Marijampolietės iškovojo pergalę prieš artimiausias persekiotojas
Nuotr. Sūduva
Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) keturioliktąją pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (14-6), kuri svečiuose 68:54 (20:11, 17:20, 16:12, 15:11) palaužė Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ (11-8).

Pirmoje ketvirčio dalyje vyko apylygis žaidimas, tačiau likus iki kėlinio pabaigos kiek daugiau nei 3 minutėms, aukštesnę pavarą įjungė „Sūduva“, kuri pelnė 8 taškus be atsako ir pirmavo jau 14:7. Kėlinį taikliais metimai baigė Santa Okockytė, o po jų marijampoliečių pranašumas išaugo jau iki 9 taškų  – 20:11.

Antrajame ketvirtyje ir vėl dominavo marijampolietės, o po 5 iš eilės Ivetos Šalkauskės taškų „Sūduva“ pirmavo jau 13 taškų – 29:16. Tačiau „Aistės“ rankų nenuleido ir pelniusios 7 taškus be atsako priartėjo prie varžovių – 26:31. Per likusį laiką ekipos atsikeitė taikliais metimais, o prieš ilgąją pertrauką „Sūduvai“ pavyko išlaikyti 6 taškų persvarą – 37:31.

Trečiajame ketvirtyje „Sūduvos“ pranašumas ir vėl padidėjo iki dviženklio – 31:41. Baigiantis kėliniui, po taiklaus Jolantos Marmienės metimo „Aistės“ kiek sumažino atsilikimą – 43:51, tačiau „Sūduva“ kėlinį baigė tiksliu metimu ir atstatė dviženklį pranašumą – 53:43.

Paskutiniame kėlinyje žaidimą ir toliau kontroliavo marijampolietės, kurios likus žaisti 6 minutes buvo priekyje – 63:50. Per likusį laiką „Sūduva“ varžovėms priartėti neleido ir išlaikiusios susikrautą persvarą šventė pergalę rezultatu 68:54.

„Aistės-LSU-Paradis“: Greta Tamašauskaitė 15, Monika Petrauskaitė 14, Neringa Skadaitė 10, Laura Svarytė 9 (18 atk. kam., 31 naud. bal.).

„Sūduva“: Iveta Šalkauskė 18 (10 atk. kam., 25 naud. bal.), Santa Okockytė 15 (7 rez. perd.), Ela Briedytė ir Sabine Dukate po 9.