2013-01-03 Laidoje išsamiai pasikalbėjome su krepšinio ekspertu, o dabar ir seimūnu Sergėjumi Jovaiša.
Žyma: Interviu
2013-01-03 Laidoje bendravome su Rygos VEF krepšininku Donatu Zavacku. Pašnekovas papasakojo, kaip sekasi žaisti, gyventi ir auginti sūnų Latvijoje.
Žyma: Interviu
2013-01-02 Laidoje bendravome su pokyčių karjerose sulaukusiais treneriais. Mindaugas Lukošius papasakojo, kodėl ryžosi priimti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos pasiūlymą. Tuo tarpu Rusijos moterų krepšinio rinktinės treneriu neseniai tapęs tautietis Alfredas Vainauskas atskleidė, kokius tikslus jam kelia Rusijos krepšinio federacija.

Laidos pabaigoje girdėjote „BasketNews eksperto“ žaidimą, kuriame jums padovanojome dar vieną „Krepšinio rinktinės kalendorių 2013“.
2013-01-02 Bahreino vyrų nacionalinės rinktinės treneris Mindaugas Lukošius sugrįžo į Lietuvą. Jis tapo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos strategu. Apie karjeros pokyčius „BasketNews.lt radijo“ laidoje bendravome su pačiu Lukošiumi.
Žyma: Interviu
2013-01-02 Laidoje bendravome su naujuoju Rusijos moterų krepšinio rinktinės treneriu lietuviu Alfredu Vainausku.
Žyma: Interviu
2012-12-30 Laidoje labai nuoširdžiai ir šventiškai pabendravome su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės masažuotoju Juozuku Petkevičiumi.
Žyma: Interviu
2012-12-30 Tarpšventinėje laidoje girdėjote legendinį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės masažuotoją Juozuką Petkevičių.

Visų krepšininkų draugas ir nuodėmklausys papasakojo, kaip sutiko Šv. Kalėdas ir kokių dovanų sulaukė.

Laidos pabaigoje fotografas Tomas Tumalovičius klausytojams pateikė mįslę, kuri pasirodė esanti kur kas sudėtingesnė, nei galėjo nuskambėti. Vis dėlto vienam iš jūsų pavyko laimėti Tomo dovanotą „Krepšinio rinktinės kalendorių 2013“.
2012-12-30 Laidoje pasidomėjome, kaip jaučiasi sunkią traumą neseniai patyręs „Prienų“ komandos įžaidėjas Žygimantas Janavičius. Krepšininkas atsakė į klausimus apie būsimą operaciją, sugrįžimą į aikštelę ir šventines nuotaikas.

Laidos taip pat girdėjote „Užsienio svečio“ rubriką, kurioje šįkart kalbinome vieną garsiausių visų laikų Ukrainos krepšininką Slavą Medvedenko.
2012-12-23 Legendinis Ukrainos krepšininkas, karjerą baigęs vos 28 metų, davė išskirtinį interviu „BasketNews.lt radijo“ laidai rubrikoje „Užsienio svečias“.

Pašnekovas paaiškino, kodėl taip anksti buvo priverstas pasitraukti iš profesionalaus sporto, papasakojo apie savo dabartinę veiklą ir nevyniojo į vatą, sezoną „Hawks“ komandoje pavadindamas „bloga patirtimi“.
Žyma: Interviu
2012-12-19 Laidoje bendravome su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomuoju direktoriumi Pauliumi Motiejūnu.

Jis, kartu su dar keliais garsiausiais šalies krepšinio atstovais, prieš kelias dienas viešėjo Kanadoje, kur susitiko su NBA rungtyniaujančiais lietuviais: Jonu Valančiūnu ir Linu Kleiza.
Žyma: Interviu
2012-12-19 Laidoje bendravome su Mariupolio „Azovmash“ lietuviu Simonu Serapinu. Krepšininko atstovaujama komanda neseniai rungtyniavo ir su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.
Žyma: Interviu
2012-12-19 Laidoje dirbo Karolis Tiškevičius ir Edas Nickus. Tiesioginiame eteryje bendravome su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomuoju direktoriumi Pauliumi Motiejūnu.

Pašnekovas pasakojo apie LKF atstovų vizitą Kanadoje, kur jie susitiko su „Raptors“ ekipoje rungtyniaujančiais lietuviais: Linu Kleiza ir Jonu Valančiūnu.

Laidos pabaigoje girdėjote dar vieną azartišką „BasketNews eksperto“ žaidimą, kuriame dėl Tomo Tumalovičiaus „Krepšinio rinktinės kalendoriaus“ susigrūmė du klausytojai.
2012-12-19 Laidoje dirbo du vedėjai: Karolis Tiškevičius ir „BasketNews.lt radijo“ konsultantas Edas Nickus. Eteryje diskutavome apie didžiųjų Lietuvos komandų pasirodymą VTB Vieningosios lygos turuose.

Eteryje taip pat bendravome su Mariupolio „Azovmash“ lietuviu Simonu Serapinu.
2012-12-19 Prieš Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ rungtynes bendravome su žalgiriečiu Adu Juškevičiumi ir legendiniu Lietuvos krepšininku bei Kauno „Žalgirio“ Garbės klubo prezidentu Modestu Paulausku.
2012-12-19 Virginijus Šeškus ir Gediminas Navikauskas mūsų laidoje dėstė savo mintis apie lemtingą Europos taurės mūšį Kauno sporto halėje.

Prienų „Prienai“ ir Kijevo „Budivelnik“ aiškinsis savo santykius vakaro rungtynėse, bet prieš tai - būsimo susitikimo analizė.
2012-12-12 Į Lietuvą trumpam sugrįžęs Kijevo „Budivelnik“ direktorius Gediminas Navikauskas sutiko atsakyti ir į kelis „BasketNews.lt radijo“ laidos klausimus.
Žyma: Interviu
2012-12-12 Prieš labai svarbias ir lemiamas rungtynes su Kijevo „Budivelnik“ Europos taurėje išsamiai pasikalbėjome su „Prienų“ komandos vyr. treneriu Virginijumi Šeškumi.
Žyma: Interviu
2012-12-11 Laidoje bendravome su Panevėžio „Lietkabelio“ vidurio puolėju Mindaugu Kupšu, kurio atstovaujama komanda neseniai patyrė labai netikėtą pralaimėjimą LKL.

Pats krepšininkas pastaruoju metu minėtas tarp kandidatų prisijungti ir prie Kauno „Žalgirio“ treniruočių.
Žyma: Interviu
2012-12-11 Tiesioginiame eteryje bendravome su Panevėžio „Lietkabeliui“ paskolinu aukštaūgiu Mindaugu Kupšu. Su Kauno „Žalgiriu“ sutartį turinti vidurio puolėjas netrukus turėtų prisijungti prie pastarosios ekipos treniruočių.

Laidoje pakalbinome ir „Lietuvos ryto“ gynėją Dovydą Rediką, kurio komanda šią savaitę Stambule sieks įšokti į pajudantį Top16 etapo traukinį.

Laidos pabaigoje girdėjote atkaklų „BasketNews eksperto“ žaidimą, kuriame dėl vertingo prizo eteryje susigrūmė du klausytojai.
2012-12-11 Laidoje bendravome su Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėju Dovydu Rediku. Krepšininko atstovaujama komanda šią savaitę stos į lemtingą Eurolygos mūšį Stambule.

Vilniečiams, siekiant patekti į Top16 etapą, neužtenka vien pergalės prieš „Bešiktaš“ ekipą. Lietuvos vicečempionai dar turi sulaukti ir „Partizan“ pergalės, išvykos rungtynėse su Bambero „Brose Baskets“ ekipa.

Vis dėlto Redikas mus užtikrino, kad ketvirtadienį kitų komandų rezultatais vilniečiais nesidomės ir koncentruosis tik ties savo varžovu.
Žyma: Interviu
«  1 2 3 4 ··· 6 ··· 9 ··· 12 ··· 15 ··· 18 ··· 20  »


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (Mezon NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas