Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis
„Tik pralaimėk (su „Chimki“) nieko nereiškiantį mačą – pasaulio pabaiga. Labai pavydžiu Kauno „Žalgirio“ komandos treneriams – gali pralaimėti visas antrojo Eurolygos etapo rungtynes, VTB mačus silpniems klubams, o po to sužaisti su, švelniai tariant, silpnesniu varžovu, pavyzdžiui, „Kalev“ ir garsiai šaukti: padovanojome puikią pergalę Kaunui. Tokie dalykai mūsų komandoje tikrai nepraslystų – pralaimi, o vis tiek esi geras? Tai įmanoma tik su „Žalgiriu“...“
Prieš kurį laiką „Žalgirio“ kvietimo atsisakęs Rimas Kurtinaitis dabar jau pavydi Kauno klubo treneriams.
 

Komentarai

2012-03-28 23:26
Martynas
Kurtis pastate i vieta zalgiri su visa jo vadyba :)
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 23:14
TIESA
Taip,graudi tiesa apie dabartinį "Žalgirį" ir jo fanus...
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 23:14
gut
visiska teisybe pagarba kurtinaiciui !
Įvertinimas:
+3
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 23:10
Pagarba Kurčiui :) Visiška tiesa!!!
Įvertinimas:
+3
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 23:04
Chelsea
o gal jis surusėjo ir priėmė slapta rusijos pilietybę, o neduok dieve tapo KGB agentu ??? :)))DDD Dabar Žalgiris, po to L.Rytas, tai ir iki braliukų latvių sugryš ir priduos VEF'ą kartu su Butautu motyvuodamas tuo, kad jie ne krepšinį, o ledo rutulį žaidžia :)))DDD brrrr, o jau tada nepavydžiu visam Adzerbaidžano krepšiniui......
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 23:02
sunerimo legendos fanai, kai legendinis legendinio klubo krepšininkas pasakė teisybę...Ar jūs legendos pseudo fanai suprantate tą dalyką, kad nuo 1999 metų sezono klubas yra iš esmės pajuokos objektas (nešnekant to sezono, kai Sabas be kojų sužaidė ir atidavė pagarbą)....dabartiniai 18-mečiai, 20-mečiai iš kartos į kartą nematė absoliučiai nieko kuo gali didžiuotis šis klubas...Stovėjau 1999 metais balandžio 22 Karmėlavos oro uoste ir tikrai netikėjau, kad toks klubas taps tuo kuo tapo...

ADMINISTRATORIAI VIENAS GERIAUSIU KOMENTARU PER SIOS METUS!

