Hjustono klubą į pergalę vedė Jameso Hardeno ir Dwighto Howardo duetas
Nuotr. AFP – Scanpix
Jamesas Hardenas pelnė 33 taškus, o jo vedama Hjustono „Rockets“ (49-23) namuose 120:110 (31:22, 29:28, 30:30, 30:30) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (16-56) ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Hjustono klubo lietuvis Donatas Motiejūnas ant parketo nepasirodė dėl nugaros skausmų. Iki šiol puolėjas dar nebuvo praleidęs nė vienerių rungtynių.

„Rockets“ pamatus pergalei padėjo pirmojoje mačo dalyje. Antrojo kėlinio pradžioje Kevino McHale‘o auklėtiniai spurtavo 11:0 ir atitrūko 38:22.

Šeimininkai kontroliavo žaidimą ir po didžiosios pertraukos, tačiau iki mačo pabaigos likus 4 minutėms „Timberwolves“ priartėjo iki 7 taškų – 99:106.

Vis tik tuomet „Rockets“ dviejų minučių atkarpą laimėjo 12:4 ir užsitikrino svarbią pergalę.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33, Dwightas Howardas 18, Jasonas Terry 17, Joshas Smithas 16 (9 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 31, Chase‘as Budingeris 23, Gorgui Diengas 18 (12 atk. kam.).