„BasketNews.lt“ LKL vasaros turgus Pasibaigus LKL sezonui startuoja tradicinė „BasketNews.lt“ rubrika LKL vasaros turgus, apžvelgianti žaidėjų judėjimą stipriausioje šalies krepšinio lygoje. Lenkija į mūšius su Lietuva ir Kosovu stos su nukraujavusia priekine linija Artėjant atrankos į pasaulio čempionatą rungtynėms, Lenkijos nacionalinė rinktinė paskelbė 15-os krepšininkų sąrašą, kurie gins šalies garbę mačuose su Lietuva ir Kosovu.
TOP Banneris 316x250 Adform 1 Oficialu: Dainius Adomaitis pradeda darbą „Ryte“
Divacas apie „Kings“ sprendimą nesirinkti Dončičiaus: „Bagley yra geresnis žaidėjas“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje, Sakramento „Kings“ turėjo antrąjį šaukimą bei galimybę pasikviesti Europoje žibėjusį Luką Dončičių, tačiau klubas pasirinko Marviną Bagley. Gentile sulaukė kvietimo iš „Rockets“ Alessandro Gentile gali sulaukti šanso debiutuoti Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Pranešama, jog italas sulaukė kvietimo iš Hjustono „Rockets“
Dar viena bloga žinia LiAngelo Ballui: neatstovaus „Lakers“ Vasaros lygoje Šiąnakt savo pavardės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje neišgirdęs LiAngelo Ballas sulaukė dar vienos prastos naujienos. TOP Banneris 316x250 Adform 2
Didžioji naktis: Dončičius rungtyniaus Dalase, Kulboka patikėjo „Hornets“ Luka Dončičius pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje netapo – Finikso „Suns“ klubas nusprendė rinktis jų regione tobulėjusį krepšininką. Gudelis pasidžiaugė ženkliai sumažėjusiomis „Ryto“ skolomis ir atsiprašė Kurtinaičio Vilniaus „Lietuvos ryto“ dalininkas Darius Gudelis į atsisveikinimą su ištikimiausiais sirgaliais atėjo nešinas pirmosiomis klubo permainomis.
Su „Žalgiriu“ siejamas Grigonis: „Aš savo darbą atlikau, o dabar žiūrėsime, ar kažkas susidomėjo“ Mariui Grigoniui pritrūko vienos pergalės, kad jis neabejotų dėl to, kur tęs karjerą. Lietuvos rinktinės gynėjas turi dar dvejus metus galiojančią sutartį su Berlyno ALBA, tačiau kontrakte numatyta išpirkos galimybė intriguoja kitas ekipas. Motiejūnas apie save rinktinėje: „Norėčiau žaisti, bet kvietimo nesulaukiau“ Jau šį pirmadienį Kaune prasidės Lietuvos rinktinės stovykla, tačiau Donato Motiejūno joje ir vėl nebus. Šiltų santykių su treneriu Dainiumi Adomaičiu nepalaikantis krepšininkas šiuo metu sportuoja gimtajame mieste, tačiau jo treniruotės liks individualios.