LKF DnB NORD taurės turnyro atrankos etape šiandien sužaisti dar du mačai. Per juos pergales iškovojo Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ ir „Gargždų“ krepšininkai.

Viena pajėgiausių NKL komandų „Nafta-Universitetas“ varžovų aikštėje 79:51 (19:13, 24:17, 17:11, 19:10) įveikė kitą Klaipėdos komandą – RKL rungtyniaujančią „Tekodą“. Pirmoje rungtynių dalyje svečiai pirmavo 6-8 taškų skirtumu, tačiau po didžiosios pertraukos padidino persvarą iki 20-ies ir tapo nebepavejami.

Vasarą stipriai pasikeitusioje ir dar traumų išretintoje „Tekodoje“ rezultatyviausiai žaidė Tomas Šaulis (12 taškų) ir Donatas Straigis (9), о „Naftai-Universitetui“ daugiausia taškų pelnė Viktoras Chodosovskis (14), Julius Kazakauskas (12) ir Renatas Jonelis (11).

„Gargždai“ savo aikštėje nugalėjo Tauragės „Vitlaimą“ 103:81 (31:19, 27:21, 24:19, 21:22). Tai buvo pirmoji vasarą įkurto Gargždų krepšinio klubo pergalė per oficialias rungtynes. „Gargždai“ ir „Vitlaima“ 2010-2011 m. sezoną kovos RKL.

Į pergalę „Gargždus“ šiandien vedė 28 taškus pelnęs 19-metis Marius Grigaitis (6/8 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai), 18 taškų pridėjo jo bendraamžis Rytis Biliartas (9/13 dvitaškiai), 16 – Paulius Jacikas. Trečias „Gargždų“ 19-metis Domininkas Matutis pelnė tik 5 taškus, bet atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.

Tauragės ekipoje nesulaikomas buvo labiausiai patyręs komandos narys – Paulius Počiuipa. Jis pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus perėmė kamuolį, tačiau 6 kartus suklydo. 14 taškų „Vitlaimai“ surinko Aurimas Karbauskas, 13 – Ramūnas Račkauskas.

Atsakomuosius mačus komandos žais spalio 6 dieną.

Artimiausios LKF DnB NORD taurės turnyro rungtynės įvyks spalio 2-ąją – Kauno „Stašaitis & Partners advokatų kontora” savo aikštėje išmėgins jėgas su Molėtų „Ežerūnu“.