Nepalaužiamas karys: kaip „amerikonas“ iš Djuko užkariavo sirgalių širdis „Vau“, – garsiai prieš eilines Moksleivių krepšinio lygos (MKL) rungtynes sušuko apšilinėjęs tuomet dar penkiolikmetis Mantas Kalnietis. Aiktelėjo ne tik jis, bet ir kiti Arvydo Sabonio krepšinio centro vaikinai. Jų nuostabą sukėlė kitoje aikštelės pusėje įmantrius dėjimus atlikinėjęs jų bendraamžis iš amžinų varžovų – Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos stovyklos. To vaikino vardas – Martynas Pocius ir jis ką tik įdėjo į krepšį apsisukęs 360 laipsnių kampu. „Žalgiryje“ liekantis Pangosas žais Vasaros lygoje Žalgirietis Kevinas Pangosas sezono metu Kaune išgyveno tikrą pirmųjų kartų virtinę. Kanadietis pirmąjį kartą lankėsi mūsų šalyje, debiutavo Eurolygoje bei pirmąjį kartą profesionalo karjeroje tapo čempionu, su „Žalgiriu“ laimėdamas Lietuvos krepšinio lygos čempionatą.
TOP Banneris 316x250 Adform 1 LKL žaidėjų nuomonė 2017: naudingiausias – Jankūnas, geriausias legionierius – Westermannas Tinklalapis „BasketNews.lt“ šeštą kartą apklausė Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino – LKL“) krepšininkus ir išrinko nugalėtojus keturiolikoje kategorijų. Šiandien skelbiame paskutinių kategorijų – naudingiausio lygos žaidėjo ir geriausio legionieriaus – laimėtojus.
FIBA nusprendė mažinti krūvius rinktinių žaidėjams Matydama, kad kasmet nacionalinės rinktinės dėl skirtingų priežasčių netenga pajėgių žaidėjų, FIBA ėmėsi pertvarkos pasirengimo čempionatams cikle. LaVaras Ballas apie savo sūnų: „Jis atves „Lakers“ į atkrintamąsias jau kitą sezoną“ Antruoju numeriu praėjusią naktį NBA naujokų biržoje pašaukto Lonzo Ballo tėtis LaVaras ceremoniją stebėjo laimingas. Jis itin troško, kad jo sūnus žaistų Los Andželo „Lakers“ komandoje. LaVaras to norėjo nė kiek ne mažiau nei pats Lonzo.
Vytautas Šulskis ir Gabrielė Gutkauskaitė sumainė aukso žiedus Penktadienio popietę aukso žiedus sumainė krepšininkų pora – Utenos „Juventus“ puolėjas Vytautas Šulskis ir Kauno raj. „Hoptrans-Sirenų“ komandoje rungtyniaujanti Gabrielė Gutkauskaitė. TOP Banneris 316x250 Adform 2
Biržoje stipriai kritusį Hartensteiną „Rockets“ mato liekantį Europoje Isaiah Hartensteinas ir jo agentai tikėjosi būti pakviesti 15-20 šaukimu. NBA biržą prognozuojantys tinklalapiai vokiečiui žadėjo šaukimą pirmojo rato pabaigoje. Galiausiai Kauno „Žalgiryje“ rungtyniavęs aukštaūgis NBA naujokų biržoje buvo pakviestas tik antrojo rato viduryje, 43-uoju šaukimu, kai jį pasirinko Hjustono „Rockets“. Be netikėtumų: NBA naujokų biržoje pirmasis savo pavardę išgirdo Fultzas Lietuvos laiku naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Brukline įvyks jaunųjų talentų ateitį nulemsianti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų birža.
„Raptors“ Jonui Valančiūnui ieškojo naujo klubo Toronto „Raptors“ centrui Jonui Valančiūnui šių metų NBA naujokų birža galėjo nulemti žaidimą kitoje komandoje. Jimmy Butleris išmainytas į Minesotą Jimmy Butleris ir vėl dirbs su Tomu Thibodeau. Pranešama, kad Čikagos „Bulls“ lyderis buvo išmainytas į Minesotos „Timberwolves“, mainais gaudami Zachą LaVine'ą, Krisą Dunną bei 7-ąjį naujokų biržos šaukimą.