Prienų krepšininkai triumfavo NKL finalo serijoje
Nuotr. BasketNews.lt
Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionais tapo Prienų „Rūdupio“ krepšininkai. Prieniškiai lemiamose finalo serijos rungtynėse namie 79:70 įveikė Pakruojo „Merestą“ ir laimėjo seriją iki 4 pergalių 4-3.

25-ąją mačo minutę Tomas Balčiūnas buvo sumažinęs „Merestos“ atsilikimą iki 5 taškų (44:39), tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 16:5 ir skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (60:44).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rūdupis“ dar turėjo solidžią 17 taškų atotrūkį (68:51), tačiau svečiai pasiduoti neketino ir surengę spurtą 14:4 sumažino „Rūdupio“ atotrūkį iki 7 taškų (72:65). Visgi labiau priartėti Pakruojo krepšininkams nepavyko.

Naudingiausiu finalo serijos krepšininku išrinktas Prienų ekipos lyderis Janas Jurgo. Finalo serijoje jis pelnydavo vidutiniškai 18,4 taško ir atkovodavo 6,7 kamuolio.

„Rūdupis“: Andrius Giedraitis 20, Kęstutis Šeštokas 18 (9 atk. kam.), Modestas Šidlauskas 16.

„Meresta“: Tomas Balčiūnas 21 (10 atk. kam.), Simonas Slivka 15, Vaidas Pauliūkėnas 9, Gediminas Orelikas 8, Mindaugas Kumpis 8.

Priminsime, kad NKL bronza atiteko „Mažeikių“ komandai, kuri mažajame finale įveikė fiasko patyrusią Utenos „Juventus LKSK“ ekipą.