Jeremy Pargo sužaidė įspūdingas rungtynes
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Praėjusį sezoną Eurolygos pirmenybėse triumfavusi Tel Avivo „Maccabi“ ekipa pradėjo žygį titulo gynimo link. Žydai namuose 92:76 (21:19, 23:18, 25:18, 23:21) neturėjo vargo su Limožo CSP krepšininkais.

Pirmajame kėlinyje prancūzai su Eurolygos čempionais kovojo kaip lygūs su lygiais, tačiau antrojo kėlinio pradžioje „Maccabi“ spurtavo ir atitrūko nuo varžovų. Tiesa, kėlinio pabaigoje Leo Westermanno taiklių metimų dėka svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą.

Vis dėlto po didžiosios pertraukos Jeremy Pargo vedami Guy Goodeso auklėtiniai vėl atitrūko ir nebepaleidę iniciatyvos iki pat finalinės rungtynių sirenos iškovojo triuškinančią pergalę.

„Maccabi“: Jeremy Pargo 20 (9 rez. perd.), Marquezas Haynesas 15, Devinas Smithas 13 (12 atk. kam.), Sofoklis Schortsanitis 11, Brianas Randle'as 10, Guy Pnini 9, Sylvaine‘as Landesbergas 8.

CSP: Adrienas Moermanas 17 (12 atk. kam.), J.P. Batista 15, Jamaras Smithas 14, Leo Westermannas 10.