Nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Šilutėje patyrė Jonavos „Petrochemos“ (14-9) krepšininkai – 60:74 (10:21, 19:19, 11:22, 17:12) turėję pripažinti šeimininkų, „Šilutės“ (9-14) pranašumą.

Po devintosios nesėkmės NKL čempionate jonaviečiai dalinasi 4-5 poziciją turnyro lentelėje su Marijampolės „Sūduvos-Mantigos“ ekipa.

Šeimininkai jonaviečius į duobę pasiuntė 7-ąją pirmojo kėlinio minutę, pelnydami dešimt taškų be atsako – 17:6. Ketvirčio pabaigoje „Petrochemos“ puolimą atgaivino keturi Vladislovo Razumnovo taškai, tačiau po dešimties žaidimo minučių „Šilutės“ pranašumas ir toliau buvo solidus – 21:10.

Antrasis ketvirtis prasidėjo rekordine šilutiškių persvara – 24:12. Tiesa, Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai surengė pirmąjį spurtą mače – 11:3 ir ženkliai priartėjo prieš šeimininkų – 22:27. Dar du Tomo Milinsko tritaškiai atkūrė intrigą – 28:32, tačiau dar viena „Šilutės“ atakų serija atstatė pirmojo kėlinio „status quo“ – 40:29.

Po Aurimo Urbono tritaškio trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė septyni taškai – 37:44, tačiau „Šilutė“ nesnaudė ir atsakė savo tolimų metimų serija – 53:37. „Petrochemos“ puolimui sustojus, šeimininkai nemažino apsukų ir ketvirtį užbaigė pirmaudami didžiausia persvara rungtynėse – 65:43.

Jonavos krepšininkai nenuleido rankų lemiamame ketvirtyje ir pirmųjų šešių minučių atkarpą laimėjo rezultatu – 12:3 (55:68). Pajutę pavojų šilutiškiai atstatė didesnį pranašumą – 73:55 ir pergalės iš rankų nebepaleido – 74:60.

„Petrochema“: Tomas Milinskas ir Henrikas Vorotnikovas po 12 taškų, Aurimas Urbonas 11.

„Šilutė“: Dominykas Matutis 18 taškų, Evaldas Šaulys 16, Deividas Pukis 12.