Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Aleksandras Trifunovičius spaudos konferencijos pabaigoje bandė savo komentarą papasakoti lietuvių kalba.
Į „BasketNews.lt“ tinklalapį sugrįžta svylančiomis padangomis, benzinu, dyzelinu ir variklio alyva kvepianti rubrika „Ant ratų“. Tęsiant keliones po Lietuvą šįkart, pasigrožėti krepšininkų automobiliais užsukome į Vilnių. „Sakalų“ komandos nariai Evaldas Baniulis, Andrius Giedraitis ir Laurynas Samėnas mūsų laidai pripažino – kelyje jie nei ereliai, nei sakalai, o pavyzdingi ir pagal taisykles greitį neretai viršijantys vairuotojai.
Kėdainių komandos vyriausiojo trenerio Gedimino Petrausko komentaras po pralaimėtų LKF DnB taurės rungtynių.
Kauno miesto krepšinio klubas „LKKA Aistės“ toliau tęsia įvairias akcijas, skirtas klubo bei moterų krepšinio garsinimui. DND LKF taurės trečios vietos laimėtojos apsilankė Kauno lopšelyje-darželyje „Žingsnelis“.
Kaune penktadienį prasidės DNB LKF taurės turnyro finalo etapas. Varžybų šeimininkai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai neslepė, kad nedalyvaujant Vilniaus „Lietuvos rytui“ privalo laimėti taurę. Tuo pačiu kauniečiai pridurė, kad savo pranašumą turės įrodyti aikštėje, o lengvų rungtynių tikėtis neverta.
Vienas geriausių visų laikų Lietuvos arbitrų atsako į tinklalapio „BasketNews.lt“ lankytojų klausimus.
Vienas geriausių visų laikų Lietuvos arbitrų atsako į tinklalapio „BasketNews.lt“ lankytojų klausimus
Nuotraukų agentūra „Fotodiena.lt“ pristato savaitgalį praūžusio LKF taurės finalo ketverto pristatymą kitu kampu.
2010 metais startavusias studijas, kurias kartu rengia Anglijos Worcesterio universitetas, Lietuvos krepšinio federacija ir Lietuvos kūno kultūros akademija pasirinko žinomi Lietuvos krepšininkai Linas Kleiza, Arvydas Macijauskas, Robertas Javtokas, o pernai į pirmąjį kursą įstojo ir Giedrius gustas, Dainius Adomaitis, Povilas Čukinas ir Arnas Kazlauskas. Be lietuvių šias studijas pasirinko ir treneriai iš Anglijos, Airijos, Liuksemburgo, Maltos, Kanados, Australijos, Irano bei Liberijos.
Valančiūno ir Motiejūno akistatose lygybė – 1:1. Antrame aukštaūgių susitikime pajėgesnis buvo „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas, o Valančiūno vedami vilniečiai 59:54 nugalėjo Gdynės „Asseco Prokom“.
«  1 ··· 43 ··· 86 ··· 129 ··· 132 133 134 135 136 ··· 172 ··· 215 ··· 258  »
  • Lietuvos krepšinio lyga (LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • Lietuvos nacionalinė krepšinio lyga (NKL)
  • Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • Regionų krepšinio lyga (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • Baltijos krepšinio lyga (BBL)
 
Žinutės: 46
Paskutinė žinutė: 2015-10-07 00:18
Pereiti prie: 1 2 3
Žinutės: 116
Paskutinė žinutė: 2015-10-06 22:19
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 6
Žinutės: 30
Paskutinė žinutė: 2015-10-06 21:41
Pereiti prie: 1 2
Žinutės: 5
Paskutinė žinutė: 2015-10-06 18:50
Kipriukas