Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
5 d., Šeštadienis
Čekijos rinktinė Estijos rinktinė 15:30
Lenkijos rinktinė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė 16:00
Vokietijos rinktinė Islandijos rinktinė 16:00
Gruzijos rinktinė Olandijos rinktinė 16:00
Izraelio rinktinė Rusijos rinktinė 18:30
Belgijos rinktinė Latvijos rinktinė 18:30
Ispanijos rinktinė Serbijos rinktinė 19:00
Makedonijos rinktinė Graikijos rinktinė 19:00
Lietuvos rinktinė Ukrainos rinktinė 21:30
Prancūzijos rinktinė Suomijos rinktinė 22:00
Italijos rinktinė Turkijos rinktinė 22:00
Kroatijos rinktinė Slovėnijos rinktinė 22:00
6 d., Sekmadienis
Estijos rinktinė Belgijos rinktinė 15:30
Rusijos rinktinė Lenkijos rinktinė 16:00
Serbijos rinktinė Vokietijos rinktinė 16:00
Olandijos rinktinė Makedonijos rinktinė 16:00
Suomijos rinktinė Izraelio rinktinė 18:30
Latvijos rinktinė Lietuvos rinktinė 18:30
Islandijos rinktinė Italijos rinktinė 19:00
Slovėnijos rinktinė Gruzijos rinktinė 19:00
Ukrainos rinktinė Čekijos rinktinė 21:30
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė Prancūzijos rinktinė 22:00
Turkijos rinktinė Ispanijos rinktinė 22:00
Graikijos rinktinė Kroatijos rinktinė 22:00
7 d., Pirmadienis
Lietuvos rinktinė Belgijos rinktinė 15:30
Suomijos rinktinė Rusijos rinktinė 16:00
Izraelio rinktinė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė 18:30
Čekijos rinktinė Latvijos rinktinė 18:30
Ukrainos rinktinė Estijos rinktinė 21:30
Prancūzijos rinktinė Lenkijos rinktinė 22:00
8 d., Antradienis
Serbijos rinktinė Islandijos rinktinė 15:30
Slovėnijos rinktinė Olandijos rinktinė 16:00
Vokietijos rinktinė Turkijos rinktinė 18:45
Gruzijos rinktinė Graikijos rinktinė 19:00
Ispanijos rinktinė Italijos rinktinė 22:00
Kroatijos rinktinė Makedonijos rinktinė 22:00
9 d., Trečiadienis
Turkijos rinktinė Serbijos rinktinė 15:30
Belgijos rinktinė Čekijos rinktinė 15:30
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė Suomijos rinktinė 16:00
Graikijos rinktinė Slovėnijos rinktinė 16:00
Lenkijos rinktinė Izraelio rinktinė 18:30
Latvijos rinktinė Ukrainos rinktinė 18:30
Italijos rinktinė Vokietijos rinktinė 18:45
Makedonijos rinktinė Gruzijos rinktinė 19:00
Estijos rinktinė Lietuvos rinktinė 21:30
Rusijos rinktinė Prancūzijos rinktinė 22:00
Islandijos rinktinė Ispanijos rinktinė 22:00
Olandijos rinktinė Kroatijos rinktinė 22:00
10 d., Ketvirtadienis
Serbijos rinktinė Italijos rinktinė 15:30
Ukrainos rinktinė Belgijos rinktinė 15:30
Suomijos rinktinė Lenkijos rinktinė 16:00
Slovėnijos rinktinė Makedonijos rinktinė 16:00
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė Rusijos rinktinė 18:30
Latvijos rinktinė Estijos rinktinė 18:30
Vokietijos rinktinė Ispanijos rinktinė 18:45
Gruzijos rinktinė Kroatijos rinktinė 19:00
Čekijos rinktinė Lietuvos rinktinė 21:30
Izraelio rinktinė Prancūzijos rinktinė 22:00
Turkijos rinktinė Islandijos rinktinė 22:00
Graikijos rinktinė Olandijos rinktinė 22:00