Komentarai

1 2 3 4 ··· 8 ··· 12 ··· 16 ··· 20 ··· 22  »
2013-03-07 23:40
Paskutinėm savaitėm stebėjau situaciją tarp Šiaurės Korėjos ir Amerikos. Keli paskutinių dienų įvykiai:

1)Amerika nusiperka 2 milijardus kulkų, oficiali versija, kad pratybom, nors pagal statistikas metams reikia 15 milijonų kulkų pratybom.

2)Amerika užsisako 2000 armoured cars (neįsivaizduoju kaip išverst, šarvuočiai?)

3)Šiaurės Korėja "grąsina" atominiu smūgiu į kažkurį JAV miestą. http://www.guardian.co.uk/world/video/20... . Man šis video atrodo kaip prastas bairis, bet visgi guardian.co.uk :O

///

Sklinda gandai, kad murricos kariuomenė varo scrimmageus išsilaipinimo ir greito puolimo, negaliu patvirtint to šaltiniais, tai tiesiog žmonių kalbos.

Sunaikinus vieną murricos miestą būtų puikus pretekstas pult murricai šiaurės korėją, kinai žinoma stotų į korėjiečių pusę kaip ir murricos "bestukai" rusai.

Taigi realiai keli klausimai:

1. Ar čia trečiojo pasaulinio karo užuomazga?

2. Kas laimėtų karą, JAV+nato šalys+Japonija ar rusija + kinija + korėja + kažkas iš arabų šalių
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2013-03-07 23:45
+ Murrica labai sušvelnina amerikiečių širdis surežisuodama sandy hook šaudymus, kad turėtų pretekstą atimt ginklus iš savo žmonių. Galbūt bijo žmonių revoliucijos, kuri galėtų kilt jei Amerika sugalvotų nušluot nuo žemės Korėją ar inicijuot turbūt paskutinį žmonijos karą?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-03-07 23:47
JAV + Japonija = Nesustabdoma jėga. Rusija, greičiausiai nebūtų JAV pusėje.
Įvertinimas:
+4
(vertina tik prisijungę)
2013-03-07 23:50
ShL
aciu, kad si niuru vakara po tokiu rungtyniu, kazkas sugeba gerai patrolinti ir priversti nusisypsoti

visokiu samokslu teoriju esu skaites, mates, girdejas, bet sita kol kas labiausiai absurdiska
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-03-07 23:51
ShLaciu, kad si niuru vakara po tokiu rungtyniu, kazkas sugeba gerai patrolinti ir priversti nusisypsotivisokiu samokslu teoriju esu skaites, mates, girdejas, bet sita kol kas labiausiai absurdiska


Sąmokslo teorijų? :D Čia tiesiog spekuliacijos ant pastarųjų įvykių
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-03-07 23:53
japonija net neturi kariuomenes. jav laimes, nes ju armija galingiausia pasaulyje ir jie isleidzia 10 kartu daugiau nei kitos salys tam reikalui. o dar pridekim kitas nato salis. izraelis yra be galo galinga valstybe kariniu atzvilgiu. vieni vartai.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-03-07 23:57
TDaYPaskutinėm savaitėm stebėjau situaciją tarp Šiaurės Korėjos ir Amerikos. Keli paskutinių dienų įvykiai:1)Amerika nusiperka 2 milijardus kulkų, oficiali versija, kad pratybom, nors pagal statistikas metams reikia 15 milijonų kulkų pratybom.2)Amerika užsisako 2000 armoured cars (neįsivaizduoju kaip išverst, šarvuočiai?)3)Šiaurės Korėja "grąsina" atominiu smūgiu į kažkurį JAV miestą. http://www.guardian.co.uk/world/video/20... . Man šis video atrodo kaip prastas bairis, bet visgi guardian.co.uk :O///Sklinda gandai, kad murricos kariuomenė varo scrimmageus išsilaipinimo ir greito puolimo, negaliu patvirtint to šaltiniais, tai tiesiog žmonių kalbos.Sunaikinus vieną murricos miestą būtų puikus pretekstas pult murricai šiaurės korėją, kinai žinoma stotų į korėjiečių pusę kaip ir murricos "bestukai" rusai.Taigi realiai keli klausimai:1. Ar čia trečiojo pasaulinio karo užuomazga?2. Kas laimėtų karą, JAV+nato šalys+Japonija ar rusija + kinija + korėja + kažkas iš arabų šalių


