Evaldas Žabas vedė panevėžiečius į pergalę
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Panevėžio  „Lietkabelio“ (9-19) ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rugtynėse namuose 88:71 (22:21, 21:27, 22:7, 23:16) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (5-23) ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

Pirmojoje susitikimo dalyje „Nevėžio“ krepšininkai metė varžovams rimtą iššūkį ir antrojo kėlinio pabaigoje buvo įgiję netgi 8 taškų pranašumą – 39:47.

Panevėžiečių pergalę nulėmė gerokai sėkmingiau sužaista antoji mačo dalis. Šeimininkai trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą (53:48), o vėliau laimėjo atkarpą 9:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 65:55

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai surengė dar vieną svarbų spurtą 9:0 bei tapo nebepavejami (78:59), o Mindaugo Budzinausko auklėtiniai turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 21 (10 rez. perd.), Mantas Kazonas 19, Dainius Šalenga 17, Jurica Žuža 10, Lukas Aukštikalnis 5.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 16, Novaras Gadsonas, Thomasas Davisas ir Marcusas Monroe po 12, Roderickas Camphoras 9.