Ryanas Toolsonas lėmė „Unicaja“ pergalę
Nuotr. AFP – Scanpix
Paskutinės Malagos komandos atakos smaigalyje atsidūręs Ryanas Toolsonas pataikė tritaškį aidint finalinei rungtynių sirenai, o jo vedama „Unicaja“ (2-7) savo aikštėje 93:90 (22:15, 30:25, 11:20, 30:30) parklupdė Stambulo „Anadolu Efes“ (4-5) krepšininkus.

Likus žaisti 10 sekundžių, Thomasas Heurtelis išprovokavo Jono Stefanssono pražangą bei pavertęs ją dviem taškais sumažino svečių deficitą iki minimalaus (87:88).

Tada kitoje aikštės pusėje prie baudų metimų stojęs Toolsonas atsakė tuo pačiu ir padidino „Unicaja“ pranašumą iki trijų taškų (90:87).

Po minutės pertraukėlės Heurtelis tris sekundes trukusią Stambulo komandos ataką užbaigė taikliu metimu iš toli bei išlyginęs rezultatą sugrąžino intrigą į mačą (90:90).

Visgi ją pražudė tritaškį pataikęs Toolsonas, kuris „Unicaja“ ekipai atnešė antrąją pergalę „Top 16“ etape (93:90).

Rungtynes starto penkete pradėjęs Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 22 minutes pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

22 naudingumo balų surinkęs lietuvis sužaidė naudingiausią karjeros mačą Eurolygoje. Anksčiau geriausias puolėjo rezultatas buvo 21 naudingumo balas.

„Unicaja“: Ryanas Toolsonas 25, Jonas Stefanssonas 15, Mindaugas Kuzminskas 13 (8 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 10, Germanas Gabrielas 8 (9 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Thomasas Heurtelis 23, Nenadas Krstičius 14 (9 atk. kam.), Dario Šaričius 10, Furkanas Korkmazas 10, Dontaye Draperis 9.