Vėl kliedi?? Cmon, vėlus vakaras, o tu čia savo marazmus skleidi.. fe..
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 00:03
ShL
TDaYShLaciu, kad si niuru vakara po tokiu rungtyniu, kazkas sugeba gerai patrolinti ir priversti nusisypsotivisokiu samokslu teoriju esu skaites, mates, girdejas, bet sita kol kas labiausiai absurdiskaSąmokslo teorijų? :D Čia tiesiog spekuliacijos ant pastarųjų įvykių


tai tada paaiskink ka tu visuo tuo nori pasakyti? cia speji kaip bus? ar tiesiog patinka fantazuoti
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 00:04
ShLTDaYShLaciu, kad si niuru vakara po tokiu rungtyniu, kazkas sugeba gerai patrolinti ir priversti nusisypsotivisokiu samokslu teoriju esu skaites, mates, girdejas, bet sita kol kas labiausiai absurdiskaSąmokslo teorijų? :D Čia tiesiog spekuliacijos ant pastarųjų įvykiųtai tada paaiskink ka tu visuo tuo nori pasakyti? cia speji kaip bus? ar tiesiog patinka fantazuoti


Nepatinka tarptautinės politinės/karinės diskusijos?
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 00:08
niekas nesuinteresuotas tokiu masisku karu, dabar eina tokie kaip ale konfliktai kaip pvz arabu salyse vyksta, visiem nusibode metai po metu vyksta tas pats sh ir vsio, cia kaip vietname, karas be tolko buvo ir pagal programa buvo liepta viska uzlaikyti kiek galima ilgiau, pasauliniai karai yra atgyvena.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 00:32
...
Atsigaukit. protai maisosi jums. Jei ir bus tas karas.Nieko nepakeisi. Gal geriau apie prasmingesnius dalykus svajokit ne apie kara. O jei truksta demesio pana susiraskit. Papai isgelbes nuo nuobodolio.Vaikus auginkit. Gal nebekils noras apie kara svajot
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 01:10
expert
jei rimtai tai cia tiesa. su ta siaures koreja ziauriai neaisku. jau tokia valstybe nenuspejama. beveik visi garantuoja, kad ji puls jav tik klausimas kada ir klausimas kurie kuriuos pirma. bet manau europos sis karas nelies, bet ramusis vandenynas nebebus ramus . prasides apokalipse ten per pastaruosius 10 metu, garantuoju. rusija beje nelystu cia tikriausiai, nebent nusilptu jav po karo su koreja, ir rusai tuo pasinaudoje slapta pultu jav. tada tikrai butu apokalipse ir visas pasaulis pavirstu vienom didelem kapinem. peace people. bet net neabejoju kad per 10 metu artimiausiu koreja puls jav pakrante.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 03:46
kbn
Kiekviena menesi , paskutinius 20 metu ta Koreja grasina pulti - JAV , Japonija , P.Koreja ir taip toliau ...

Atsibodes jau tas trolinimas visiems ju ir viskas .. nieko naujo ...

Rusija aplamai , karu nesidomi ir niekur nesikisa po SSRS subirejimo ... viska ka ji nori padaryti , tai prastumti kam nors duju/naftos kontrakta ir issaugoti savo statinius Rytu Europoje , Vidurineje Azijoje .

Jei ka ir daro , tai tik vetuoja JT-O viska ka siulo ... Rusai bando atsikratyti savo sunenusiai ginkluote , svaigsta apie atgaivinta milzininska armija ir bando suderinti santykius su Kinija ir Iranu .

Artimuosiuose Rytuose ji aplamai nieko padaryti negali nes neturi nei techniniu dideliu galimybiu karine prasme , nei intereso dabar nei i ateiti tame regione . Viska ka ji darytu tai stiprintu pozicijas Vidurineje Azijoje ir stumtu Kinu itaka is to regiono , parduotu kiek galima daugiau ginklu ir kazka bandytu daryti Kaukaze pries Igusija , Degestana ,Cecenija , stiprintu pozicijas Ukrainoje ir patrolintu Rytu Europoje pagrasine kokiems Estams karinemis pratybomis prie sienos - ale kad nepamirstu ju niekas Europoje kaip SSRS galybes paveldotojos ... nors niekas rimtai to nepriimtu ...

Pirmas dalykas nera zinoma iki galo ar S.Koreja turi jau brandoline bomba kuri galetu buti sutalpinta i kovine galvute . Ir manoma kad neturi . Antra S.Koreja ir dabar neturi ilgu nuotoliu raketu , tad apie smugi i JAV - svajones del techniniu dalyku .

Visos kalbos , tik todel , kad jie atnaujino branduolinius bandymus . Kurie buvo sustabdyti po senojo dunduko mirties pas juos ...

O spaudimas is JAV , nes iki dabar abejojama ant kiek isitvirtines tas jaunasis dundukas valdzioje . Gal paspaus ir nuvirs - kodel ne patikrinus . Nors rezultatas - tikriausiai niekas nepasikeis ateinancius 20 metu .

Kinija ? pezeti apie pagalba ir savo galia yra viena , visai kita tai daryti atejus metui . Kodel Kinai turetu vargti ir rizikuoti del tokios kaip S.Korejos ? biednos , be istekliu , nutekintos ir tesiog islaikytines valstybes ? intereso nera . Ir stoti pries JAV , Japonijos , P.Korejos ir Taivano koalicija ? durnu reikia buti kad gadintis santykius su 4 vienomis didziausiu pasaulio ekonomikomis kurios labai prisideda prie Kinu ekonomikos augimo .

Kitas dalykas , Kinai nera priauge ir nebus ateinanciu 10-20 metu karo pradeti net ir pries ta pacia Japonija ar P.Koreja .

Trolas cia ir tiek . Kaip ir Kinu pretenzijos i Taivana , ar Rusu kivircai su Japonija .

Palaikyti karsta itampa paranku ir tiek , bet vos tik JAV ir jos sajungininkes pareiskia kad nenusileis , kas nutinka ? tiek kinai , tiek rusai - atsitraukia .

Paprastas blefas ir tiek , vykstantis jau daug metu ...

Vienintele galimybe S.Korejos isivelimo i kara - nestabilumas viduje ir neprognazuojamas ispuolis pries P.Koreja , kuria gali tesiog neatlaikyti nervai . Cia tesiog provokuoja ir zaidzia rizikinga pokeri -bando ispesti naudos is tokiu veiksmu , bet laiku neatsitraukus - S.Koreja liktu viena ir karas truktu labai trumpai .

Pasauliniai karai pakolkas sunkai imanomas dalykas . Nera koaliciju kurios butu suinteresuotos pertvarka pasauli ir turetu galia ir jega ja pakeisti . Net tie patys Kinai ir Rusai turi dideli balsa , nes jiems jis buvo suteiktas Postdamo ir Jaltos konferenciju nutarimais . Suinteresuoti nebent vokieciai , turkai , brazilai , argentina , indija - bet jos per mazai isreikstos pakolkas kad galetu kelti balsa .

Cia zinai .... buvo Irakas , yra Iranas , S.Koreja - pasneketi kiekvienas gali , bet kai blefas nesuveikia kas buna ? uztyla ... Iranas gi irgi grasino kataklizma visiems del sankciju ? blokavimu Ozurio sasario ... pasnekejo , pamate kad nesuveike , niekas neisigando ir tesiog dave zinute - darykit , blokuokit jei galit ... ir suda nei vienas Irano laivais neisplauke is uosto pries JAV laivyno flotile tame regione . Ne suvio neisove , grasino kad naftos kainos kils ... suda ... krito - arabai uzpumpavo rinka pakeisdami Irana , o Indija ir Kinija supirko pigia rinkas praradusia Irano nafta ir skainai pasipelne ir kartu su JAV skanai pasijuoke is Irano slapciai susitike Pekine ir Vasingtone .Grasino apginkluoti Hamas , Hezbolahh ir Sirija .. nieko ... Hezbolah atsisake ir net isreiske parama sukileliams Sirijos ir pareise kad remia " velnia " JAV Sirijoje . Ginklais uzmete S.Arabija , Turkija nutilde Irano intervencija i Sirija , o Izraelis apramino Hamas ... tylu ramu grazu .

S.Korejai zopa butu , jei JAV ir P.Koreja jai neteiktu humanitarines pagalbos maisto produktais - tesiog galvoja , kad jei labiau grasins daugiau gaus :D Tiekia , nes bijo bado ir neramumu , kas padarytu sali dar nestabilesne ir tiek , todel ir duoda parama tokia .

Argentina jau rimciau atrodo su savo grasinimais Britanijai del Foklando salu , nei tas Unu trolininimas apie prevencinius smugius :D

Vieninteliai kurie ir nejuokauja ir neblefuoja tai yra afrikieciai ... tie pasako , kad isskers kaimynines salies gyventojus ir isskerdziai ... Malis - didele problema , nes padaro regiona nesaugiu , o salimais Kongas labai silpnas , dar neatsigaves po Didziojo Afrikos karo pries 10 metu , kuruo metu zuvo 7 mln zmoniu . Va ten didziauzia pasauline problema .

Sirija ? problema Rusu ir Kinu poziuris . Rodyti kaip mazui vaikui ragus , rusai negali susitaikyti kad prarado pozicijas artimuosiuose rytuose ir aisku kaip be to - noras pasipelnyti ... kol vyksta karas , tol rezimas perka sovinius ir ginklus is Rusu ... o Kinai - nafta ... Iranui reikia pinigu finansuoti Sirijos rezima ... parduoda didesnius kiekius ir pigiau naftos , del sankciju ja supirkti gali realiai tik Indija ir Kinija ...

Daugiau neramumu nera kur kiltu ten ...

Afrika didziausia pasauline problema ...
Įvertinimas:
+5
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 07:46
Sudas ta Rusija. Jei ne gamtines salygos, seniai butu kokios vakaru europos salies sumyzta provincija. Nors ir dabar ne kazka.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 09:03
SvetimasSudas ta Rusija. Jei ne gamtines salygos, seniai butu kokios vakaru europos salies sumyzta provincija. Nors ir dabar ne kazka.


Rusija turi daugiausiai atominių ginklų pasaulyje, geras šūdas.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 10:04
SvetimasSudas ta Rusija. Jei ne gamtines salygos, seniai butu kokios vakaru europos salies sumyzta provincija. Nors ir dabar ne kazka.


Viena galingiausia pasaulio šalių, ir šūdas?
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 15:40
Nors krepsinyje daznai nesutinku su Tday, bet cia pilnai jam pritariu. Amerika Terrorist #1. Paziurekit, jie skelbiasi, kad kariauja uz zmoniu gerove, bet ka daro is tiesu? 1990 visus metus rekavo, kad Baltijos salys mes tuoj atleksim (vos ne kura i naikintuvus pilames) ir jus isvaduosim, taip visus metus "lialiakino" kol zmones patys neisejo i nuogom rankom pries omon'a kovot. Ir teisingai ko jai tuose baltijos salyse? va i Iraka per 48h isiverze, ir tupejo ten 6metus!! bet ne apie Huseina ir Kadaffi noriu pasneket, o apie nuostabia sajungine valstybe Jugoslavia, kuria Amerika "siaip" sunaikino (oficialiai sakoma, kad vadavo, Kosova, bet jis ten paskutinei vietoj buvo) Operacija pavadino graziai Merciful Angel bombardavo serbija 10savaiciu, per jas zuvo ~6000 civiliu!! nieko sau Merciful Angel...

Baisiausia ta, kad Yelcin'as isdave serbus. Rusu tankai ir naikintuvai jau lauke isakymu, bet "tas" isigando, ir apskritai nesikiso. Kaip rusai sako: Serbai mum atleido, bet mes patys sau atleist negalim. Tai va, o Amerika savo pasieke, ne Kosovas jiems ten rupejo o rusus isgasdint, labiau. Kas del Siaures korejos. Velgi matos kokie jie "demokratijos nesiotojai" Ten vyksta daug siurpesni dalykai, nei Rusijoje ir jugoslavijoje kartu sudejus, bet Murika ne tai, kad neskuba ten, bet apskritai ignora ijunge, o kaip gi, naftos tai ten nera. Vienok jei kils karas labiausiai gaila bus P.Korejos, Atsidurs pasoneje :D pabaigai video ir daina is t.A.t.u apie jugoslavija. Gal pamatysit, kokia "demokratija" nesioja JAV

http://www.youtube.com/watch?v=k0Git1piH...
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 15:51
TROLL
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 16:38
na šia tema ir aš domiuosi..bet kodėl visi mąsto taip tiesmukiškai, tik apie konkrečias valstybes? juk pasaulyje gali įvykti tokių dalykų, apie kuriuos net neįsivaizduojame, pvz saulės blyksniai, jei didesnis užklystų į Žemę, visos technologijos būtų pasmerktos, o kaip žinome šių laikų pasaulis paremtas technologijomis, tad tai tikrai galėtų sukelti didelių problemų ne tik daugumai žemės gyventojų, bet tada visas gyvenimo ritmas pasikeistų, ir šalims kurios nori pradėti karą , tai būtų daug kartų lengviau padaryti nei dabar, kadangi pasaulio dėmėsys būtų sutelktas į katastrofą..

Dar vienas įmanomas scenarijus - ateiviai. Juk suprantam, jog kosmoso ištyrinėta vos 1proc, tad kiek protingų gyvybių gali egzistuoti tuose 99? daug. ir jie gali būti technologiškai išsivystę, o jei jie atvyktų į Žemę nusiteikę priešiškai - mums pz. tik tada jau ne 3WW, o First Contact War. Niekas negali nei patvirtinti nei paneigti, jog taip nebus, tai tik spekuliacijos, bet viskas įmanoma...

Tačiau galimas ir geresnis scenarijus sutikus ateivius. Jie gali būti nepriešiški ir labiau išsivystę nei mes, išmokytų mus naujų technologijų, o jei viena iš jų būtų greitas keliavimas didelius kosmoso atstumus, patys suprantat , kad per kelis dešimtmečius kosmoso kelionės taptų labai dažnu dalykų, o ir nebrangiu, palyginus kiek dabar kainuoja kosmoso turizmas, vien aplink žemę apskristi. tada daug žmonių neradę laimės savo gimtojoje planetoje išskristų ieškoti geresnio gyvenimo į kitas planetas.

Na tai tik spekuliacijos ir fantazijos, tačiau manau jog per 10-30 metų tikrai turėtų būti pirmas kontaktas , tik neaišku draugiškas ar ne....
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2013-03-08 16:41
SvetimasSudas ta Rusija. Jei ne gamtines salygos, seniai butu kokios vakaru europos salies sumyzta provincija. Nors ir dabar ne kazka.


tu "vakaru europos salys" visai nebutu jeigu tas tavo "sudas" nebutu laimejes 2 pasaulinio karo.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 ··· 8 ··· 12 ··· 16 ··· 20 ··· 22  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 437

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas