Pakruojo „Merestos“ krepšininkai iškovojo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzą. „Meresta“ antrose mažojo NKL finalo serijos rungtynėse išvykoje 84:64 (17:18, 20:22, 20:15, 27:9) sutriuškino „Šilutę“ ir laimėjo seriją iki 2 pergalių 2-0.

Baigiantis antrajam kėliniui po taiklaus Jono Elvikio tritaškio „Šilutės“ pranašumas buvo šoktelėjęs iki 8 taškų (40:32). Tačiau svečiai nepalūžo ir ne tik pasivijo varžovus, bet juos ir pralenkė.

Trečiojo kėlinio viduryje jau 5 taškais priekyje buvo „Meresta“ (54:49), o per likusį ketvirtąjį kėlinį Pakruojo krepšininkai tik dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Šilutė“: Rokas Bloškys 14, Jonas Elvikis 13, Karolis Jakas 12 (10 atk. kam., 1/8 tritaškių), Aaronas Curtisas 12.

„Meresta“: Eugenijus Takuševičius 20 (8 atk. kam.), SAulius Raziulis 17 (10 rez. perd., 8 kld.), Rytis Streikus 14, Mantas Čepaitis 13, Nerijus Anskinas 10.

NKL tęsiasi kova dėl čempionų vardų. Šeštadienį antrąsias finalo serijos rungtynes žais Jonavos „SK Dextera“ bei Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė“.