Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Ketvirtąją pergalę Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (4-1) klubas, kuris namuose tik po atkaklios kovos 78:70 (25:21, 20:20, 16:20, 17:9) privertė pasiduoti „Šilutės“ (3-2) krepšininkus.

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėms, šilutiškiai dar turėjo minimalų pranašumą (70:69), tačiau Simo Raupio pataikytas baudų metimas tapo paskutiniais svečių taškais.

Netrukus Viktoras Chodosovskis pelnė šešis taškus iš eilės, dėjimą į krepšį atliko Benas Bagdonavičius, o Aidas Einikis pridėjo taiklų baudų metimą ir klaipėdiečiai šventė ketvirtąją pergalę.

Šiose rungtynėse debiutavo ir naujasis Klaipėdos ekipos aukštaūgis Ignas Ramašauskas. Vidurio puolėjas per 3 minutes prametė dvitaškį ir spėjo triskart prasižengti.

Pamario ekipai kelią link pergalės užkirto klaidų skaičius. „Šilutė“ suklydo 25 kartus, kuomet jų varžovai prarado 17 kamuolių.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 17, Benas Bagdonavičius 16, Aidas Einikis 10.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 16, Brianas Wanamakeris, Simas Raupys ir Darius Kibildis po 10.