Naudingiausiu paskutiniojo Eurolygos reguliariojo sezono turo žaidėju tapo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipos puolėjas Oguzas Savas, kuris mače prieš Romos „Lottomatica“ surinko net 41 naudingumo balą.

213 cm ūgio krepšininkas pergalingose rungtynėse per 34 minutes pelnė 27 taškus (6/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 12/15 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, išprovokavo 10 pražangų bei sykį prasižengė.

Antrąją vietą užėmė Milano „Armani Jeans“ žaidėjas Luca Vitali. Krepšininkas mače su Atėnų „Panionios“ (87:77) per 29 minutes pelnė 32 taškus (2/3 dvitaškių, 7/9 tritaškių, 7/7 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas, 5 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

Trečią ir ketvirtą vietas pasidalijo Vitorijos „Tau Ceramica“ vidurio puolėjas Tiago Splitteris ir „Panionios“ amerikietis Lonny Baxteris. Abu krepšininkai surinko po 30 naudingumo balų.

Penktoje vietoje liko Liublianos „Union Olimpija“ puolėjas iš Serbijos Vladimiras Golubočius, kuris rungtynėse su Berlyno „Alba“ surinko 29 naudingumo balus.