19 taškų pelnęs Mike'as Moseris nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Vilniaus „Lietuvos rytas“ (34-4) pratęsė pergalių Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) seriją iki aštuoniolikos laimėtų susitikimų. Marcelo Nicola auklėtiniai išvykoje 83:60 (26:20, 21:11, 16:13, 20:16) nepaliko vilčių „Mažeikiams“ (3-33).

Aloyzo Rudžio auklėtiniai varžovams priešinosi tik pirmajame kėlinyje. Jo metu „Mažeikiai“ sugebėjo atsitiesti po vilniečių spurto 12:0 ir Arvydo Gydros taškų dėka kėlinio pabaigoje priartėti 20:26.

Antrojo kėlinio pradžioje sostinės klubas atstatė dviženklę persvarą (30:20) ir nuo to laiko dominavo viso likusio mačo metu.

Trečiajame kėlinyje rungtynės kuriam laikui buvo sustabdytos dėl Mažeikių „Ventos“ progimnazijos sporto salėje išsijungusios švieslentės.

Šeimininkai šiame mače taikliau atakavo iš toli – 50 proc. taiklumas (11/22) prieš vilniečų 32 proc. taiklumą (9/28), tačiau žymiai blogiau metė dvitaškius – 32 proc. taiklumas (12/37) prieš vilniečių 68 proc. taiklumą (21/31).

„Lietuvos rytas“: Mike‘as Moseris 19 (5 atk. kam.), Gediminas Orelikas 14, Antanas Kavaliauskas 13 (5 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 10, Mindaugas Lukauskis 7.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 14, Raimundas Danys 12, Darius Pakamanis 9, Giedrius Staniulis 6.

Kavaliausko blokas ir Lukauskio dėjimas:

Puiki lengva užtikrinta, pavydą kelianti Ryto pergalė.
-4
Bronzine, visu pisama kibire vainauskine patranku mesa gali siaip ne taip atsigauti pries visokius mazeikius, nors pries savaite mazeikius Zalgiris virs 30 tsku suvare. Laukiam kito savaitgalio. Fuksu daugiau laikrastiniam projekteliui nebus, zaginimo procesas prasites kaip ir visus paskutinius keturis sezonus kai Zalgiris pastoviai valosi kojas i raudona komuniagos skudura.
2015-04-19
-3
ŽygisRytasSu eiline pergale. Dar dvi pergalės ir pirma vieta bus mūsų. :)

Kaip ritfanis tai taip ir debilas. Ismok skaiciuoti, snargly.
2015-04-19
+4

siaip jums kaip ir mums nieko nelemia sekancios rungtynes, viskas spresis Kaune
2015-04-19
+5
Sveikinimai su eiline pergale, vilnieciai manau cia tik apsyla kojas pries pasiruosima dauzyti zaliaji lizingo projekteli :D
2015-04-19
-6
Su eiline pergale. Dar dvi pergalės ir pirma vieta bus mūsų. :)
2015-04-19
-4
Jamesziurint i ankstesnius rezultatus tai rytukui yra ka veikt ir su tais paciais mazeikiais.Anksčiau rytas žaidė žymiai prasčiau ir jiems tikrai buvo vargo, bet šiandien žaidimas yra pasikeitęs. Tad geriau patylėk su savo komentaras. Nes vistiek Kaune garantuota mūsų pergalė.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

na jei nori galiu ir as rytfanio logika pasitelkt ;) zalgiris pries nepilna savaite mazeikius nunese ant 30+ tasku
2015-04-19
+1

Pas jus kiekviena sezona buvo garantuotos pergales bei titulai tik kazkodel Zalgiris jau keturis sezonus is eiles jus spardo ir net iki bronzinio gaidyno nuteske.
2015-04-19
+11
kaip ir sakiau, lengva Ryto pergales, neveltui esu Zvaigzde :)

Tvartelyje zaistumet galetum sapaliot apie pergale, o cia sako Kaune garantuotai laimes - pritries i kelnes komanda o ryto ultros gales uz apsaugos ar policininku nugaru sleptis :D
2015-04-19
+16
ziurint i ankstesnius rezultatus tai rytukui yra ka veikt ir su tais paciais mazeikiais.

Anksčiau rytas žaidė žymiai prasčiau ir jiems tikrai buvo vargo, bet šiandien žaidimas yra pasikeitęs. Tad geriau patylėk su savo komentaras. Nes vistiek Kaune garantuota mūsų pergalė.

--
2015-04-19
+5
Donce3000LMbackgaletu Rytui atiduoti technine pergale 20:0 ir viskas, vistiek viskas aisku, kaip ir Zalgiriui zaidziant su visokiais Neveziais ir t.t. Aisku nuvertinti komandu nereikia, bet atotrukis tarp siu komandu milziniskas, tai kam tada gaisti laika, pinigus ir kitus resursus, jeigu galutinis rezultatas jau ir taip visiems gerai zinomas....