Blogas: Jonas Miklovas
Tai, kas netelpa oficialiose naujienose

RSS
2010-06-30 17:14

Gavome Vilniuje esančios Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (TTVAM) pranešimą apie buriamą komandą. Gal ką sudomins? Dalijamės laišku:


Artėjantį sezoną Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) ketinanti debiutuoti Tarptautinė teisės ir verslo aukštosios mokyklos (TTVAM) krepšinio komanda aktyviai dairosi pastiprinimo. LSKL II-os grupės čempionė ieško jaunų žaidėjų, galinčių sustiprinti komandos gretas.

„Labai apsidžiaugėme sulaukę LSKL prezidento Rimanto Cibausko kvietimo išmėginti jėgas aukščiausioje Lietuvos studentų krepšinio lygoje. Todėl per vasarą stengsimės suburti pajėgią komandą, kuri galėtų varžytis su elitinėmis Lietuvos aukštosiomis mokyklomis, - tvirtina TTVAM komandos vadovas ir treneris Gintautas Rutkauskas. – Krepšininkams, kurie pateks į pagrindinę komandą, sudarysime idealias sąlygas žaisti krepšinį ir studijuoti mūsų aukštojoje mokykloje“.

Išmėginti jėgas komandos peržiūroje ir treniruočių stovykloje TTVAM kviečia abiturientus ir studentus iš visos Lietuvos. Norintys prisidėti prie komandos turėtų kreiptis tel. +370 600 35649 arba el. paštu info@ttvam.lt.

Praėjusį sezoną TTVAM komanda tapo LSKL II-os grupės čempione. Didžiajame finale vilniečiai 69:57 nugalėjo Kauno technologijos universiteto antrąją komandą.

 

 
2010-06-23 14:02

Kauno „Žalgirio“ fanų grupuotė atsiuntė vaizdo reportažą, kuriame pristatoma klubo istorija. Pateikiame fanų siųstą tekstą ir vaizdo reportažą.


Kauno „Žalgirio“ fanų grupuotė „Green White Boys“ pristato trumpametražį dokumentinį filmą apie savo istoriją. 2007/2008 metų sezono viduryje nedrąsiai įsikūrusi grupelė jaunuolių šiandien Kauno sporto halės E tribūnoje sudaro daugumą. Per beveik tris metus „boysai“ reformavo savo mylimos komandos palaikymą: įvedė dainų repertuarą, atliko daug choreografijų, eisenų ir subūrė didelį ratą jaunuolių, kuriems komandos palaikymas yra gyvenimo būdas.

 
2010-03-30 11:20

Šįvakar bus žaidžiamos paskutinės Eurolygos kovo mėnesio rungtynės, tačiau lyga naudingiausią mėnesio krepšininką JAU išrinko. Kaip taip galėjo būti?

Lyga pirmadienį paskelbė, kad geriausiu kovo krepšininku tapo Viktoras Chriapa iš Maskvos CSKA. Jo ekipa šį mėnesį laimėjo visas ketverias žaistas rungtynes, o Chriapos buvo visur – jis vidutiniškai pelnydavo 10,8 taško, atkovodavo 4,5 kamuolio, atlikdavo 3,8 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo 2 kamuolius ir blokuodavo 1,8 metimo.

Pirma mintis buvo: palaukite! Kur jūs skubate? Juk dar liko vienos rungtynės antradienį! Ir tik tada baigsis kovo Eurolyga.

Tačiau lyga taip skuba apdovanoti Chriapą, kad jam titulas bus įteiktas prieš antradienio mačą su Vitorijos „Caja Laboral“.

Lyg norėtų „prastumti“ rusą prieš Eurolygos simbolinio penketuko rinkimus.

Oficialiame tekste, kuriame šlovinamas Chriapa, ne kartą rašoma, kad nė vienas kitas Eurolygos žaidėjas nenuveikė tiek visko, kiek Chriapa. Jo vidurkiai išties pakankamai gražūs, bet Chriapa net nėra svarbiausias savo komandos žaidėjas! Pabrėžiama, kad Chriapos komanda kovo mėnesį nė karto nepralaimėjo.

Tuo tarpu pasižiūriu į Lino Kleizos kovo mėnesio skaičius ir negaliu suprasti, kaip prizas galėjo atitekti ne jam. Vid. 21,5 tšk., 6,3 kamuolio, 1,8 rez. perdavimo, 1,3 perimto kamuolio, 56 proc. taiklumas, 25,3 naudingumo balo.

Taip, Kleizos komanda pralaimėjo vienas Top 16 rungtynes, bet jos nieko nebelėmė.

Tuomet kodėl Eurolyga nepalaukė šio vakaro mačo – paskutinio kovo mėnesį – ir tik tada neskyrė prizo? Gal todėl, kad CSKA šansai pralaimėti Vitorijoje didesni, nei „Olympiakos“ Gdynėje? Ir tada Chriapos prizą būtų sunkiau pateisinti.

 
2010-03-08 10:28

Teisėjai yra ne robotai, mėgsta kartoti patys arbitrai. Jie klysta kaip ir kiekvienas žmogus ir tai yra suprantama. Todėl Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) jau kurį laiką arbitrams padeda televizijos kameros. Jeigu kėlinio pabaigoje įvyko abejotinas epizodas, teisėjai turi teisę jį peržiūrėti televizoriaus ekrane.

Praėjusios nakties rungtynėse tarp Los Andželo „Lakers“ ir Orlando „Magic“ būtent technologijos padėjo Orlando ekipai išsaugoti pergalę.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 13 sekundžių Kobe Bryantas pataikė tolimą metimą, kurį teisėjai įskaitė kaip tritaškį. Tačiau peržvelgus pakartojimą matyti, kad Bryantas pėdos krašteliu užmynė ant linijos, todėl buvo įskaityti du taškai. Rungtynių režisieriai netgi priartino Bryanto koją, kad tai matytųsi aiškiai.

Epizodą galite pamatyti čia.

Vietoje to, kad rezultatas būtų lygus, „Magic“ išliko 1 tašku priekyje ir išsaugojo pergalę.

Šis epizodas labai priminė savaitgalio „Lietuvos ryto“ - „Šiaulių“ dvikovą. Likus žaisti 9 sekundes Stepas Babrauskas pataikė tritaškį ir išvedė vilniečius į priekį 1 tašku. Galiausiai „Lietuvos rytas“ iškovojo pergalę 3 taškais.

Babrausko pataikymas sukėlė diskusijas internete - mynė ant linijos ar ne? Kelis kartus peržiūrėjęs pakartojimą, taip ir negalėčiau atsakyti į šį klausimą. Nes tiesiog nebuvo priartinta taip, kaip tai padarė Amerikoje rungtynes filmuojanti ESPN televizija.

Akivaizdu, kad technologijos šiuo atveju nepaliktų jokių klausimų. Bryantas mynė ant linijos, teisėjai peržiūrėjo įrašą, tai buvo matyti, todėl sprendimas įskaityti 3 taškus buvo pakeistas.

FIBA taisyklės draudžia teisėjams peržvelgti tokius epizodus televizoriuje, bet bent mums, žiūrovams, juk būtų įdomiau, jei žinotume tikslų atsakymą, ar ne?

 
2010-02-19 12:00

Tokios žinutės Klivlendo „Cavaliers“ gerbėjų forumuose pastaruoju metu - vienos populiariausių. Labiau JAV nei Lietuvoje mylimas krepšininkas vakar buvo išmainytas iš Klivlendo „Cavaliers“ į Vašingtono „Wizards“, tačiau gerbėjai tikisi, kad lietuvis sugrįš. Tokia galimybė egzistuoja, jeigu Vašingtono klubo vadovai išpirks lietuvio kontraktą.

„Z, net jeigu tu niekada negrįši į Klivlendą, žinok, kad tikri krepšinio gerbėjai tave mylės ir gerbs labiau už bet kurį kitą atletą, bet kada įžengusį į Klivlendo komandos rūbinę. Esi nuostabus žmogus ir istorinė jėga po krepšiu“, - skelbiama prie vieno iš Ilgauskui skirtų vaizdo reportažų youtube.com svetainėje.

„Sugrąžinkite Didįjį Z namo! Tai visų laikų lojaliausias Klivlendo sportininkas“, - skelbiama kitoje žinutėje.

Gerbėjai jau kuria ir vaizdo reportažus pagerbti Ilgauską. Keletas iš jų:

  
1 2 3 ··· 6 ··· 9 ··· 12 ··· 15 16  »


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (Mezon NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 Žinutės: 119
Paskutinė žinutė: 2017-11-19 07:42
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 6
Žinutės: 689
Paskutinė žinutė: 2017-11-18 14:51
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 31 32 33 34 35
Žinutės: 264
Paskutinė žinutė: 2017-10-30 04:06
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 10 11 12 13 14
Žinutės: 7
Paskutinė žinutė: 2017-10-09 10:51
Kipriukas