkada priklausė vokiečiams, jie jas susigrąžino ir pan. Ok, tegul.

3. 1939 Hitleris galutinai okupuoja Čekoslovakiją. Tai prie ko ta česlokovakija. Kam Hitleriui Čekoslovakija, jei jis nenori karo ir skleidžia gėrį???

4. 1939 PRADEDA KARĄ su Lenkija ir ją okupuoja. Kaip žmogus, nenorėdamas karo, jį sukelia?

TDay, paaiškinka man, kaip šalių okupacija padarys visas tautas lygias? Taip, paliko jis tų šalių kultūras. Ne kvailas Hitleris buvo, nereikėjo jam tų kultūrų. Pasiėmė tai, ko reikėjo - įstatė į valdžią saviškius, nusavino visus ekonominius išteklius, o žmonių neišžudė, nes irgi buvo nekvailas, jam reikėjo sveikų žmonių, darbo jėgos, kareivių. Tie patys geradario Hitlerio neišžudyti žmonės vėliau mirs nuo bado arba kare, KURĮ SUKĖLĖ HITLERIS. Še tau ir lygios tautos, še tau Hitleris nenorėjo karo. Čia vienas iš dviejų - arba Hitleris iš tikro norėjo gerų tikslų, bet buvo ant tiek kvailas, kad viskas gavosi priešingai; arba JHitleris savo Second bookuose rašė gražias mintis, o realybėje norėjo visai ko kito. Greičiau antras variantas - Hitleris norėjo, kad vokiečių tauta būtų didi, bet to norėjo kitų valstybių sąskaita. Pamatė Hitleris, kad okupavus Austriją ir Čekoslovakiją vakarai tyli, tai ir išnaglėjo. Kaip sakant, apetitas auga bevalgant
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 14:13
Tday MVP
TDaY MVP !!! MVP!!! MVP!!! :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 16:09
Fansanity (0)
TDaYNesakiau ai kas tie 50 tūkstančių žydų, būk žmogus, nekeisk mano žodžių, bandydamas vadint mane kvailiu, protingiau nepasirodysi.Hitlerio Vokietija visada buvo outnumbered, jie kiekvieną mūšį kovodavo turėdami mažiau karių, karių skaičius mūšyje didelės reikšmės neturi. Aišku, kad šaudydavo atgal bėgančius, baimė nėra gerbtinas jausmas. Tokią "negalima grįžt" taktiką buvo naudojama absoliučiai visuose karuose istorijoj. Apskritai, vokietijos prioritetas visada būdavo grįžt pasiimt sužeistų ar suimtų, hitleris nemėgo savų už nugaros palikt.Kokie ten siuntimai vaikų, susirado ginklų vaikai, pašaudė priešus, visai sėkmingai, davė hitleris už drąsa medalius paskutinėm karo dienom. Nežinau ar ir šito negali garbingu poelgiu pavadint, spręsk pats. Tavo tas davė ginklą vaikams kvailai skamba, jie patys ginklų neturėjo, nors karių dar apie du milijonus turėjo.


Kokia teise Hitleris turejo, ikalinti zmones koncentracijos stovyklose? Kad ir ten taip buwo ''visai nieko'' (choras, teatrai, zaidimia ir t.t.) niekas neturi jokios teises apriboti kito zmogaus ar zmoniu, teises i laisve nebent tam yra, tam tikros priezastys: vagystes zmogzudystes ir t.t. nemanau, kad 50 000 (pagal tave tiek zydu mire) zydu buwo nusikalteliai.

Tu i visa tai atsakysi: Hitleris norejo praliosuot zydus, nes jie valde didele daly ekonomikos.

Paprastas pvz.: Maxima db is visu pardotuviu uzdirba daugiausiai (tarkim), tj parduotuve Iki noredama gauti didesne rinkos daly okupuoja visas maximas ir dar kitas parduotuves, kad turetu didesne rinkos daly. Apsivalymas nuo maximos cia butu ane?

Nera logikos...

Taip Hitleris, buvo buikus oratorius, puikus vadas, nes tiek padaryti, ka jis ir padare reikia sugebejimu. Bet visa tai jis padare pamindamas kitu norus ir nuomones, nes nemanau, kad kitos valstybes norejo tapti vokietijos dalimi, vokietija is tu saliu norejo tik ekonomines naudos. Ir kam daryti kara savo kieme kai, gali padaryti svetimam?

Beje dar klausimas, ka manai apie Molotovo ir Ribentropo pakta? Norejo apsisaugot nuo SSRS, nes jie buvo blogis, o Vokietija ne?
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 17:19
LK777 (0)
TDAY vaikas su sutrikusiu mastymu, jo visos mintys yra susijusios, tik su jo herojais kobe ir hitleriu.. turbut sapnuoji slapius sapnus su kobe ir hitler? a? ..
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 17:37
Anonimas faradejus.
TDaY sindromas - reto sutrikimo atvejis. Tada mintyse pluduriuoja tik tai mielasis Kobe Brajantas ir Jo Didenybe Hitleris. Oh Kobe, u r the best, cum on me kobe, CUM!!!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 17:44
yo
Istorijos nėra, yra tik istorijos
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 17:49
Haidis
Shut up about avatars! dekit toki kaip mano - Super Gloryhunter! Nes Lebrick FTW SUPER SEXAYYYYY! Cum Lebrick, oh please Cum, please Cum on me Lebrick, CUM ON ME!
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 18:36
TDaY (-1.34)
xaltoorazTDaYa. Ir tada viską vainikuojantis faktas : Karo metu, vokietija šešis kartus siūlė taiką kitoms šalims. Visi dokumentai pasirašyti hitlerio, visi atmesti kitų šalių.Va, čia yra tipinis sąmokslo teorijų bruožas - ištraukiu kelis faktus, bet nepasižiūriu į fakų visumą.Taip, teisybė, Hitleris siūlė taiką Sąjungininkams. Panagrinėkim pirmą Hitlerio taiko siūlymą po karo pradžios 1939 m. Hitleris, iš pradžių okupavęs Austriją, po to Čekoslovakiją, rugsėjo mėn įsiveržė į Lenkiją ir ją okupavo. Tada pasiūlė taiką vakarams. Kaip "niekšingai" pasielgė vakarai, kad atmetė taikos pasiūlymą vlstybės, kuri agresyviai okupavo savo kaimynes ir PATI PRADĖJO KARĄ. Tuo labiau, kad sutikimas su taika reikštų, kad Vakarai pripažįsta Lenkijos okupaciją. Čia buvo meistriškai apgalvotas Hitlerio žingsnis, nes jis žinojo, kad vakarai nepriims taikos pasiūlymo ir taip Hitleris tarptauutinėje arenoje galės pasirodyti ne kaip agresorius, o kaip taikos nešėjas. Taigi jis savo generolams, dar nesulaukęs vakarų atsakymo, spalio 7 d Direktyva liepė ruoštis Prancūzijos puolimui per Liuksemburgą ir Olandiją. Tokį dokumentą gali pamatyti knygoje Ian Kershaw, Hitler. 1936-1945: Nemesis., 290psl.Tai TDaY, koks čia taikos pasiūlymas???Kiti taikos pasiūlymai buvo taip pat labai meistriškai apgalvoti ir tokie patys "nuoširdūs".TDay, panašu, kad tu turi jau susiformavęs nuomonę apie Hitlerį, o tik po to ištraukinėji reikalingus faktus tai nuomonei patvirtinti. Linkiu tau pirmiau išanalizuoti visų faktų visumą, o tik po to susidaryti nuomonę.


Lenkai atvirai spaudoj reiškė, kad tegu tik vokiečiai puola, kad jie bus sutraiškyti, žodžiu trashtalkino ir provokavo karą, nes jie to ir norėjo, vokiečiai pasijuokė ir nusisuko nieko nedarydami, tada lenkai nužudė 50000 tūkstančių vokiečių savo žemėse, pasakydami bring it on bitch. Lenkai pradėjo antrą pasaulinį karą, vokiečiai būtų palikę savo žmones be jokios pagalbos būtų žiaurią gėda užsitraukę. Net dauguma žydų istorikų pripažįsta, kad hitleris nenorėjo karo, jis pats tai ne kartą kartojo.

Tai hitleris tą sutartį ne kartą pažeidinėjo, tame ir esmė buvo. Jis ją pažeidinėdamas išsaugojo vokietiją kaip šalį ir padarė ją lyderiaujančia pasaulio ekomika.

Apie antrą net nekomentuosiu, Austrai ne ką geriau gyveno ir priėmė Hitlerį kaip lietuviai napoleoną.

Trečias, Čekoslovakijoj buvo daug vokiečių, ypač ties siena, ir šalis buvo geras boost'as vokietijai kare, 2,5 iš 10 tankų divizijų puolant prancūzus buvo čekų. Tuo metu buvo apie 4 milijonus vokiečių čekoslovakijoj. Apskritai tas okupuoja čekoslovakija apgailėtinai atrodo, žmonės į gatves rinkos sutikt tankų.

Bandai vis kartot, pabrėžt, kad hitleris sukėlė karą, nors ką tik parašiau, kad to nėra, net žydų laikraščiai dar 1933-1935 metais rašė, kad hitleris nenori karo, bet mes jį jam duosim.

Hitleris norėjo suvienyt etnines europos tautas, kadangi po versalio sutarties, tokios šalys kaip čekoslovakija, kurios buvo pasmerkti tarptautinių super politikų eksperimentai nebuvo pakankami pajėgios išlaikyt gerą gyvenimo lygį, o kartu su savim galėjo nusitempt kitas šalis. Tarp kitko, kam priklausė čekoslovakija prieš pirmą pasaulinį karą? Apskritai, čekai ir slovakai žiauriai nemėgo vieni kitu, nors ir naudojo panašią kalbą, bet kultūriniai skirtumai buvo tokie dideli, kad jie niekada nebuvo toli nuo civilinio karo, hitleris praktiškai išsaugojo kariškai stiprią šalį, kuri buvo pasmerkta susinaikint save.

Tai pala, hitleris žmonių nežudė, netrukdė jų kultūrai ir net daugumos žavėjos. Hitleris ir norėjo gerų tikslų ir puikiai juos vykdė, kol britai per lenkus įvėlė juos į karą, kur pats Hitleris suprato, kad vienu metu jam teks prieš dešimt šalių kariaut, tačiau negalėjo trauktis, nes kai lenkai pradėjo žudyt nekaltus vokiečius, jis turėjo du varijantus - arba numalšint lenkus (įsiveržęs į Lenkiją jis liepė savo kariams nežudyt civilių, kaip tai darė lenkai vokiečiams, ant kiek žmogui garbė už tai?), arba leist žydų valdomai medijai suėst jį kaip bailį, kuris negelbėja savo žmonių, tuo pačiu patys vokiečiai prarastų pasitikėjimą juo. Tai genialiai parengtas britų/lenkų planas įviliot Hitlerį į neišvengiamą karą.

Ką tu čia nusišneki apie tai, kad kitos šalys tyli? Britų prime ministras chamberlainas 1938 metais pasiūlė hitleriui pasiimt čekus, Eduardas daladieras, prancūzų prime ministras, padarė tą patį. Du žmonės tam nepritarė - mussolinis ir stalinas, bet stalinas net nebuvo atvykęs į miuncheną, o mussolinis pasilaužęs, pasilaužęs pasirašė agreementą. Check your facts, dude.

Nu, vieną paaiškinai taikos pasiūlymą, kada jis maždaug pasakė anglijai "nelysk"

Tai, kas, kad ruošės įsiveržimui į fricus, jis ilgai prieš puolimą prieš rusus irgi ruošėsi tam, žinai kodėl? Nes sovietai statė savo pajėgas lygiai taip pat ruošdamiesi, eik pažiūrėt ar prancūzai nesiruošė pult vokiečių. Puolant su anglija, kaip tik dviem frontais galėtum užgriūt ant vokietijos, tada iš trečios pusės ateina sovietai ir boom nebėra vokiečių.

Kiekviena šalis ten su kiekviena šalim praktiškai buvo pasiruošus karui bet kada, nes visi žinojo, kad jis bus, tiek, kad hitleris dar nors jo išvengt bandė, kaip ne kaip, bet bandė.

Grįžant prie žydų, tai iš tikrųjų vokiečiai turėjo vieną būdą išnaikint didelį jų skaičių per kelis mėnesius - palikt juos lauke, be pastogės, be maisto ar vandes, KAIP EISENHOWERIS PADARĖ VOKIEČIAMS PO KARO. Plius nesuskaičiuojama galybė vokiečių moterų, išprievartautų rusų karių.

FansanityTDaYNesakiau ai kas tie 50 tūkstančių žydų, būk žmogus, nekeisk mano žodžių, bandydamas vadint mane kvailiu, protingiau nepasirodysi.Hitlerio Vokietija visada buvo outnumbered, jie kiekvieną mūšį kovodavo turėdami mažiau karių, karių skaičius mūšyje didelės reikšmės neturi. Aišku, kad šaudydavo atgal bėgančius, baimė nėra gerbtinas jausmas. Tokią "negalima grįžt" taktiką buvo naudojama absoliučiai visuose karuose istorijoj. Apskritai, vokietijos prioritetas visada būdavo grįžt pasiimt sužeistų ar suimtų, hitleris nemėgo savų už nugaros palikt.Kokie ten siuntimai vaikų, susirado ginklų vaikai, pašaudė priešus, visai sėkmingai, davė hitleris už drąsa medalius paskutinėm karo dienom. Nežinau ar ir šito negali garbingu poelgiu pavadint, spręsk pats. Tavo tas davė ginklą vaikams kvailai skamba, jie patys ginklų neturėjo, nors karių dar apie du milijonus turėjo.Kokia teise Hitleris turejo, ikalinti zmones koncentracijos stovyklose? Kad ir ten taip buwo ''visai nieko'' (choras, teatrai, zaidimia ir t.t.) niekas neturi jokios teises apriboti kito zmogaus ar zmoniu, teises i laisve nebent tam yra, tam tikros priezastys: vagystes zmogzudystes ir t.t. nemanau, kad 50 000 (pagal tave tiek zydu mire) zydu buwo nusikalteliai.Tu i visa tai atsakysi: Hitleris norejo praliosuot zydus, nes jie valde didele daly ekonomikos.Paprastas pvz.: Maxima db is visu pardotuviu uzdirba daugiausiai (tarkim), tj parduotuve Iki noredama gauti didesne rinkos daly okupuoja visas maximas ir dar kitas parduotuves, kad turetu didesne rinkos daly. Apsivalymas nuo maximos cia butu ane?Nera logikos...Taip Hitleris, buvo buikus oratorius, puikus vadas, nes tiek padaryti, ka jis ir padare reikia sugebejimu. Bet visa tai jis padare pamindamas kitu norus ir nuomones, nes nemanau, kad kitos valstybes norejo tapti vokietijos dalimi, vokietija is tu saliu norejo tik ekonomines naudos. Ir kam daryti kara savo kieme kai, gali padaryti svetimam?Beje dar klausimas, ka manai apie Molotovo ir Ribentropo pakta? Norejo apsisaugot nuo SSRS, nes jie buvo blogis, o Vokietija ne?


Būk žmogus, nebandyk spėliot ką aš atsakysiu, ok?

Hitleris suvarė žydus į jų rajonus, uždėjo žvaigždes, kad galėtų išsiųst juos į israelį. Kaip sakiau, Hitlerio idėja buvo, kad etninės šalys turėjo būt kartu.

Jeigu maxima chroniškai gadintų iki gyvenimus ir tikrąją to žodžio prasme verstų juos žudytis dėl nepakeliamos naštos, prasto gyvenimo, tada tai būtų vienintelis veiksmas, kurio iki galėtų imtis.

Bausti nusikaltėlį nėra nusikaltimas.

Ribentropo-molotovo karas buvo tiesiog neišvengiamo karo nukėlimas, abi šalys jautėsi nepasiruošusios kovot tarpusavy, nes nei viena tiksliai nežinojo, kiek karinės jėgos kita turi.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-09-05 19:57
xaltooraz (0)
TDaY,

galėtum nurodyti šaltinį iš kur imi 50.000 nužudytų vokiečių iki rugsėjo 1 d? Ir kada jie buvo išžudyti? Neo-nacių puslapiai ir forumai netinka.

Taip, buvo faktas, kad lenkai tyčiojosi ir žudė voikiečius rugsėjo 3d, - jau po vokiečių įsiveržimo (nepamenu, bet lyg 15000 vokiečių buvo suimta valdžios nurodymu). Jeigu būtų išžudyta 50.000 vokiečių žydų, kodėl tada pats Hitleris įsiveržimo į Lenkiją priežastis nurodė, kad lenkai užgrobė radijo stotį Glivice ir puldinėja vokiečių karius kituose pasienio ruožuose. Ir tik nuo rugsėjo 3 dienos, po invazijos į Lenkiją, Gebelsas spaudoje pradėjo trimituoti apie 58.000 išžudytų vokiečių. Tai aiški propoganda, juk jei iš tikrų būtų tiek vokiečių mirčių apie tai Hitleris ir visa jo propagana būtų apie tai trimitavusi visam pasauliui gerokai iki rugsėjo 3 dienos.

Į kitus argumentus atsakysiu vėliau
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
«  1 ··· 4 5 6 7 8 9 ··· 12 ··· 16 ··· 20 ··· 22  »

Rašyti komentarą
Vardas:                    
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 439

Neburnok „BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.






TAT

Žinutės: 24
Paskutinė žinutė: 2013-05-25 01:25
Pereiti prie: 1 2
Žinutės: 587
Paskutinė žinutė: 2013-05-24 22:36
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 26 27 28 29 30
Žinutės: 397
Paskutinė žinutė: 2013-05-24 22:35
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 16 17 18 19 20
Žinutės: 34
Paskutinė žinutė: 2013-05-24 21:02
Pereiti prie: 1 2
Lietuvos krepšinio lyga
Lietuvos moterų krepšinio lyga
Eurolyga
Ispanija
Lietuvos nacionalinė krepšinio lyga
Baltijos krepšinio lyga
Europos taurė
Italija
Regionų krepšinio lyga
VTB Vieningoji lyga
Nacionalinė krepšinio asociacija
Rusija
 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai