Ricky Hickmanas susižeidė Eurolygos rungtynių metu
Nuotr. AFP-Scanpix
Stambulo „Fenerbahce Ulker“ įveikė Malagos „Unicaja“ 78:63 ir pergalių seriją Eurolygoje pratęsė iki devynių, tačiau mačą baigė su nuostoliais.

Trečiajame kėlinyje koją susižeidęs įžaidėjas Ricky Hickmanas paliko aikštelę ir į ją nebegrįžo.

Penktadienį atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad Hickmanui trūko Achilo sausgyslė. Dėl šios traumos jis šį sezoną neberungtyniaus.

Artimiausiu metu Hickmanui bus atlikta operacija.

Dažniausiai nuo suolo rungtynes pradedantis Hickmanas Eurolygoje pelno po 9 taškus, atkovoja po 2,5 kamuolio ir atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus.