Po ilgosios pertraukos savo varžovus gynybos gniaužtuose uždusinę Olandijos krepšininkai pirmą sykį nuo 1989 metų kausis Europos čempionate.

Toono Van Helftereno auklėtiniai lemiamame atrankos turnyro mače namuose 68:55 (17:18, 13:15, 20:5, 18:17) nugalėjo Juodkalnijos rinktinę, užėmė antrąją vietą B grupėje ir užsitikrino vietą kitų metų Senojo žemyno pirmenybėse.

Pirmąją vietą grupėje užėmė Izraelio krepšininkai, kurie paskutinėse rungtynėse 61:69 pralaimėjo bulgarams. Juodkalniečiai po pralaimėjimo olandams liko už Europos čempionato borto.

Olandijos rinktinė: Arvinas Slagteris 15 (4/13 metimų), Roelandas Schaftenaaras 14 (8 atk. kam.), Mohamedas Kherrazi 9 (9 atk. kam.), Worthy De Jongas 9, Nickas Oudendagas 9 (7 atk. kam.).

Juodkalnijos rinktinė: Suadas Sehovičius 17, Seadas Sehovičius 9, Vladimiras Dragičevičius 8.