Nuotr.: AP - Scanpix

Vašingtono „Wizards“ (7-13) atakų organizatorius Johnas Wallas pelnė 52 taškus ir užfiksavo asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau jo pastangų pergalei nepakako.

Įžaidėjo ginama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 116:124 (24:25, 28:40, 29:31, 35:28) krito prieš Orlando „Magic“ (10-12) komandą, kuri sužaidė rezultatyviausias savo sezono rungtynes.

Elfrid  Payton
PTS 25 | REB 1 | AS 9 | ST 3 | BS 3
Wallas antroje mačo dalyje pelnė 33 taškus ir savo komandos deficitą lemiamame kėlinyje sumažino iki 10 taškų, tačiau rungtynių pabaigoje iniciatyvą išlaikiusi „Magic“ užtikrintai laimėjo.

Wallas per 42 minutes įmetė 52 taškus (13/23 dvit., 5/8 trit., 11/14 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 44 naudingumo balus. Pastarąjį kartą „Wizards“ komandoje 50 taškų ribą 2007 metų sausį buvo pasiekęs Gilbertas Arenasas.

„Trečiajame kėlinyje aš pradėjau pataikyti metimus, stengiausi būti agresyvesniu. Susikūriau progas ir turėjau galimybių lengvai rinkti taškus“, – apie savo pasirodymą kalbėjo Wallas.

„Wizards“: Johnas Wallas 52 (13/23 dvit., 5/8 trit., 11/14 baudos, 8 rez. perd.), Bradley Bealas 19 (3/6 trit.), Markieffas Morrisas 10 (7 atk. kam.).

„Magic“: Elfridas Paytonas 25 (3/3 trit., 9 rez. perd.), Jeffas Greenas 20, Jodie Meeksas 18, Bismackas Biyombo 14 (13 atk. kam.).