Artūras Karnišovas
„Galbūt čia yra skylutė krepšininkų kartose. Ateityje bus matyti, bet dabar nieko nešviečia. Ir gal išvis niekada gali nepasikartoti, kad du žaidėjai iš Lietuvos buvo pakviesti NBA naujokų biržos pirmajame rate.“
Eurolygos jaunių turnyro kovas Londone stebėjęs Hjustono „Rockets“ klubo skautų štabo vadovas Artūras Karnišovas pareiškė, kad artimiausiu metų mūsų šalies talentai neturi galimybių praverti NBA duris.

Slovėnijos žiniasklaida skelbia, kad Liublianos „Union Olimpija“ komanda gali būti pašalinta iš Eurolygos. Anot pranešimų, Eurolygos valdyba jau įspėjo „Union Olimpija“ klubą dėl susikaupusių skolų ir pranešė, kad jeigu jos nebus sumokėtos iki liepos 20 d. komanda gali prarasti vietą elitiniame turnyre. 

Pastaraisiais metais FIBA arbitražo teismą dėl nesumokėtų atlyginimų pasiekė Aleksandro Djordjevičiaus, Edino Bavčičiaus ir Vladimiro Golubovičiaus bylos. Visi trys krepšininkai teismo procesą laimėjo, tačiau pinigų iš Liublianos klubo nesulaukia iki šiol. 

Skolose skendintis elitinis Slovėnijos klubas turi kur kas daugiau skolų, o teismo slenksčius dėl neišmokėtų atlyginimų vis dar mina mažiausiai kelios dešimtys krepšininkų. 

Anot slovėnų žiniasklaidos, nesumokėjusi skolų „Union Olimpija“ gali būti pašalinta iš Eurolygos, o realiausia pretendentė ją pakeisti – Le Mano „Sarthe Basket“ komanda iš Prancūzijos.



Komentarai

2012-07-06 23:45
Serbentautas (+1.17)
Prie ko čia Sarthe? Krka jau du metus iš eilės Slovėnijos čempionai..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-07-06 12:57
rastaman (+0.01)
Gaila Olimpijos :( Komanda turi ir arena puikia ir fanus, bet istiko Zalgirio likimas... Tik ten matyt nera antro oligarcho kaip buratinas :D
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2012-07-06 12:25
Anonimas
Nafik dabar paėmė belekokią komandą savo nuožiūra, ir jau gali pakeisti? Suprasčiau duotų tą kelialapį Krkai, nes vis tiek reikia krepšinį palaikyti Slovėnijoje, suprasčiau jei iš atrankos dabar išeitų dvi komandos o ne viena, betr taip lempinį klubą paimt tai nesąmonė visiška
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-07-06 12:02
zakenas
O ne į sarthe basket persikėlė Longas? Dziaugiuosi dėl jo :)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-07-06 11:48
o tai krka kaip gi slovenu cempionai

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-07-06 10:35
CeO2 (-0.55)
senai reikejo

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Rašyti komentarą
Vardas:                    
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6

Neburnok „BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.






TAT

Žinutės: 4
Paskutinė žinutė: 2013-05-18 23:25
Žinutės: 57
Paskutinė žinutė: 2013-05-18 23:16
Pereiti prie: 1 2 3
Žinutės: 48
Paskutinė žinutė: 2013-05-18 18:30
Pereiti prie: 1 2 3
Žinutės: 2
Paskutinė žinutė: 2013-05-18 17:11
Naktinis

Lietuvos krepšinio lyga
Lietuvos moterų krepšinio lyga
Eurolyga
Ispanija
Lietuvos nacionalinė krepšinio lyga
Baltijos krepšinio lyga
Europos taurė
Italija
Regionų krepšinio lyga
VTB Vieningoji lyga
Nacionalinė krepšinio asociacija
Rusija
 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai