Šiaulių "Šiauliai" 2011-2012

Komentarai

«  1 ··· 3 4 5 6 7 ··· 10 ··· 20 ··· 30 ··· 40 ··· 50 ··· 58  »
2011-07-16 14:16
to Martisspaudos neseki, Matulionio, Delašo ir Janavičiaus nebeliks, net nebesidomi jais, užeik pasiskaitinėk į aukščiau esančią nuorodą LKL vasaros turgus.Matau, krepšinyje nelabai gaudais jei Delaša priskiri prie centrų.O Liutyčiu dar galėtų siust į NKL, užteks komandai 4 legionierių per akis.


Deja atvirksciai as seku spauda, ir laikrastyje buvau skaites ir Motiejunas sako kad Delasas siauliu nepaliks, o del gaudimosi krepsinyje, neturiu ka pasakyti, jei sprendi apie mane vien del to kad suklydau parasydamas vieno zaidejo pozicija :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 14:24
Beto, irgi abejoju tavo gaudymusi krepsinyje jei sprendi vien is tos lenteles apie viska, atsirado genijus mat ;DDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 14:27
Martisto Martisspaudos neseki, Matulionio, Delašo ir Janavičiaus nebeliks, net nebesidomi jais, užeik pasiskaitinėk į aukščiau esančią nuorodą LKL vasaros turgus.Matau, krepšinyje nelabai gaudais jei Delaša priskiri prie centrų.O Liutyčiu dar galėtų siust į NKL, užteks komandai 4 legionierių per akis.Deja atvirksciai as seku spauda, ir laikrastyje buvau skaites ir Motiejunas sako kad Delasas siauliu nepaliks, o del gaudimosi krepsinyje, neturiu ka pasakyti, jei sprendi apie mane vien del to kad suklydau parasydamas vieno zaidejo pozicija :)


Man įdomu - kas Šiaulių direktorius - Klimavičius ar Motiejūnas. Manai kad kas nors tą Delašą priims po tokio tragiško sezono...
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 14:42
Šiauliai nelaikys tų Žalgirio žaidėjų, nes pernai su jais vos ne fiasko buvo, sakyčiau. Vietoj Matulionio eis į pagrindą Liutych'as, jis NKL'ui per geras sakyčiau. Pernai Artamonov'as NKL irgi neblogai lošė lyg ir, tad gal ir jį paims. Nors abu ne lietuviai, bet perspektyvų pas abu yra, abu jie savo šalyse yra tarp perspektyviausių žaidėjų, tai ateityje galės amerikonų tų nepirkti tiek daug, nes turės patys užaugintus sau puikius žaidėjus, jei nepabėgs jie. :) Bet Liutych'as tai, kiek žinau, tikrai labai patenkintas perspektyvomis žaisti Lietuvoje (sezono metu buvau interviu daręs su juo..)

Dabar tik klausimas, ką paims į dar vieno SF poziciją ir ar ims PG. Gal dar PF reikėtų...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 15:01
Beje, gal kas žinot, kokios trukmės sutartis su Artamonov'u yra? Anksčiau, kai buvo paskelbta naujiena šiame tinklapyje, kažkas komentaruose parašė, kad sutartis 7 metų trukmės, bet atrodo tai nerealiai..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 15:21
siaip
Artamonovas jau kaip lietuvis, teko kelis kartus sneket, tai puikiausiai lietuviskai kalba:) bet dar metus jam reiketu pazaist NKL'e.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 15:37
DomantazziMartisto Martisspaudos neseki, Matulionio, Delašo ir Janavičiaus nebeliks, net nebesidomi jais, užeik pasiskaitinėk į aukščiau esančią nuorodą LKL vasaros turgus.Matau, krepšinyje nelabai gaudais jei Delaša priskiri prie centrų.O Liutyčiu dar galėtų siust į NKL, užteks komandai 4 legionierių per akis.Deja atvirksciai as seku spauda, ir laikrastyje buvau skaites ir Motiejunas sako kad Delasas siauliu nepaliks, o del gaudimosi krepsinyje, neturiu ka pasakyti, jei sprendi apie mane vien del to kad suklydau parasydamas vieno zaidejo pozicija :)Man įdomu - kas Šiaulių direktorius - Klimavičius ar Motiejūnas. Manai kad kas nors tą Delašą priims po tokio tragiško sezono...


Tigi zmogui reikai ir apsiprasti prie komandos, o cia pries sezono pabaiga imestas nauja aplinka, manu si sezona jis kitas zaidejas butu, beto cia ne i klimaviciaus nuomone bus ziurima o i sireikos, jei nores sireikia tai jis ir bus siauliuose
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 15:46
MartisDomantazziMartisto Martisspaudos neseki, Matulionio, Delašo ir Janavičiaus nebeliks, net nebesidomi jais, užeik pasiskaitinėk į aukščiau esančią nuorodą LKL vasaros turgus.Matau, krepšinyje nelabai gaudais jei Delaša priskiri prie centrų.O Liutyčiu dar galėtų siust į NKL, užteks komandai 4 legionierių per akis.Deja atvirksciai as seku spauda, ir laikrastyje buvau skaites ir Motiejunas sako kad Delasas siauliu nepaliks, o del gaudimosi krepsinyje, neturiu ka pasakyti, jei sprendi apie mane vien del to kad suklydau parasydamas vieno zaidejo pozicija :)Man įdomu - kas Šiaulių direktorius - Klimavičius ar Motiejūnas. Manai kad kas nors tą Delašą priims po tokio tragiško sezono...Tigi zmogui reikai ir apsiprasti prie komandos, o cia pries sezono pabaiga imestas nauja aplinka, manu si sezona jis kitas zaidejas butu, beto cia ne i klimaviciaus nuomone bus ziurima o i sireikos, jei nores sireikia tai jis ir bus siauliuose


Sireika ne į tą klubą papuolė kur kurį nori žaidėjus gaut - be to, Šiauliuose jis buvo vos ne visa sezoną.

Taip, su Artamonavu 7 metų sutartis yra - pasirašėm atrodo 16 metų dabar jam 18. Taigi iki 23 metu.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 15:55
Tai, man atrodo, dar liko 5 metams sutartis į priekį. :) Labai geras pirkinys. O kokios trukmės sutartys su Liutych yra? Ir ar dar nenutraukė sutarties su Knyza?

Be to, su Ruzgu liko dar 2 metai, ar klystu? Aš darau tokį sąrašą su LKL komandų sutartimis, kad kiekvienas galėtų be didesnio knisimosi pamatyti, kiek metų dar kuris nors žaidėjas turėtų žaisti už komandą, tai ties keliais žaidėjais yra klaustukai. :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 16:00
SagenasTai, man atrodo, dar liko 5 metams sutartis į priekį. :) Labai geras pirkinys. O kokios trukmės sutartys su Liutych yra? Ir ar dar nenutraukė sutarties su Knyza?Be to, su Ruzgu liko dar 2 metai, ar klystu? Aš darau tokį sąrašą su LKL komandų sutartimis, kad kiekvienas galėtų be didesnio knisimosi pamatyti, kiek metų dar kuris nors žaidėjas turėtų žaisti už komandą, tai ties keliais žaidėjais yra klaustukai. :)


Su Liutychium atrodo buvo atrodo 5 metam. O pasirašėm užpernai. O su Ruzgu atrodo 2+1 buvo. Su Knyza sutartį nutraukė. Ant jo tik pinigų švaistymas...
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 16:02
DomantazziMartisDomantazziMartisto Martisspaudos neseki, Matulionio, Delašo ir Janavičiaus nebeliks, net nebesidomi jais, užeik pasiskaitinėk į aukščiau esančią nuorodą LKL vasaros turgus.Matau, krepšinyje nelabai gaudais jei Delaša priskiri prie centrų.O Liutyčiu dar galėtų siust į NKL, užteks komandai 4 legionierių per akis.Deja atvirksciai as seku spauda, ir laikrastyje buvau skaites ir Motiejunas sako kad Delasas siauliu nepaliks, o del gaudimosi krepsinyje, neturiu ka pasakyti, jei sprendi apie mane vien del to kad suklydau parasydamas vieno zaidejo pozicija :)Man įdomu - kas Šiaulių direktorius - Klimavičius ar Motiejūnas. Manai kad kas nors tą Delašą priims po tokio tragiško sezono...Tigi zmogui reikai ir apsiprasti prie komandos, o cia pries sezono pabaiga imestas nauja aplinka, manu si sezona jis kitas zaidejas butu, beto cia ne i klimaviciaus nuomone bus ziurima o i sireikos, jei nores sireikia tai jis ir bus siauliuoseSireika ne į tą klubą papuolė kur kurį nori žaidėjus gaut - be to, Šiauliuose jis buvo vos ne visa sezoną.Taip, su Artamonavu 7 metų sutartis yra - pasirašėm atrodo 16 metų dabar jam 18. Taigi iki 23 metu.


Delasa tas zaidejas, kuri sireika noredamas gali tureti, nes siauliams jis per daug nekainuoja, nes dali atlyginimo padengia zalgiris, ir Motiejunas ir tiek pats Delasas buvo patenkitnti persikelimu i Siaulius, jei sireika nores jsi tikria bus komandoj :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 16:11
MartisDomantazziMartisDomantazziMartisto Martisspaudos neseki, Matulionio, Delašo ir Janavičiaus nebeliks, net nebesidomi jais, užeik pasiskaitinėk į aukščiau esančią nuorodą LKL vasaros turgus.Matau, krepšinyje nelabai gaudais jei Delaša priskiri prie centrų.O Liutyčiu dar galėtų siust į NKL, užteks komandai 4 legionierių per akis.Deja atvirksciai as seku spauda, ir laikrastyje buvau skaites ir Motiejunas sako kad Delasas siauliu nepaliks, o del gaudimosi krepsinyje, neturiu ka pasakyti, jei sprendi apie mane vien del to kad suklydau parasydamas vieno zaidejo pozicija :)Man įdomu - kas Šiaulių direktorius - Klimavičius ar Motiejūnas. Manai kad kas nors tą Delašą priims po tokio tragiško sezono...Tigi zmogui reikai ir apsiprasti prie komandos, o cia pries sezono pabaiga imestas nauja aplinka, manu si sezona jis kitas zaidejas butu, beto cia ne i klimaviciaus nuomone bus ziurima o i sireikos, jei nores sireikia tai jis ir bus siauliuoseSireika ne į tą klubą papuolė kur kurį nori žaidėjus gaut - be to, Šiauliuose jis buvo vos ne visa sezoną.Taip, su Artamonavu 7 metų sutartis yra - pasirašėm atrodo 16 metų dabar jam 18. Taigi iki 23 metu.Delasa tas zaidejas, kuri sireika noredamas gali tureti, nes siauliams jis per daug nekainuoja, nes dali atlyginimo padengia zalgiris, ir Motiejunas ir tiek pats Delasas buvo patenkitnti persikelimu i Siaulius, jei sireika nores jsi tikria bus komandoj :)


Dėl ko gali norėt? Kad neatsiplešia nuo žemės ir sužaidė 2 varžybas gerai iš 20? Gal jis kur ir žaistų visai neblogai, bet tik ne prie Sireikos žaidimo stiliaus.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 18:37
DomantazziMartisDomantazziMartisDomantazziMartisto Martisspaudos neseki, Matulionio, Delašo ir Janavičiaus nebeliks, net nebesidomi jais, užeik pasiskaitinėk į aukščiau esančią nuorodą LKL vasaros turgus.Matau, krepšinyje nelabai gaudais jei Delaša priskiri prie centrų.O Liutyčiu dar galėtų siust į NKL, užteks komandai 4 legionierių per akis.Deja atvirksciai as seku spauda, ir laikrastyje buvau skaites ir Motiejunas sako kad Delasas siauliu nepaliks, o del gaudimosi krepsinyje, neturiu ka pasakyti, jei sprendi apie mane vien del to kad suklydau parasydamas vieno zaidejo pozicija :)Man įdomu - kas Šiaulių direktorius - Klimavičius ar Motiejūnas. Manai kad kas nors tą Delašą priims po tokio tragiško sezono...Tigi zmogui reikai ir apsiprasti prie komandos, o cia pries sezono pabaiga imestas nauja aplinka, manu si sezona jis kitas zaidejas butu, beto cia ne i klimaviciaus nuomone bus ziurima o i sireikos, jei nores sireikia tai jis ir bus siauliuoseSireika ne į tą klubą papuolė kur kurį nori žaidėjus gaut - be to, Šiauliuose jis buvo vos ne visa sezoną.Taip, su Artamonavu 7 metų sutartis yra - pasirašėm atrodo 16 metų dabar jam 18. Taigi iki 23 metu.Delasa tas zaidejas, kuri sireika noredamas gali tureti, nes siauliams jis per daug nekainuoja, nes dali atlyginimo padengia zalgiris, ir Motiejunas ir tiek pats Delasas buvo patenkitnti persikelimu i Siaulius, jei sireika nores jsi tikria bus komandoj :)Dėl ko gali norėt? Kad neatsiplešia nuo žemės ir sužaidė 2 varžybas gerai iš 20? Gal jis kur ir žaistų visai neblogai, bet tik ne prie Sireikos žaidimo stiliaus.


Tik nereikia nezaide tas Delasas taip blogai per 16min 7 taskai 3 reb o BBL 18 min 8 taskai 5 reb, na aisku is statistikos negalima spresti, bet tikrai tikiu kad delasas gali zaisti daug geriau, ir jis zais daug geriau, jam buvo labai sunku is tos cibonos grizus, sutrikes zmmogus buvo . Tikrai prasaus Siauliai jei neislaikys jo savo gretose.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 18:42
to Martisspaudos neseki, Matulionio, Delašo ir Janavičiaus nebeliks, net nebesidomi jais, užeik pasiskaitinėk į aukščiau esančią nuorodą LKL vasaros turgus.Matau, krepšinyje nelabai gaudais jei Delaša priskiri prie centrų.O Liutyčiu dar galėtų siust į NKL, užteks komandai 4 legionierių per akis.


Beto didziajam eskpertui galiu pacituoti pacio delaso zodzius

"Kurioje pozicijoje geriau jaučiatės – sunkiojo puolėjo ar vidurio puolėjo?

– Nejaučiu didelio skirtumo. Žaidžiu ten, kur reikia komandai, treneriui."

Ka dabar pasakysi didysis eksperte ?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 18:43
DomantazziSu Liutychium atrodo buvo atrodo 5 metam. O pasirašėm užpernai. O su Ruzgu atrodo 2+1 buvo. Su Knyza sutartį nutraukė. Ant jo tik pinigų švaistymas...


Užpernai? Kartais ne pernai? :)

///

Delaš'o niekas nelaikys, svetimų žaidėjų Šiauliai vėl neplanuoja rinkti..jau aiški dauguma žaidėjų ir dabar tik keli papildymai bus, iš kurių nelabai kas į pagrindą, o labiau į atsargą tik, tad darykit išvadas..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 18:48
Lt rytas jega
Lt rytas jega Siauliai buduliai!
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 18:50
Lt rytas jega
Siauliai kaip ir kavenskai ir panevezieciai buduliai.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 19:13
to Lt rytas jega
vien Vilniuj krasnuchos rajone buduliu daugiau, nei kartu sudejus Kauno, Siauliu ir Panevezio budulius.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 19:38
Lt rytas jegaLt rytas jega Siauliai buduliai!


Ir paskui kyla klausimas uz ka juos lenkais vadinas, kaip daugiau tokius delbajobus vadinti Cia vyksta gan normali diskusija, kiekvienas dalinames savo nuomone tikrai samgu, bet ne viska turi sudergit kazkoks nuopisa mazvaikis.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2011-07-16 19:44
Martis tau neatrodo,kad cia kaunietis apsimetineja ryto fanu noredamas sukirsinti? jau neviena kart taip buvo ypac kai raso is neregistruoto nick. Joks saves gerentis fanas taip nerasytu.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
«  1 ··· 3 4 5 6 7 ··· 10 ··· 20 ··· 30 ··· 40 ··· 50 ··· 58  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 1151

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (Mezon NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos