Oliveris Lafayette'as
„Krepšinį žaidžiu ne dėl pinigų, bet dėl to, kad man tai patinka. Taip, pinigai yra svarbūs, nes nori pasirūpinti savo šeima, tačiau apie blogus dalykus stengiausi negalvoti. Žinau, kad Dievas viską sudėlios į savo vietas. Aš tikrai nenusivyliau šiuo sezonu. „Žalgiris" man – geriausia komanda, kurioje esu žaidęs.“
Kauno „Žalgirio“ gynėjas apie „Žalgirį“ kalba tik geriausiais žodžiais.

VTB Vieningosios lygos globėjai – Sergejus Ivanovas ir Andrejus Vatutinas
VTB Vieningosios lygos globėjai – Sergejus Ivanovas ir Andrejus Vatutinas
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix
Krepšinio aistruolių ir mūsų tinklalapio lankytojų dėmesiui – šį vakarą nuo 17 val. girdėsite jau 61-ąją šio sezono „BasketNews.lt radijo“ laidą.

Tiesioginiame eteryje aiškinsimės, kaip toli nuo savo pirminių idėjų pabėgo VTB Vieningoji lyga ir kam naudinga ignoruoti visus ne rusų interesus.

Apie tai laidoje klausytojams tiesioginiame eteryje išsamiai pažadėjo papasakoti Kijevo „Budivelnyk“ (Ukraina) generalinis direktorius Gediminas Navikauskas, pats dalyvavęs VTB lygos kūrimo procese.

„BasketNews.lt radijuje“ tiesiogiai iš Turkijos šiandien taip pat bendrausime su Ankaros „Turk Telekom“ lietuviu Simu Jasaičiu.

Krepšininkas su laidos klausytojais ketino bendrauti dar praėjusią savaitę, tačiau dėl asmeninių problemų pašnekesys su Jasaičiu buvo nukeltas į šio vakaro „BasketNews.lt radijo“ laidą.

Klausimus Navikauskui ir Jasaičiui šios naujienos komentarų skiltyje jau dabar galite pateikti ir Jūs. Patys geriausieji pašnekovams nuo 17 val.  bus pateikti tiesioginiame laidos eteryje.

Prisijunkite prie „BasketNews.lt radijo“ Facebook‘e. Tapk laidos draugu ir spausk ČIA!

BasketNews.lt radijas“ - pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val! Dažniai (EXTRA FM):

Vilnius 100.5 MHz
Kaunas 97,1 MHz
Klaipėda 100,2 MHz
Šiauliai 98,5 MHz
Panevėžys 93,2 MHz

Klausykitės internetu: paspaudus čia.



Komentarai

2012-04-23 17:52
senelis saltis
sveiki , ka manote apie dabartine eurolygos atrankos sistema kuri svelniai tariant yra tragiska ... valencia , rytas , chimki zaidzia europos taureje kai galetu konkuruot EL lygiu o visokios antraruses komandos is zagrebo ir vokietijos kiekvienais metais mindomi ir spardomi bet niekas is ju neatima tu licenziju !

Jasaiti kodel pabegai i turkija kai galejai likti lietuvos ryte ir buti zvaigzde cia ! ar tau pinigai ir klimatas svarbiau uz lietuviskas komandas ?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 16:52
xsariux (+0.01)
Simai, kaip vertini Lietuvos Ryto pasirodyma Europos taureje, bei VTB lygoje ? :) Ar domiesi sios komandos rezultatais ?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 16:20
Rokas
koks buvo pradinis vtb turnyro tikslas ? Ar dabartinis vtb statusas atitinka kurimo metu uzsibrezta tiksla? :)dekui uz atsakymus

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 15:49
Jonce
Gediminai,kaip manot,ar vertas Zalgiris A licenzijos,kai kitos komandos isties geriau zaidzia ir stengiasi,bet i EL nepatenka.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 15:47
Saulys
Gediminai,ar pasikeis Zalgirio sezono tikslas kita sezona,kai zais VTB lygoje.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 15:45
Antanas
Gediminai,ka manot apie Zalgirio pagrindini sezono tiksla,nugalet Ryta.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 15:44
Antanas
Gediminai,ka manot apie Zalgirio pagrindini sezono tiksla,nugalet Ryta.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 15:38
nico
gediminai, ar tiesa kad žalgiris neprarastų A licencijos net jei eurolygoj paskutinę vietą uzimtų?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 15:31
to Rokeli
Nors ir dalyvaus tas tavo zalgeris VTB,vistiek praras A licenzija,ten yra daug daugiau klubu,kurie verti zaist EL,jeigu gerai zais tai pateks,o jei blogai,tai reiskia neverti zaist EL,jau reikes zaist su visai,o ne tik pries Ryta.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 14:56
to Anonimas
Nu gi parasyta, kad tik patys geriausieji klausimai bus pateikti. Jei geru klausimu nera, tai ju ir nepateikia pasnekovams, o jeigu yra idomiu klausimu "i tema", tai jie visada pateikiami respondentams.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 14:38
Rokelis
Gediminui-ar zalgiris praras A licenzija jai atsisakys dalivauti VTB?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-04-23 14:06
Anonimas
Kam ir rasyti klausimus jei per laida is 20 pateiktu klausimu pateikiate tik 1
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Rašyti komentarą
Vardas:                    
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 12

Neburnok „BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.






TAT

Žinutės: 58
Paskutinė žinutė: 2013-05-23 09:36
Pereiti prie: 1 2 3
Žinutės: 3
Paskutinė žinutė: 2013-05-23 08:48
Žinutės: 353
Paskutinė žinutė: 2013-05-22 21:59
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 14 15 16 17 18
Žinutės: 584
Paskutinė žinutė: 2013-05-22 20:02
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 26 27 28 29 30
Lietuvos krepšinio lyga
Lietuvos moterų krepšinio lyga
Eurolyga
Ispanija
Lietuvos nacionalinė krepšinio lyga
Baltijos krepšinio lyga
Europos taurė
Italija
Regionų krepšinio lyga
VTB Vieningoji lyga
Nacionalinė krepšinio asociacija
Rusija
 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai