Evaldo Žabo į priekį vedami panevėžiečiai sustojo ketvirtajame kėlinyje
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pralaimėjimu pradėjo kovas Baltijos krepšinio lygos (BBL) atkrintamosiose varžybose. Gintaro Kadžiulio auklėtiniai palūžo ketvirtajame kėlinyje ir 64:78 (16:17, 19:18, 18:17, 11:26) nusileido Mindaugo Kupšo atstovaujamai Talino „Kalev/Cramo“ komandai.

Aikštės šeimininkai į priekį buvo pabėgę jau antrajame kėlinyje (34:24), bet „Lietkabelis“ atsitiesė ir rezultatą išlygino 35:35 dar prieš pertrauką.

Lygus rezultatas švieslentėje degė ir ketvirtojo kėlinio pradžioje (57:57), tačiau 12:2 laimėta atkarpa „Kalev/Cramo“ leido nutolti (69:59).

Šįkart panevėžiečiai atsigauti nesugebėjo ir „Kalev/Cramo“ šventė įtikinamą pergalę 78:64.

Kupšas nugalėtojams pelnė 3 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 baudos) ir atkovojo 3 kamuolius per 7 žaidimo minutes.

„Kalev/Cramo“: Rainas Veidemanas ir Gregoras Arbetas po 14, Frankas Elegaras 12 (20 atk. kam.), Scottas Machado 12.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 15, Egidijus Dimša 14 (10 atk. kam.), Ivanas Nelyubovas 12, Dainius Šalenga 8.