2'a Religija - dentaclinic.lt, Fėja DreamTeam, Fejaskalbeja.lt, Lėti ir pavargę
Trymdvym, Ukmergės Olimpas
Aukštadvario Aukštadvaris
Gerista, Kristalas-Grafu Furniture Šiaulių raj., Nord snow
AB Amilina, Roquette Amilina
Saulė-ASKA II, SC-Akmenės kraštas
Karoliniškių gimnazija - 11 klasė
Kegų Grifas, Nevarėnų Burbesis-Liūtas
Kauno Perkūnas-Vytrita, Rietavo Plungės lagūna, Viduklės Vidukelė-Naftrus
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
AB Panevėžio keliai, AB Panevėžio keliai (ASP taurė), Dembavos Rezus, Dembavos Rezus 35+, Sanistal- REZUS, Via Ludus
Kavarsko Kavarskas, KK Draugai, KKK Mindaugietis
Alytaus Alita, Permės Parma, Prienų Labas GAS, Rėkliai- Alaus mėgėjai, Šiaulių Šiauliai, Vilniaus Rytas, Vloclaveko Anwil
BC Amigos, KK Victoria's Secret, SKM - 1994, SKM 94
AB Amilina, AB Amilina (ASP taurė), Roquette Amilina
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, WHT
Affecto Lietuva, This Is Africa
Vieta Jūsų reklamai, Western Union
Šiaulių Saulės miesto kariai
4YOU - Ramona Travel, VKL darbuotojai
Musninkų Spindulys, Tuskulėnai, VKL darbuotojai, VSC – Medžio centras, VSC-Elteros projektai
BC Versus, MRU Magistrai, MRU-Style 69, VšĮ MRU
Kruonio Žaibas, Rumšiškių Baldai
Viduklės Vidukelė-Naftrus
Kruonio Žaibas, Rumšiškių Baldai
Kupiškio BC Devold, Sostinės Pastoliai
Kupiškio BC Devold, Sostinės Pastoliai
Čiančia - Apsaugos Spektras, Frans Maas-Kumštis
Dembavos Rezus 35+, Sanistal, Sanistal- REZUS, Viesulas
Sanistal, Sanistal- REZUS, Viesulas
Kauno "Sporto manija", Kruonio Žaibas, Pašušvys
Kauno Žalgiris-2, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Kėdainių SC-Ateitis-Balticum, Orion Sports, Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC, Vytauto Didžiojo universitetas
Didždvario gimn (Jauniai)
Kruonio SK Jungtinės pajėgos, Pagarba Kolūkiui
Atlantica, Pabradės "Intersurgical", Panevėžio Bangenė-Aivera, Švenčionėlių Aitvaras-SC, TTS
If P&C Insurance AS filialas, Pačeriaukštės BC Pačeriaukštė
Jeruzalė, SK KILK - paskoliukas.lt
BC Velžys-Bingo taksi, Bingo taksi, Daviska, KK Bingo taksi, Neformatas-Verslavita, UAB “Kalnapilis-Tauro grupė”, UAB Kalnapilio-Tauro grupė, Vairolita-Karčema (ASP taurė), Velžio BC Velžys, Velžio Velžys 35+, Velžys
MBG Alumni, Vieta Jūsų reklamai, Vilniaus PDPS, VPP-JADE.LT
BC MP Construction, Komanda X
Lietuvos Jūrų Laivininkystė
Lietuvos Jūrų Laivininkystė
Balbieriškio Balbieriškis
Butėnų Butėnai, Šeduvos SK Šeduva
Artilux, Dolomitas, Etex, Klinkera-Solo, Klovainių-Rozalimo Daugyvenės kraštas, Krinčino Krinčinas, Pakruojo Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB, Venta Lt
Antakalnis 193!, Vilniaus Antakalnio Gimnazija
V.Knašiaus KM Garant Safety
VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis, Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
Antakalnio vidurinė mokykla - 8/9 klasės
Lėno-Taujėnų Partizanai, Lėno-Taujėnų Partizanai 35+
Pajūris LG-VLS, Tulikivi Lietuva
Akcija Krepšinis – JBR, Didėja, JBR
Klaipėdos krepšinio mokykla
Panevėžio Bangenė-Aivera, PKKSC (2001), PKKSC-2(99)
Kriūkų Kriūkai-Gerdžiūnai
VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras
Gargždų Pramogos, Hidrostatyba, LCC tarptautinis universitetas, Memel Team - Gensera, Prolain
BRASA-Baldų furnitūra-bullet.lt, DBZ, Fejaskalbeja.lt, Jurbarko Jurbarkas-Karys, Reluva , Sakalai, ZTS.LT
Plutiškės, Savi, Tavo Tėvas
Dusetų-Antazavės Ainiai-Zalvė
Neformatas-Verslavita, PKKSC (2001), PKKSC-2 (2002)
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
KKK Mindaugietis, Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, R. Sargūno SG , R.Sargūno SG, ROMEOGYM, Trakiškio RomeoGYM, Viesulas
Jomanto alkūnės, Mykolo Biržiškos gimnazija - 10 klasė, NAUJININKŲ KIEMAS, SKM - Haribo, Vichy Vandens parkas
Domo, Pamūšis, Vaiguvos Knituva
Klaipėdos krepšinio mokykla
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
BRASA-Baldų furnitūra-bullet.lt, KSU, OGB - karys
Žemaitijos Pienas - Dobilas
Gaumina, Metasite & Co, Žvėrynas - Bachtacor
BC Velžys-Bingo taksi, KK Bingo taksi
Gestas, Gestas - IDW, Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Bingo taksi, KK Bingo taksi, Panevėžio 7bet-Lietkabelis, Sadolin, Velžio BC Velžys, Velžys
Amfora, Klaipėdos NBAWorld.lt - KJP, Sigromas
Biržų Biržai-KKSC, Pačeriaukštės BC Pačeriaukštė, Vilniaus Kolegija
Socialinių mokslų kolegija
Panevėžio Bangenė-Aivera, PKKSC (2001), PKKSC-2(99)
Socialinių mokslų kolegija, Viečiūnų Techpro
KK Pamėtom, Pamėtom Akmenys 30+, ROMEOGYM
SmartMill, This Is Africa
KK Jaunimas, Sandora Group, Tai čia tik Vaikinai, Vaikinai
Autoking, Ažytėnai, BC Velžys-Bingo taksi, BC Žilvinas, Dembavos Rezus, Krinčino Krinčinas, MBP Fortūna, Noreikiai, Pasvalio SM/PKKSC, Pasvalys, Rezus 35+, Sanistal, Sanistal- REZUS, Trakiškio RomeoGYM, UAB Emeko-ETC, UAB Emeko/ETC (ASP taurė), Velžio BC Velžys, Velžys, Venta Lt, Viesulas, Viesulas- REZUS
Krekenavos Krekenavos-Pasodėlė
BC Žilvinas, Velžio BC Velžys
Maišiagalos Maišiagala, MRU Magistrai, VšĮ MRU
Mosėdžio Mosėdis, Narvydžių Kuršasta-KKSC
JAG Batai - VMS Transportas, WHT
Gobana-Lemminkainen, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Lemminkainen-Gobana, Rietavo Plungės lagūna 35+, Simuva
Atsipūtę, Sadolin, SKM-1997 Leovira, Vilniaus "Pazintysxxx.com"
Gintaro baldai, Sveika idėja-Sakret, Voltas
BC Kolegos, Vilniaus PDPS
Plugiukai LD, Vilkijos gimnazija
SuperFly Arena, Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla 10 klasė
BC Kolegos, Švenčionėlių Aitvaras-SC, Vilniaus PDPS
BC All4ONE, BC Studentai, Pasispardom, Savi, www.vilniauskrepsinis.eu
Čiančia - Apsaugos Spektras, Švenčionėlių Aitvaras-SC
Hefestas, Litresta, SK Skaidiškės
Kelmės KK Tritaškis, Verpenos Drangė
KK Armagedonas, SKM-96 e-STAR
Keliones.lt - Lemona, VDA-Leidykla "Šiaurės Lietuva"
Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+
Pavasariniai kačiukai, SK Meškos
Alytaus Alytus, Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+
JAMAM, SKM - 1994, SKM 94
Išjunk šviesą, Telšiai, www.ArBentNumanei.eu
2'a Religija - dentaclinic.lt, Fejaskalbeja.lt
Kretinga, Kretingos Kretinga
Šv. Kristoforo gimnazija - 11 klasė
Karčema Ružava, Lauda Motors - Euforija
BC KSP, BC KSP-Biržų Alus (PC)
Akmenės Akmenė 35+, Akmenės rajono Patriots 35+
DLDgrupe.lt , Nuotykių parkas KAR KAR
Druskininkų Ryto gimnazija
R.Sargūno SG, Velžio SII Akademija
Lietuvos Jūrų Laivininkystė
BC Idėja, Lyderiai, Pasispardom, Žvėrynas - Bachtacor
Kristalas-Grafu Furniture Šiaulių raj.
Klaipėdos Valstybinė Kolegija
Gargždų Pramogos, Sveika idėja-Sakret
R. Sargūno SG , R.Sargūno SG
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris, Timoverslas
Mosėdžio Mosėdis, V.Knašiaus Atlantic-Express, VKKM-2000
Artilux, Baisogalos Auridana, Ekholdt Montasje, Kelmės Kelmė, Kelmės KK Tritaškis
Klaipėdos krepšinio mokykla
Kauno KM Žalgiris, Kauno KTU, Kauno LSU-Kaunas, Kėdainių SC
Kaišiadorių Savingė, Kruonio Žaibas, Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Adorma- roletai Jums, PKKSC (2001), Trakiškio RomeoGYM
Adorma- roletai Jums, Dembavos Rezus, Dembavos Rezus 35+, Rezus 35+, Sanistal, Sanistal- REZUS, Smilgių Smilgiai, Smilgių Veteranai 35+, Viesulas, Viesulas- REZUS, Viesulas/UAB Takas (ASP taurė)
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2
Pagojukų Helanas, Pasvalio Pieno žvaigždės
Fokus Pica, Infosaitas, NK Gaugija, Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubo savanoriai
Kas bus, tas bus, Lebrono draugai
Dembavos Rezus 35+, Rezus 35+, Viesulas, Viesulas- REZUS, Viesulas/UAB Takas (ASP taurė)
Lietuvos Jūrų Laivininkystė
Klaipėdos Valstybinė Kolegija, Šateikių Žalmedis-Baudėjas
Juodupės Rokvesta, Obelių Gnomas, Panemunėlio Fazė, Rokiškio Autodena
Rokiškio Autodena, Rokiškio Feniksas
Be recepto, Pajūris LG-VLS
Baltijos Bretlingis , Elektrifikacijos paslaugos, Klaipėdos Resota Trenzė Group, Pajūris LG-VLS, PVM , Registrų centras, SMK, WHT
Baltijos Bretlingis , WHT
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Kegų Grifas, Nevarėnų Burbesis-Liūtas
Autoegida, Autoegida-Švyturys
Beižionių SK Gija, Elektrėnų Sporto Centras
Fabų vilkai, KK Perkūnas, Sportininkai, www.MinciuVerpetas.eu
Kavarsko Kavarskas, Užpalių Užpaliai
Karčema Ružava, KK Draugai, UAB Emeko-ETC
Klaipėdos krepšinio mokykla
NMA , Vilniaus teisės ir verslo kolegija
Vidiškių Ignalinos r. Vidiškių gimnazija
Senosios Varėnos TVM, Varėnos Bitės-SC
SK Nemenčinė, SK NemenčinėS
ars logistika, Sandora Group, Taurus ir Draugai, VDA-Leidykla "Šiaurės Lietuva"
Kėdainių Nevėžis-Optibet, Lėno-Taujėnų Partizanai 35+, Mariupolio Azovmaš, Pasvalio Pieno žvaigždės, Šilutės Šilutė, Velsero WBC, Vilniaus Rytas, Vilniaus Rytas-2
Aukštadvario Aukštadvaris, PagaukNuolaidą.lt
BC Studentai, Lėti ir pavargę
Aukštadvario Aukštadvaris
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija
Fokus Pica, Infosaitas, NK Gaugija
If P&C Insurance AS filialas
Kas bus, tas bus, Lebrono draugai
Baisogalos Auridana, Čiaupkis, Fejaskalbeja.lt, Kėdainių SC-Ateitis-Balticum, Kelmės Kelmė, Lėti ir pavargę, Pamūšis, Pandėlio Pandėlys, Rokiškio Entuziastai, Šeduvos SK Šeduva, Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubo savanoriai
DBZ, Kauno krepšinio akademija Snaiperis, Kauno r. Xiaomi-Tornado KM, Mažučiai milžinai, Sedos Sedula
Sedos Sedula, Stakliškių Guosta, Telšių Telšiai
JONAVOS KKSC`00, Pašušvys
Socialinių mokslų kolegija, UniClub
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Jungėnai, Kalvarijos Orija
BC La Bomba, Stiklopaslaptis.lt
Akmenės rajono Patriots 35+
Gargždų Vaivorykštės gimnazija
Autoking, Pasvalio SM/PKKSC, Pasvalys
Panevėžio r. Panevėžio balsas, Trakiškio Akmenys 35+, Trakiškio Aukštaitijos Akmenys
Panevėžio r. Panevėžio balsas
Panevėžio balsas (ASP taurė)
BC MP Construction, Varlė.Lt Šiauliai
Šateikių Žalmedis-Baudėjas
BC Žiedinis Raumuo, SK Skurdas
Amber, Anykščių Puntukas, Free Agents, Gintaro baldai, Gobana, Gobana-Lemminkainen, Klaipėdos Neptūnas, Mažeikių Nafta, Rietavo Plungės lagūna, Stalgėnų Lobikonas, Tauragės krepšinio klubas
Beižionių SK Gija, Stakliškių Guosta
2Gen - Kaefer, EMCA, Sakalai, SKM (PC), ZTS.LT
Dusetų-Antazavės Ainiai-Zalvė, Radvilai
LPK Liberna - Gervėčių Kraštas, NAUJININKŲ KIEMAS
KK Riflis, Memel Team - Gensera
Dolomitas, Klinkera-Solo, Klovainių-Rozalimo Daugyvenės kraštas, Krinčino Krinčinas, Pakruojo Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB, Venta Lt
Krekenavos Krekenavos-Pasodėlė
Adrijus-Daikra, Danvitė-Dsmile, Los Amigos
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
BC Jūsų Panevėžys , PKKSC-2 (2002), R. Sargūno SG-1 (2002/2003), R.Sargūno SG, ROMEOGYM, UAB “Kalnapilis-Tauro grupė”
Gintarinė puta (ASP taurė), Krinčino Krinčinas, Lauda Motors - Euforija, Panevėžio Bangenė-Aivera, PKKSC (2001), Trakiškio Aukštaitijos Akmenys, UAB “Kalnapilis-Tauro grupė”
Amber, Baldininkas, Edrija
LPS „Solidarumas“, Stamperija
Socialinių mokslų kolegija
BC La Bomba, BC La Bomba (PC), Stiklopaslaptis.lt
Fėja DreamTeam, Vichy Vandens parkas
Kriūkų Kriūkai-Gerdžiūnai
Laukuvos Medvėgalis, Šilalės Lūšis, Šilalės Pegasas
Kvėdarnos Statomenas, Laukuvos Medvėgalis
SK Meškos - Easting group, SK Vėjas, ŠMKM ’83 – EASTING EXPRESS
BC Normaliok, Valsva-Normaliok
BC MP Construction, Grigiškių "Šviesos" gimnazija - 11 klasė
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
J.Janonio gimn (Jaunučiai), Kristalas-Grafu Furniture Šiaulių raj., Saulė-ASKA I, Venta Lt
Pajūrio Jūra, Šilalės Pegasas
Amicitia, Joniškio Amicitia-Kurmaičių ŽŪB 35+, Kepalių Amicitia
Fėja DreamTeam, Fejaskalbeja.lt, KK Perkūnas
Gargždų Vaivorykštės gimnazija
2'a Religija - dentaclinic.lt
Karoliniškių gimnazija - 8/9 klasės
Bugenių Ekovalis, Sedos Sedula, Ventos Patriots
General Financing, Meridianas, www.ArBentNumanei.eu
Aukštadvario Aukštadvaris
Pačeriaukštės BC Pačeriaukštė
Pačeriaukštės BC Pačeriaukštė
Radvilai, Rytų regiono rinktinė, Svėdasų Svėdasai, Užuguosčio Užuguostis
United Sharks, United Sharks (PC)
Kauno JAZZ-Diremta, Kauno KTU, Kauno r. Xiaomi-Tornado KM, Šilalės Pegasas, Telšių Telšiai
Akmenės r. Patriots-Cements
Kamajų Kamajai, Obelių Gnomas
Akmenės r. Patriots-Cements, Daugų Daugai, Ignalinos Vilkakalnis, Kapčiamiesčio Kapčiamiestis, SK Ferimsta, SK Meškos, Viečiūnų Techpro
Akmenės r. Patriots-Cements
BC KSP, BC KSP-Biržų Alus (PC)
2 Religija (PC), 2'a Religija - dentaclinic.lt, Ilgas ir Co
GRIGIŠKĖS-PLASTA.LT, PagaukNuolaidą.lt, SKK (PC)
Menčių VMG, Ventos Patriots
Baisogalos Auridana, Baisogalos Auridanos veteranai 35+, Sporto baras Šaulys, Šiaulių fanai, Vilkas
Lėno-Taujėnų Partizanai 35+
Lėno-Taujėnų Partizanai 35+
Merkurijus , Sadolin, Vieta jūsų reklamai, Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubo savanoriai, VKL rinktinė, WTST-TIROLA
BC Velniai, Kavarsko Kavarskas, Utenos Juventus-DSC, Utenos Uniclub Casino – Juventus, Užpalių Užpaliai
Eurobasketas, Vilnius Veža, VPP-JADE.LT
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Klaipėdos krepšinio mokykla
DAGOS vasaroja, MRU Magistrai, VšĮ MRU
SK Skaidiškės, SK Skaidiškės (PC), SK Skaidiškės II
Tigrai, Vilniaus "Sąlytis-Litena"
DAGOS vasaroja, KK Armagedonas
Klaipėdos NBAWorld.lt - KJP
Akmenės Akmenė, Akmenės Akmenė 35+, Ventos Patriots, Viekšnių Viekšniai
Išvien, Vilniaus Kolegija
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Memel Team - Gensera, WHT
ŠMKM ’83 – EASTING EXPRESS
Adrijus-Daikra, Alnis, Daikra, Klatera - Švyturys (B), Loglita, Saugana-Klarksonas
AB Panevėžio keliai, Via Ludus
SK Nemenčinė, SK NemenčinėS
KKK Mindaugietis, Perekšlių Ground, Raguvos Kvieta, Smilgių Smilgiai, Smilgių Veteranai 35+, Velžio BC Velžys
KK Žaibas, Velžio BC Velžys, Velžio Velžys 35+, Velžys
KK Pamėtom, Kupiškio BC Devold, Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, PKKSC (2001), R.Sargūno SG, ROMEOGYM, Trakiškio RomeoGYM
Vilniaus Šv. Kristoforo Gimnazija
GRIGIŠKĖS-PLASTA.LT, Kirviai
ŠMKM ’83 – EASTING EXPRESS
Novatransa, Universitetas
Sicor Biotech, Taurus ir Draugai
Viduklės Vidukelė-Naftrus
Western Union, WU Transfers
Igliauka, Marijampolės Sūduvis, Vilkaviškio Perlas, Vytauto Didžiojo universitetas
SK Skaidiškės, SK Skaidiškės (PC), SK Skaidiškės II
Gargždų Pramogos, Stalgėnų Lobikonas
SMK, Sveika idėja-Sakret, Voltas
Klaipėdos Valstybinė Kolegija, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Sveika idėja-Sakret
BRASA-Baldų furnitūra-bullet.lt
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
Socialinių mokslų kolegija
AKM tėvai, CHAMPION, Pakruojo Meresta, Panevėžio 7bet-Lietkabelis, Panevėžio Bangenė-Aivera
Likimas aiškus, Likimas aiškus II
KK Kaunas, Likimas aiškus, Likimas aiškus II
Antakalnio vidurinė mokykla - 8/9 klasės
PKKSC (2001), PKKSC-2(99), Velžio BC Velžys
KKK Mindaugietis, Lauda Motors - Euforija
Kas bus tas bus, Kazlų Rūdos Regusa, Savi
Artilux, Ekholdt Montasje, Pagojukų Helanas, Vaiguvos Knituva
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
Charazay, Mad Lamb, Stamperija
Rietavo Plungės lagūna, Tverų Vykintas, Voltas
Bugenių Ekovalis, Mažeikių VSK 35+
Bugenių Ekovalis, Purvėnų Purvėnai-Ekovalis, Ventos Patriots
VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras
Alytaus Alytus, Daugų Daugai, Kauno "Sporto manija", Kauno Baltai, Kauno JAZZ-Diremta, Kauno Žalgiris-2, Lietuvos jaunių rinktinė, Marijampolės Sūduva-Mantinga, Palangos Palanga, Tauragės krepšinio klubas, Vytis-VDU
Joniškio Delikatesas, Joniškio SK Vieningi, Mažeikių M Basket-Delamode, Raseinių Rasai
Kruonio SK Jungtinės pajėgos
Vilniaus LEU-Safety Style
Žemaičių Kalvarijos KK ŽK
BRASA-Baldų furnitūra-bullet.lt
KK Aukštaitija, Kvieta, Panevėžio Irmus, Perekšlių Ground, Raguvos Kvieta
DOKA Lietuva, Guminta, Gustum, UNIBET
Baisogalos Auridana, Pamūšis, Venta Lt
Sandora Group, Taurus ir Draugai
Adrijus-Daikra, Alnis, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Langų parkas, Pajūrio Jūra
Petro Vileišio progimnazija - 8/9 klasės
Brizas, Klaipėdos universitetas
Danvitė-Dsmile, Klaipėdos Valstybinė Kolegija
Kilučių Valdo, Sanistal- REZUS, Vabalninko MB Ingauda, Viesulas- REZUS
Charazay, Gaumina, Mad Lamb, WTST, WTST-TIROLA
BRASA-Baldų furnitūra-bullet.lt, KK Riešė
Mykolo Biržiškos gimnazija - 10 klasė
UAB “Kalnapilis-Tauro grupė”
JONAVOS RAJONO SAVIVALDYBĖ
Akmenės Akmenė, Akmenės r. Patriots-Cements, Viekšnių Viekšniai
Akmenės Akmenė, Akmenės Akmenė 35+, Menčių VMG, Ventos Patriots, Viekšnių Viekšniai
Klaipėdos universitetas, Pajūrio Jūra, Šilalės Pegasas, Universitetas
Plius Minus, Raguvos Kvieta, VT
Aliaska, Brizas, Draudimo kryptis
Viduklės Vidukelė-Naftrus
Dusetų-Antazavės Ainiai-Zalvė
Delagida , DLDgrupe.lt , Memel Team - Gensera, West Industrier
Palangos "Palanga", Palangos Lokiai
CHAMPION, VU Komunikacijos Fakultetas
United Sharks, United Sharks (PC)
BC All4ONE, PROFline, Savi, www.MinciuVerpetas.eu
Plungės Olimpas, Šateikių Žalmedis-Baudėjas
Ekovandenys, Ekovandenys (B)
Ginio pajėgos, Hansa - TRK
Memel Team - Gensera, Prolain
Kegų Grifas, Klaipėdos Valstybinė Kolegija
Futbolo.tv, Kauno "Banga"
AKM tėvai, AKM Tėvai (ASP taurė), Aukštaitijos Akmenys, Aukštaitijos KM "Tėveliai", Panevėžio balsas, Panevėžio r. Panevėžio balsas, Trakiškio Akmenys 35+
Užuguosčio Užuguostis, Žiežmarių KK Žiežmariai, Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
BC Jūsų Panevėžys , KK Pamėtom, Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC, R.Sargūno SG, RomeoGYM, SPECAGRA, SPECAGRA-2, Velžio GlassBaltic
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC
Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla 10 klasė
2Gen - Kaefer, SK KILK - paskoliukas.lt, Taurus ir Draugai
Klaipėdos Baltijos Žaibas
Antakalnio vidurinė mokykla - 8/9 klasės
Kirviai, Pabradės "Intersurgical", Pabradės Žeimena
Vilniaus PDPS, VPP-JADE.LT
Hansa Teleradijo kompanija 2, Sadolin
Avia Solutions Group, Fejaskalbeja.lt, Ridikas, SKK (PC)
AB Amilina, AB Amilina (ASP taurė), Roquette Amilina
Langų parkas, LCC -V.Knašiaus (A)
Fotoparatas.lt, Memel Team - Gensera, Pagojukų Helanas, SMK
Neringa-Olybet, Neringos Kuršiai
BRASA-Baldų furnitūra-bullet.lt
Klaipėdos krašto policija
8, PagaukNuolaidą.lt, SK KILK - paskoliukas.lt
SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS
Klaipėdos Baltijos Žaibas, Sandvitė
J.Janonio gimn (Jaunučiai), Saulė-ASKA II
Vidiškių Ignalinos r. Vidiškių gimnazija
BC Agrija, Fejaskalbeja.lt, Karoliniškių gimnazija - 11 klasė, Kauno r. Omega, KK Riešė, Legionas, OPK - Alitis, Pabradės Žeimena, Ukmergės Olimpas, VKL rinktinė
LPK Liberna - Gervėčių Kraštas
Klaipėdos NBAWorld.lt - KJP, Nuotykių parkas KAR KAR, Sandvitė, WHT
V.Knašiaus 97- Baltic auto ship
Akmenės Akmenė, Akmenės r. Patriots-Cements
Amicitia, Joniškio Amicitia-Kurmaičių ŽŪB 35+, Kepalių Amicitia
BC Salininkai, Kuktiškių Kuktiškės 35+, Kurier Wilenski
Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla 10 klasė
Antstoliai, Baisogalos Auridana, Eksperimentas, Etex
Fėja SuperStars, Fejaskalbeja.lt, Hansa - TRK, www.MinciuVerpetas.eu
Baltik vairas, Dolomitas, Gerista
Akmenės rajono Patriots 35+
Agotos gryčia-Meškėnai, Klaipėdos Baltijos Žaibas
OPK - Alitis, PagaukNuolaidą.lt, Tai čia tik Vaikinai, Vaikinai, VKL darbuotojai
Akmenės Akmenė 35+, Kelmės Kelmė, Kelmės KK Tritaškis, UAB ZAKA, Vaiguvos Knituva
AB Amilina, Gintarinė puta, Gintarinė puta (ASP taurė), Roquette Amilina, SPECAGRA
Saulės miesto kariai, ŠU gimn (Jauniai)
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2, Veršių Laisvė
KK Aukštaitija, KK Pamėtom, UAB Audrelina (ASP taurė)
Lietuvos Jūrų Laivininkystė
Lietuvos Jūrų Laivininkystė
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Vaiguvos Knituva, Verpenos Drangė
Bingo taksi, KK Bingo taksi, KKK Mindaugietis, Panevėžio Irmus
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
Greencarrier, Pajūrio Jūra
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
IN CORPORE, United Sharks, United Sharks (PC)
DOKA Lietuva, LPS „Solidarumas“, OMNITEL, Žemaitijos Pienas - Dobilas
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Ažytėnai, Baisogalos Auridana, Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC, Radviliškio Radviliškis–Juodeliai, Vytauto Didžiojo universitetas
Rūdiškių BC Vilkai, Trakų Trakai
Kalvarijos KK Raudeniškiai, Marijampolės Sūduva-Mantinga, Marijampolės Sūduvis, Vilniaus VKC
Joniškio Delikatesas, Joniškio SK Vieningi, Kepalių Amicitia
Lietuvos Inovacijų Centras (LIC)
KK Kaunas, Lietuvos Inovacijų Centras (LIC)
Aukštaitijos būstas (ASP taurė), Daviska, KKK Mindaugietis, Kupiškio BC Devold, Kupiškio KK Kupiškis
Kupiškio BC Devold, PagaukNuolaidą.lt, VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras, VKSK
Adorma- roletai Jums, Gintarinė puta (ASP taurė), PKKSC (2001), Raguvos Kvieta, ROMEOGYM, Trakiškio Aukštaitijos Akmenys, Trakiškio RomeoGYM, Velžio BC Velžys, Viesulas
Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+
Instagram, KKL (Kaunas), Kruonio Žaibas
Hansa - TRK, Krituliai, Pirtyje.lt, Ramiu Veidu, RE/HOUSE, Reaktoriaus smogikai-vezumalkas.lt
Taškas, Velžio Velžys 35+
Neringa-Olybet, Neringos Kuršiai
Kauno Atletas-LSU, Kauno JAZZ-Diremta, Kruonio Žaibas
Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis, Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
Jonavos CBet, Jonavos Jonava-2, Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis, Olimpas-Electrolux
Vakarų Medienos Grupė (VMG)
Mykolo Biržiškos gimnazija - 10 klasė
Beižionių SK Gija, Ereliai, Ereliai 2, Gaumina, Hansa - TRK, Kirviai, Mad Lamb, OPK - Alitis, St.Justiniškės, WTST, WTST-TIROLA
Bugenių Ekovalis, Ventos Patriots
BC Velniai, Užpalių Užpaliai
SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO CENTRAS
VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras
Gestas, Lietuvos kurčiųjų sporto klubas, Vėjas
KKK Mindaugietis, Neformatas-Verslavita
Kupiškio BC Devold, VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras, VKSK
Kauno krepšinio akademija Snaiperis, Šateikių Žalmedis-Baudėjas
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
BC Pilaitė, Ekovandenys, Ekovandenys (B)
Gerista, Pamūšis, Tauragės krepšinio klubas, Tauragės Tauragė, Venta Lt
BC La Bomba, Stiklopaslaptis.lt, Stiklopaslaptis.lt (PC), Vichy Vandens parkas
Plungės Olimpas, Plungės Saulės gimnazija
Vilniaus Antakalnio Gimnazija
Sandora Group - Magnum Veterinarija
Kauno Perkūnas-Vytrita, Ukmergės Olimpas
KK Pamėtom, Pamėtom Akmenys 30+, ROMEOGYM, SPECAGRA
KK Aukštaitija, KK Pamėtom, Pamėtom Akmenys 30+, ROMEOGYM
Alekvista, L2000, United Sharks, V.I.P.
UAB Audrelina, UAB Audrelina (ASP taurė), Vėjas
Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+, Daugų Daugai
Kvėdarnos Statomenas, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Akmenės Akmenė 35+, Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
SK Skaidiškės, SK Skaidiškės (PC), Š.Marčiulionio KA II, ŠMKA - Myls
Čiančia - Apsaugos Spektras, Ignalinos Vilkakalnis, Švenčionėlių Aitvaras-SC
Fejaskalbeja.lt, LAZDYNAI, PZU, PZU (Pav), Sakalai
BC Velžys-Bingo taksi, KK Bingo taksi, Neformatas-Verslavita, Velžio Velžys 35+
Ignalinos Vilkakalnis, Legionas, Ukmergės Stekas
HD Team, Neringa-Olybet, Neringos Kuršiai
DOKA Lietuva, Gustum, Sadolin, UNIBET, Žvėrynas - Bachtacor
Klaipėdos Baltijos Žaibas
Fėja DreamTeam, Fejaskalbeja.lt
Obelių SK Obeliai, Rytų regiono rinktinė
2'a Religija - dentaclinic.lt, KK Perkūnas, Merkurijus , Ukmergės Stekas, VU Komunikacijos Fakultetas
Baltik vairas, Joniškio Delikatesas, Lietuvos geležinkeliai, Pakruojo Meresta, Pakruojo Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB, Pasvalio Pieno žvaigždės, Solo, Sporto baras Šaulys, Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
Kriūkų Kriūkai-Gerdžiūnai
KK Aukštaitija, Kvieta, Raguvos Kvieta
Pandėlio Pandėlys, R. Sargūno SG , R.Sargūno SG
Aukštaitijos Akmenys, MBP Fortūna, Panevėžio r. Panevėžio balsas, Trakiškio Akmenys 35+, Trakiškio Aukštaitijos Akmenys, UAB ,,Dujotiekio statyba"
LPK Liberna - Gervėčių Kraštas
Klaipėdos krepšinio mokykla , Mosėdžio Mosėdis
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
Kvėdarnos Statomenas, Reborda
Mortal-Kombat, Mūsų Komanda, OPK - Alitis, PC OZAS
AB Amilina, AB Amilina (ASP taurė)
BC Idėja, www.MinciuVerpetas.eu
AKM kolektyvas, Gintarinė puta, Velžio BC Velžys
Vakarų regiono rinktinė, Velžio BC Velžys, Velžio GlassBaltic
AKM kolektyvas, AKM kolektyvas (ASP taurė), Autoking, Lauda Motors - Euforija
AB Panevėžio keliai, AB Panevėžio keliai (ASP taurė), Via Ludus
BC Jūsų Panevėžys , Velžio GlassBaltic
Fėja SuperStars, Fejaskalbeja.lt, JAMAM, ZTS.LT
Ignalinos Vilkakalnis, Legionas
Lietuvos jaunimo rinktinė, Lietuvos jaunučių rinktinė, Raugintas cementas
JAG Batai - VMS Transportas, Kretingalės "Urbovita" , Kretingalės Urbovita, Kretingos SGY Sport, Sadvita ir Ko-Veramiga
Amber, Klaipėda Academy, Night Life, SMK
Balbieriškio Balbieriškis
Baisogalos Auridana, Baltik vairas, Domo, Kauno r. Omega, Naisiai, Šiaulių ABRO-Universitetas
Baisogalos Auridanos veteranai 35+, Domo, Naisiai, Šiaulių ABRO-Universitetas
Edrija, Klaipėdos Emvadara - Šalna
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris, Timoverslas
Kočėlas, Neformatas-Verslavita, Velžio BC Velžys
BC Jūsų Panevėžys , Neformatas-Verslavita, R.Sargūno SG, Raguvos Kvieta
Neformatas-Verslavita, Velžio Velžys 35+
Kauno Atletas-LSU, Šilalės Pegasas
Baldininkas, Gobana-Lemminkainen, Priekulės Baldininkas, Simuva, Vakarų Medienos Grupė (VMG), Voltas
Pabradės Žeimena, SK Ferimsta
Amber, Edrija, Free Agents, Gintaro baldai, Klaipėdos Neptūnas, Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Mažeikių Nafta
Edrija, JRV, Stalgėnų Lobikonas
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Kaišiadorių Savingė, Kruonio Žaibas, Žiežmarių KK Žiežmariai
Kaišiadorių Savingė, Kruonio Žaibas
Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+
SK Nemenčinė, SK NemenčinėS
Alytaus Dzūkija, Kauno Baltai, Kauno KKM-Aisčiai-ARTRANSA, Labūnavos Labūnava, Lietuvos jaunimo rinktinė, Marijampolės Sūduva-Mantinga, Raseinių Rasai, Vilniaus Sakalai
SKM 95, SKM-95, Tuskulėnai
BC “Olimpas”, Vilnius Veža
Baisogalos Auridana, Joniškio Delikatesas, Noreikiai, Panevėžio 7bet-Lietkabelis, Radviliškio Radviliškis–Juodeliai
Dusetų-Antazavės Ainiai-Zalvė
Balbieriškio Balbieriškis, Birštono Birštonas, Kauno r. Omega, Prienų "Rūdupis - 2, Stakliškių Guosta, Trejos Devynerios
Rėkliai- Alaus mėgėjai, Taškas, Velžio Velžys 35+
2'a Religija - dentaclinic.lt, PagaukNuolaidą.lt, Ridikas
Juodupės Rokvesta, Pandėlio Pandėlys, Rokiškio Feniksas
2'a Religija - dentaclinic.lt, Thomson Reuters, ZTS.LT
Karoliniškių gimnazija - 11 klasė
BC Liepaitės, Birštono Birštonas, Sakaliukai
Juodupės Rokvesta, Kamajų Kamajai, Pandėlio Pandėlys, Rokiškio Entuziastai, Rokiškio Feniksas, Vilniaus Kolegija, Vilniaus Kolegija-2
Aukštadvario Aukštadvaris
Baisogalos Auridana, Joniškio Delikatesas
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis, Olimpas-Electrolux
3+3, BC Normaliok, Kavarsko Kavarskas, Užpalių Užpaliai, Užpalių Užpaliai 35+, Žiuko Įmonė
Baldininkas, Priekulės Baldininkas