Solidžiai pirmąją rungtynių dalį sužaidusi Denverio „Nuggets“ komanda iškovojo pergalę. „Nuggets“ išvykoje 82:73 (24:17, 22:12, 17:22, 19:22) įveikė Orlando „Magic“ krepšininkus.

Solidų pranašumą svečiams susikrauti pavyko dar iki ilgosios pertraukos. Įpusėjus antrajam kėliniui komandas teskyrė 6 taškai (32:26), bet tada Anthony Carteris pataikė tritaškį taip inicijuodamas Denverio komandos spurtą 14:3, po kurio svečiai įgijo solidų 17 taškų atotrūkį (46:29).

Solidžios persvaros „Nuggets“ komandai užteko ir antroje mačo dalyje. Likus žaisti pusantros minutės „Magic“ buvo kiek priartėję (79:73), bet jau kitoje atakoje abi baudas realizavęs Nene įtvirtino savo komandos pergalę.

Nugalėtojams Linas Kleiza per 25 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/4 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 29 (8 atk. kam.), Kenyonas Martinas 13, Nene 12, Chauncey Billupsas 11, J.R.Smithas 8.

„Magic“: Dwightas Howardas 16 (15 atk. kam., 6 kld.), Rashardas Lewisas 12, Hidayetas Turkoglu 11, Courtney Lee 10, Michaelas Pietrusas 9.