Sugrįžusio Llullo užkurtas „Real“ – per žingsnį nuo Eurolygos finalo ketverto Madrido „Real“ gynėjas Sergio Llullas sugrįžo ant parketo po 8 mėnesių pertraukos, o Ispanijos sostinėje sirgaliai jį pasitiko griausmingais aplodismentais.
Anksčiau laiko areną palikusio LaVaro žinutė Šeškui: „Jis viską sugadino ir už tai sumokės“ LaVarą Ballą gerokai įsiutino pastarojo mėnesio įvykiai Prienų–Birštono „Vytauto“ komandoje, o garsiosios šeimos galvos pyktis baigėsi tuo, jog per artimiausią savaitę šeimynėlė paliks Lietuvą.
TOP Banneris 316x250 Adform 1
Ballų savivališkumo šokiruotas Šeškus: „Ką sugalvoja, tą ir daro“ Ballų cirko tęsinio Prienai nebeišvys. Iki Prienų-Birštono „Vytauto“ trečiadienio rungtynių su „Šiauliais“ likus apie minutę, Ballų šeima pakilo nuo priekinės eilės vietų ir patraukė išėjimo link.
Intriga grįžta? Švedo vedama „Chimki“ sušvelnino serijos su CSKA rezultatą Aleksejus Švedas padarė viską, kad Maskvos srities „Chimki“ dar bent šiek tiek pratęstų savo sezoną Eurolygoje.
Šou baigiasi: Ballai nebaigs sezono Lietuvoje Ballų dienos Lietuvoje – suskaičiuotos. Paskutiniu metu iš rotacijos iškritę LaMelo ir LiAngelo Ballai kartu su šeimyna artimiausiu metu paliks Prienus ir grįš į JAV. Veikiausiai tai įvyks kitą savaitę.
Lietuvoje besilankantis Lonzo Ballas pažado surengti koncertą neištesės Ballų dienos Lietuvoje – suskaičiuotos. Paskutiniu metu iš rotacijos iškritę LaMelo ir LiAngelo Ballai kartu su šeimyna artimiausiu metu paliks Prienus ir grįš į JAV.
TOP Banneris 316x250 Adform 2
„Šiauliams“ nusileidę prieniškiai nepasinaudojo proga pakilti iš LKL lentelės dugno Prienų–Birštono „Vytautas“ turėjo galimybę šį vakarą pakilti iš „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės dugno, tačiau šansu nepasinaudojo.
„Neptūną“ pargriovęs „Nevėžis“ iškovojo bilietą į atkrintamąsias Ilgai ties „Betsafe-LKL“ pirmenybių iškritimo zona balansavęs Kėdainių „Nevėžis“ (12-22) reguliariojo sezono finiše sužibėjo ir žengė į atkrintamąsias varžybas.
LMKL uždarymo šventėje – MVP titulo įteikimas ir specialus apdovanojimas veteranei Trečiadienį Raudondvario dvare apdovanotos 2017-2018 m. geriausios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) komandos ir krepšininkės. Čempionų taurė ir aukso medaliai įteikti Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“, antrosios vietos trofėjus – Vilniaus „Kibirkščiai“, trečiosios – Marijampolės „Sūduvai“.
„Nevėžį“ dėl traumos paliekantis Tadas Sedekerskis gydysis Ispanijoje Šį sezoną Kėdainių „Nevėžis“ užbaigs be lengvojo krašto puolėjo, 205 cm ūgio, 20 metų Tado Sedekerskio savo sudėtyje.