2013-01-31 Laidoje bendravome su žalgiriečiu Mindaugu Kuzminsku, kuris trumpai papasakojo apie artimiausią varžovą Eurolygoje - Berlyno ALBA ekipą.
Žyma: Interviu
2013-01-31 Tiesioginiame eteryje domėjomės Kauno „Žalgirio“ komandos pasiruošimu Eurolygos rungtynėms su Berlyno ALBA ir kalbinome žalgirietį Mindaugą Kuzminską.

Laidoje taip pat bendravome su sporto žurnalistu Vytautu Mikaičiu, kuris visai neseniai grįžo iš darbo kelionės NBA lygoje ir netrukus keliaus stebėti ten vyksiančio „Visų žvaigždžių savaitgalio“.
2013-01-29 Tiesioginiame eteryje bendravome su „Prienų“ komandos vyriausiuoju treneriu Virginijumi Šeškumi.
2013-01-25 Studijoje viešėjo krepšinio specialistas, buvęs garsus krepšininkas ir treneris Tomas Pačėsas, sutikęs atsakyti į šūsnį laidos vedėjo ir klausytojų pateiktų klausimų.
2013-01-24 Laidoje bendravome su garsiu fizinio parengimo treneriu Aleksandru Kosausku. Tiesioginiame eteryje pašnekovas atsakė į laidos vedėjo ir klausytojų klausimus.
Žyma: Interviu
2013-01-24 Laidoje bendravome su jauniausiu visų laikų šalies krepšininku, LKL rungtynėse pelniusiu taškų, Luku Kvedaravičiumi. (Fotografijoje - viduryje)
Žyma: Interviu
2013-01-24 Tiesioginiame eteryje bendravome su jauniausiu visų laikų šalies krepšininku, pelniusiu taškų LKL rungtynėse, Luku Kvedaravičiumi. 15-metis krepšininkas atsakė ir į klausytojų klausimus.

Lygiai taip pat ir legendinis fizinio parengimo treneris Aleksandras Kosauskas, šiuo metu dirbantis Žalgirio jaunimo komandoje.

Laidos pabaigoje klausytojai susigrūmė BasketNews eksperto žaidime ir dalyvavo sudėtingoje viktorinoje dėl 100lt čekio.
2013-01-22 Studijoje svečiavosi krepšinio specialistas Algirdas Brazys, kuriam klausimus pateikė ne tik laidos vedėjas Karolis Tiškevičius, bet ir klausytojai.

Laidos pabaigoje sužaidėme BasketNews eksperto žaidime, kuriame pergalę iškovojo klausytojas Jonas.
2013-01-18 Laidoje bendravome su buvusiu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriu Kęstučiu Kemzūra, kuris atsakė į laidos vedėjo Karolio Tiškevičiaus ir klausytojų klausimus.

Tiesioginiame eteryje taip pat du klausytojai susigrūmė dėl BasketNews eksperto statuso.
2013-01-17 Tiesioginiame eteryje bendravome su sporto komentatoriumi Sauliumi Nalivaika. Kartu su studijoje dirbusiu Justinu Liaudinsku ir Karoliu Tiškevičiumi jis apžvelgė būsimą Žalgirio ir CSKA komandų dvikovą Eurolygoje.

Laidos pabaigoje sužaidėme BasketNews eksperto viktoriną, kurioje vienas klausityojų iškovojo 100 lt čekį Champion parduotuvių tinkle.
2013-01-17 Laidoje domėjomės Kauno Žalgirio pasirengimu rungtynėms su Madrido Real komanda. Tiesioginiame eteryje į laidos vedėjo Karolio Tiškevičiaus ir jūsų klausimus atsakė treneris Robertas Kuncaitis ir traumą besigydantis žalgirietis Tadas Klimavičius.
2013-01-15 Panevėžio „Lietkabelio“ klubo prezidentas mūsų laidai išsamiai pasakojo apie komandos problemas, pokyčius ir viltis.
Žyma: Interviu
2013-01-15 Laidoje bendrausime su Panevėžio Lietkabelio klubo prezidentu Raimundu Miladausku. Pastarasis sutiko atsakyti į klausimus apie komandoje vykstančius pokyčius ir tikslų neatitinkančius rezultatus.

Laidos pabaigoje girdėjote BasketNews eksperto žaidimą, kuriame klausytojams teko gerokai pavargti.
2013-01-10 Tiesioginiame eteryje girdėjote itin intriguojančią „BasketNews eksperto“ viktoriną, kurioje klausytojai grūmėsi dėl paskutiniojo dovanojamo „Krepšinio rinktinės kalendoriaus 2013“.

Antroje laidos dalyje girdėjote itin išsamų ir išskirtinį interviu su Ramūnu Šiškausku. Garsus Lietuvos krepšininkas tiesioginiame eteryje atsakinėjo į geriausiu BasketNews.lt lankytojų klausimus.
2013-01-10 Tiesioginiame eteryje į daugybę klausytojų klausimų atsakė buvęs garsus Lietuvos krepšininkas Ramūnas Šiškauskas.
Žyma: Interviu
2013-01-08 Laidoje su klausytojais bendravo ir į jų klausimus atsakinėjo žalgirietis Kšyštofas Lavrinovičius.
Žyma: Interviu
2013-01-08 Studijoje sulaukėme svečių - apsilankė buvęs Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos vyrų rinktinės rungtynių arenos pranešėjas Justinas Liaudinskas.

Neseniai lankęsis JAV pastarasis pasakojo, kaip sekėsi informatoriauti Čikagos lietuvių krepšinio lygoje (ČLKL).

Tiesioginiame eteryje į jūsų klausimus atsakinėjo „Žalgirio“ krepšininkas Kšyštofas Lavrinovičius.

Laidos pabaigoje jums padovanojome „Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kalendorių 2013“.
2013-01-08 Tiesioginiame eteryje kaip niekada linksmai šnekėjomės su garsia Lietuvos krepšininke Marina Solopova.
Žyma: Interviu
2013-01-08 Laidoje bendravome su Turkijoje rungtyniajančia garsia Lietuvos krepšininke Marina Solopova. Taip pat aptarėme vakaro Kauno „Žalgirio“ ir Malagos „Unicaja“ komandų rungtynes.

Laidos pabaigoje - „BasketNews eksperto“ žaidimas ir klausytojo laimėtas „Lietuvos vyrš krepšinio rinktinės kalendorius 2013“.
2013-01-03 Laidoje bendravome su Rygos VEF krepšininku Donatu Zavacku ir Seimo nariu Sergėjumi Jovaiša.

Laidos pabaigoje girdėjote „BasketNews eksperto“ žaidimą, kuriame vienas klausytojų iškovojo fotografo Tomo Tumalovičiaus „Krepšinio rinktinės kalendorių 2013“.
1 2 3 ··· 6 ··· 9 ··· 12 ··· 15 ··· 18 ··· 20  »


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas