23
8
78%
7/9

Petteri Koponenas sužaidė geriausias sezono rungtynės, o „Barcelona“ (8-10) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Katalonai namuose 88:78 (16:15, 17:19, 30:19, 25:25) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (8-10) krepšininkus.

Likus žaisti mažiau nei 3 minutes po Brandono Paulo tritaškio turkai priartėjo iki 78:80. Visgi penki iš eilės Koponeno taškai ir Victoro Calvero tritaškis padėjo šeimininkams atsitiesti ir iškovoti pergalę.

Šeimininkus į priekį vedė Koponenas, kuris per 27 minutes pelnė 20 taškų, pataikęs 6 tritaškius iš 8. Iš viso suomis surinko 21 naudingumo balą.

Jam puikiai talkino pirmąsias rungtynes komandoje žaidęs Vitoras Faveranis. Brazilas per 27 minutes pelnė 18 taškų, sugriebė 8 atšokusius kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Jaučiuosi puikiai, nes komanda laimėjo. Mes gerai kovėmės dėl kamuolių ir puikiai pataikėme tritaškius. Tai nulėmė pergalę“, – kalbėjo naudingiausias mačo žaidėjas Faverani.

„Barcelona“: Petteri Koponenas 20, Vitoras Faverani 18 (8 atk. kam.), Victoras Claveras 14, Justinas Doellmanas Juanas Carlosas Navarro po 9.

„Anadolu Efes“: Brandonas Paulas 25, Thomas Heurtelis 18, Tyleris Honeycuttas 11.