Vilniečiai rungtyniaus P grupėje, kur jų varžovais bus H grupės nugalėtojai Stambulo „Bešiktaš“, antrą vietą B grupėje užėmusi Zagrebo „Cedevita“ ir trečia D grupėje likusi Saragosos CAI ekipa.
Į aštuntfinalius pateks po 2 stipriausias grupės ekipas.
Dvi pajėgiausios P grupės komandos aštuntfinalyje varžysis su dviem stipriausiomis L grupės komandomis. Šioje grupėje rungtyniaus Belgrado „Crvena Zvezda“, Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“, Atėnų „Panionios“ ir Bilbao „Basket“.
„Last 32“ etapas prasidės sausio 7 dieną ir tęsis iki vasario 19 dienos.
Europos taurės pirmojo etapo turnyrinės lentelės:
A | |||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Kantu FoxTown | 10 | 8 | 2 | 5 | 0 | 86 |
2 | Ostendės Telenet | 10 | 8 | 2 | 5 | 0 | 16 |
3 | Nymburko CEZ | 10 | 6 | 4 | 4 | 1 | 53 |
4 | Le Mano Sarthe Basket | 10 | 5 | 5 | 2 | 3 | 1 |
5 | Kvakenbriuko Artland Dragons | 10 | 2 | 8 | 1 | 4 | -99 |
6 | Zagrebo Cibona | 10 | 1 | 9 | 0 | 5 | -57 |
B |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Sasario Banco di Sardegna | 10 | 7 | 3 | 4 | 1 | 49 |
2 | Zagrebo Cedevita | 10 | 6 | 4 | 4 | 1 | 37 |
3 | Bilbao Basket | 10 | 5 | 5 | 4 | 1 | 29 |
4 | Oldenburgo EWE | 10 | 5 | 5 | 2 | 3 | -8 |
5 | Šalono Elan | 10 | 4 | 6 | 2 | 3 | -7 |
6 | Šarlerua Belgacom Spirou | 10 | 3 | 7 | 2 | 3 | -100 |
C |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Liublianos Union Olimpija | 10 | 7 | 3 | 5 | 0 | 45 |
2 | Ulmo Ratiopharm | 10 | 7 | 3 | 4 | 1 | 16 |
3 | Valensijos Basket | 10 | 6 | 4 | 4 | 1 | 154 |
4 | Paryžiaus Paris-Levallois | 10 | 4 | 6 | 3 | 2 | -46 |
5 | Vilerbano ASVEL | 10 | 4 | 6 | 3 | 2 | -88 |
6 | Varezės Cimberio | 10 | 2 | 8 | 1 | 4 | -81 |
D |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Berlyno ALBA | 10 | 8 | 2 | 5 | 0 | 80 |
2 | Gravlino-Diunkerko BCM | 10 | 6 | 4 | 4 | 1 | 59 |
3 | Saragosos CAI | 10 | 6 | 4 | 5 | 0 | 84 |
4 | Bonos Telekom Baskets | 10 | 5 | 5 | 4 | 1 | -20 |
5 | Romos Virtus | 10 | 3 | 7 | 2 | 3 | -16 |
6 | Monso Belfius Hainaut | 10 | 2 | 8 | 1 | 4 | -187 |
E |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Maskvos srities Chimki | 10 | 9 | 1 | 4 | 1 | 119 |
2 | Jeruzalės Hapoel | 10 | 6 | 4 | 4 | 1 | 10 |
3 | Izmiro Pinar Karsiyaka | 10 | 5 | 5 | 4 | 1 | -1 |
4 | Sofijos Lukoil Akademik | 10 | 4 | 6 | 3 | 2 | -28 |
5 | Plojesčio CSU Asesoft | 10 | 3 | 7 | 1 | 4 | -48 |
6 | Aleksandrovaco Igokea | 10 | 3 | 7 | 2 | 3 | -52 |
F |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod | 10 | 8 | 2 | 4 | 1 | 104 |
2 | Južno Chimik | 10 | 6 | 4 | 4 | 1 | 54 |
3 | Ankaros TED Kolej | 10 | 6 | 4 | 3 | 2 | 14 |
4 | Salonikų PAOK | 10 | 5 | 5 | 3 | 2 | -55 |
5 | Podgoricos Buducnost | 10 | 3 | 7 | 3 | 2 | -30 |
6 | Sėkešfehėrvaro Alba | 10 | 2 | 8 | 2 | 3 | -87 |
G |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Kazanės Uniks | 10 | 10 | 0 | 5 | 0 | 212 |
2 | Haifos Maccabi | 10 | 6 | 4 | 3 | 2 | -1 |
3 | Bandirmos Banvit | 10 | 5 | 5 | 4 | 1 | 77 |
4 | Rygos VEF | 10 | 5 | 5 | 3 | 2 | -61 |
5 | Talino Kalev/Cramo | 10 | 3 | 7 | 2 | 3 | -91 |
6 | Skopjės MZT | 10 | 1 | 9 | 1 | 4 | -136 |
H |
|||||||
Pos | Komanda | GM | W | L | HW | HL | Diff |
1 | Stambulo Besiktas | 10 | 7 | 3 | 3 | 2 | 27 |
2 | Atėnų Panionios | 10 | 6 | 4 | 4 | 1 | 13 |
3 | Kragujevaco Radnički | 10 | 5 | 5 | 4 | 1 | 0 |
4 | Loimos Bisons | 10 | 5 | 5 | 4 | 1 | -19 |
5 | Klaipėdos Neptūnas | 10 | 4 | 6 | 2 | 3 | 7 |
6 | Sankt Peterburgo Spartak | 10 | 3 | 7 | 2 | 3 | -28 |