Tris lietuvius savo gretose turinti Sumų „Sumychimprom“ ekipa Ukrainos krepšinio lygoje patyrė nesėkmę. Ji svečiuose 63:89 (21:25, 11:24, 17:12, 14:28) nusileido Rovno BK-93 „Pulsar“ komandai.

Linas Lekavičius per 23 su puse minutės pelnė 6 taškus (3/9 dvitaškių), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo ir prasižengė po 4 kartus.

Augustinas Vitas per 20 minučių įmetė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 3/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius, tačiau suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Osvaldas Mačernis per 26 minutes surinko 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, tačiau 2 kartus prasižengė.

„Pulsar“: Pavelas Ulyanko 27 (4 rez. perd.), Ilya Shemosyukas 15, Dmitri Diatlovskiy 14, Dmitri Briantsevas ir Viktoras Gerasimchukas – po 10.

„Sumychimprom“: Brianas Greenas 14 (6 atk. kam.), Corey Santee 10.

„Sumychimprom“ krepšininkai su 5 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų užima septintąją vietą, o „Pulsar“ ekipa, iškovojusi 5 pergales ir patyrusi 14 pralaimėjimų – septinta.