Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Įspūdingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Šarlotės „Hornets“ (8-6) komanda, kuri su 39 taškus pelniusiu Kemba Walkeriu priešakyje panaikino triuškinamą 22 taškų deficitą ir per pratęsimą namuose 127:122 (33:30, 27:30, 14:31, 38:21, 15:10) palaužė Sakramento „Kings“ (5-10) klubo krepšininkus.

Trečiajame ketvirtyje aikštėje dominavę „Kings“ žaidėjai kėlinio pabaigoje turėjo rekordinę persvarą (91:69), bet tuomet visus reikalus sutvarkė „Hornets“ vedlys Walkeris.

Kemba  Walker
PTS 39 | REB 6 | AS 5 | ST 2 | BS 3
Atakų organizatorius ketvirtąjį kėlinį pradėjo septyniais taškais paeiliui, Šarlotės ekipa laimėjo „sausą“ atkarpą 12:0 ir aikštės šeimininkų deficitas greitai sumažėjo iki 10-ies taškų (81:91).

Toliau dominuoti nesustojęs Walkeris iš viso ketvirtajame ketvirtyje surinko net 21 tašką iš visų 39 ir po jo taiklaus dvitaškio likus žaisti 0,7 sekundės iki kėlinio pabaigos „Hornets“ minimaliai pirmavo (112:110).

Bet tai aikštės šeimininkams pergalės negarantavo. Rudy Gay kitoje atakoje po 20-o Rajono Rondo rezultatyvaus perdavimo pataikė iš po krepšio ir dramatiškai išplėšė pratęsimą (112:112).

Jame atkarpą 8:0 laimėję „Hornets“ krepšininkai iš karto paėmė iniciatyvą į savo rankas ir išlaikė ją iki pat pabaigos.

Toks Šarlotės komandos sugrįžimas į rungtynes – antras pagal didumą klubo istorijoje.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Walkeris aikštėje praleido 47 minutes, per kurias pataikė 12 dvitaškių iš 17, 4 tritaškius iš 6 ir 3 baudų metimus iš 4. Jis pat atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 45 naudingumo balus.

„Kings“ neišgelbėjo net ir puikūs DeMarcuso Cousinso, Rudy Gay ir Rondo pasirodymai. Cousino sąskaitoje – 30 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, Gay – 28 taškai ir 10 atkovotų kamuolių, o Rondo – 14 taškų ir net 20 rezultatyvių perdavimų bei 8 atkovoti kamuoliai.

„Hornets“: Kemba Walkeris 39, Nicolas Batumas 18 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Jeremy Linas 14, Cody Zelleris 12, Jeremy Lambas 11, Alas Jeffersonas 10.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 30 (11 atk. kam.), Rudy Gay 28 (10 atk. kam.), Marco Belinelli 17, Rajonas Rondo 14 (20 rez. perd.), Kosta Koufosas 10, Benas McLemore'as 10.