Zmogus apsoliucia tiesa pasake ,Z pergales buvo pries daugiau nei 10 metu. Nuo to laiko nieko daugiau atarp LKL 1 vieta nesugeba(ir tai santykis labai lygus).
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 22:52
Chelsea
...buvo visai neblogas treneris, bet suvaikėjo... Matyt senatvės sindromas Rimuką veikia labiausiai iš visų planetos gyventojų. Čia turbūt Rimukas apsvaigo charizmatiškojo Jose Muorinho pasisakymais ir paprasčiausiai padarė nevykusį copy - paste:) DDD
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 22:44
Kukuruzui
Svelniai tariant kurtinai pralosei Belgu komandai, ir dar su tokia sudetim! Linkiu ir nuo VEF pasikrauti.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 22:33
Maladec Rimas, tikras "Zalgirietis".
Įvertinimas:
+3
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 22:24
Mano nuomone
Jau uz**** ta jo reisikiama nuomone vien apie zalgiri, istisai kursto. Jei norejo pasakyt, kad zalgiris gali laimet tik pries talina tai jo super komanda nelaimejo net pries zalgiri, tegul laimi tada kalba.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 22:13
Anonimas
pavydi? cha cha jau greičiau juokiasi
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 22:01
stipru, net labai stipru :)
Įvertinimas:
+4
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 21:28
Anonimas megstantis benzina
jomantas kietesnis uz kurtini
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 21:27
Romas
Kurtinaitis iškreipia faktus. Žalgirįi per paskutinius 2 sezonus treniruoja jei neklystu penktas treneris. 2 iš jų atleisti dėl prastų rezultatų ( Petrovičius ir Zouros) Chimki tik antras. Be abejo Žalgirio sezono startas šiemet buvo nekoks( dėl to pasikeitė treneris) ir top 16 Žalgiris pasirodė prastai ( iš esmes tik dėl tu keistų pralaimėjimų Kantu komandai), tačiau VTB 2 rate Žalgiris turėjo daugiau pergaliu nei tas pats Chimki. Daugelis Žalgirio problemų yra susijusios su prasta sezono pradžia, šiuo metu jie žaidžia geriau tik manau dėl tos prastos sezono pradžios jie vis dar nesugeba psichologiškai nusistatyti ramiai užbaigti laimėtas varžybas. Atleisti Trifunovičių objektyviai nėra dėl ko, nes žmogus užgesino gaisrus ir įvykdė programą minimum pateko į top 16, va jei tų gaisrų nebūtų buvę būtų galima kalbėti kitaip. na o Kurtinaitis yra Žirinovskio analogas šneka prieš galvodamas ką pasako. Sėkmės jam kitąmet ieškantis naujo klubo.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 21:18
dandas
nu istikruju teisingai pasake.nors sergu uzvisas Lietuvos komandas ,ir palaikau Zalgiri eurolygoje ir vtb,su toke sudetim labai silpnai pasirode ..
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 21:13
Tokie dalykai mūsų komandoje tikrai nepraslystų – pralaimi, o vis tiek esi geras? Tai įmanoma tik su „Žalgiriu“...“ Nes mes mylim Žalgiri!
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 21:09
SJKlausimas Kurtinaičiui ir daugeliui čia susirinkusių kritikų. Ar bent po nors vieno pralaimėjimo Žalgirio treneriai, žaidėjai ar vadovai yra pasakę, kad viskas buvo gerai ? Nė karto ! Romka sakė, dar turim šansų, žaidėjai, treneriai vardijo klaidas ir žadėjo jų vengt ateity.O pergalės yra pergalės, reikia džiaugtis kiekviena jų ir reikia mokėt pralaimėt, o jei kas nors po pergalių prieš silpnesnius klubus bando įrodinėt komandos pajėgumą, tai tikrai ne komandos vadovai ar žaidėjai. Be to pergale prieš VEF'a galima ir vadovams ir žaidėjams pasigirt, nes tokiu skirtumu latvių šiemet niekas nenugalėjo (įskaitant ir Chimki), ir Žalgiris tokių gerų rungtynių šitame sezone mažai sužaidė.Taip, kad Kurtinaičio pavyzdys čia nelabai tinkamas, nebent kalbėtume apie "tipinius" lietuvių aistruolius kurie kai sekasi - garbina, kai nesiseka - maišo su purvais


Nelabai laiko turiu ieskoti, bet si sezona tikrai buvo ir ne viena karta, kai pralaimi, bet sako, kad viskas gerai. O tas pavyzdys su VEF'u, cia visiskai netinkamas, nes tai nieko neirodo, kaip sakoma, net lazda issauna. O kritikai ir "tipiniai" "aistruoliai", kaip tamsta sakote, po kiekvieno pralaimejimo (ypac pries silpnas komandas, tokias kaip, velgi, VEF), turi pilna teise pykti ant klubo vadovybes, zaideju, treneriu, juk pries sezona buvo zadama labai daug, i kluba investuota (Lietuvos mastu) beprotiska suma Euru, surinkta tikrai nebloga sudetis, net ir Eurolygos standartais, tad kodel, kaip sakote, niekas negali issakyti savo nuomones? Juk nepasitenkinimas kyla ne is niekur, o kandziai pasisako, ne priesiskai pries pati kluba nusiteike nepraustaburniai, bet patys, istikimi fanai. Tad prisidirbo... neieskosiu kaltu ir nesistengiu ivardinti kas, taciau komandai reikia ne tik trenerius ar zaidejus keisti, bet is pagrindu tvarkyti savo valdanciases grandis.

Tai tiek

P.S. neturintiem ka pasakyti protingo, prasau, isvaziuokite i miska ir srutas pilkite ten, o ne cia, kur renkasi normalus ir issilavine zmones. Aciu!
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 20:58
Anonimas
grieztai bet teisingai
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 20:57
ramyrasNepaėmė Žalgiris į trenerius,dabar bando šūdais apipilt,lygtai pats kažką tokio kaip treneris būtų ypatingo pasiekęs.Kuo pats smirda,tuo kitus tepa.Galvojau rimtesnis jis.


Zalgiris siule jam, pats atsisake, nejuokinkit jus su tokiais komentarais :)
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-03-28 20:55
Aš kaiptik Kurtinaičiui nepritarčiau. Gi jis kai pralaimi mačą, tai gal ir gauna pylos, o Žalgiris tai trenerius keičia... Tik idomu kaip Trifunovičius taip ilgai laikosi, nes Romka lyg ir seka rezultatus.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
«  1 2 3 4 5 6  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 111

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos