Mariaus Grigonio atstovaujama Berlyno ALBA nepasinaudojo puikia galimybe iškovoti pirmąjį sezono trofėjų.

Vieta lygoje: 4
Geriausias pasiekimas: 111
Blogiausias pasiekimas: 73
Daugiausia pelno: Devin Booker

Ulme vykusiame Vokietijos taurės finale ALBA 75:80 (20:19, 18:17, 21:18, 16:26) nusileido Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Sostinės klubas ketvirtajame kėlinyje dar turėjo dviženklę persvarą (67:57), tačiau „Bayern“ surengė spurtą 11:3 ir deficitą sumažino iki 2 taškų (68:70).

ALBA ir toliau sunkiai rinko taškus, o Miuncheno ekipa sužaidusi dar vieną sėkmingą atkarpą ir, prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, pirmavo 77:73.

Kitoje atakoje lietuvio klubas prarado kamuolį, o Reggie Reddingas realizavo baudų metimus ir įtvirtino „Bayern“ pergalę (79:73).

Finalas nenusisekė ir Mariui Grigoniui. Lietuvis per 22 minutes pelnė 4 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/3 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, perėmė kamuolį bei 3 kartus prasižengė.

Naudingiausiu finalo žaidėju tapo „Bayern“ gynėjas Jaredas Cunninghamas, kuris pelnė 28 taškus (5/7 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 12/14 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, du kartus suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Miuncheno ekipai tai buvo trečioji Vokietijos taurė klubo istorijoje.

„Bayern“: Jaredas Cunninghamas 28 (5/7 dvit., 12/14 baud. met., 24 naud. bal.), Reggie Reddingas 13, Vladimiras Lučičius 12.

ALBA: Luke‘as Sikma 14 (4/8 trit.), Bogdanas Radošavljevičius 12, Peytonas Siva 11.