Pergalę Ukrainos pirmenybėse pasiekė Južno „Chimik“ (19-12) komanda, kurios garbę gina Arvydas Eitutavičius. Ji savo aikštėje 92:76 (29:15, 21:13, 18:22, 24:26) nugalėjo „Odessa“ (19-13) klubą.

Eitutavičius per 21 minutę pelnė 10 taškų (0/1 dvitaškio, 2/7 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingum balus.

Pergalę pavyko pasiekti ir Michailo Anisimovo atstovaujamai Kijevo „Budivelnyk“ (23-6) ekipai, svečiuose 74:61 (25:13, 17:13, 17:19, 15:16) nugalėjusiai Ivano Frankovskio „Goverla“ (18-13) krepšininkus.

Anisimovas ant parketo praleido 24 minutes, surinko 12 taškų (5/10 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, tačiau 6 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.