Simas Buterlevičius vedė „Juventus“ į pergalę reikiamu pranašumu
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalyje 24 taškų deficitą prieš Rygos „Barons“ panaikinę Utenos „Juventus“ krepšininkai perkopė ir ketvirtfinalio barjerą. Pirmąjį mačą išvykoje 11 taškų skirtumu pralaimėję Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose revanšavosi 85:65 (20:13, 22:21, 18:16, 25:15).

„Juventus“ reikiamą pranašumą susikrovė per 8 minutes (20:8). Svečiai viso susitikimo metu buvo besivejančių vaidmenyje.

Trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė 17 taškų (58:41), bet „Pieno žvaigždės“ sugebėjo pasigerinti situaciją ir po trijų kėlinių grąžino rezultatą, kuris būtų leidęs patekti į pusfinalį (50:60).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiams nesisekė užpulti, o likus pusantros minutės „Juventus“ pirmavo 76:59. Tuomet Evaldas Kairys užsidirbo nesportinę pražangą ir Utenos klubo persvara dar labiau išaugo (81:59).

Michaelas Dixonas ir Laimonas Kisielius dar pataikė po tritaškį, tačiau „Juventus“ pergalingos persvaros nepaleido iš rankų.

Pusfinalyje Adomaičio auklėtiniai kausis su čempionų titulą ginančia Šiaulių „Šiaulių“ ekipa.

„Juventus“: Simas Buterlevičius 19 (9 atk. kam., 9/10 baudos), Egidijus Dimša 16 (5/5 metimai, 5/5 baudos), Saulius Kulvietis 14, Arvydas Šikšnius 12, Rashaunas Broadusas 10.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 19 (10/11 baudos), Aidas Viskontas 12, Tauras Jogėla 8.