Saugų variantą pasirinkęs Ulanovas: „Dabar kitur nebus taip gerai, kaip Kaune“
Neeilinės muštynės Filipinuose: skraidė kėdės, kumščiai ir krepšininkai
TOP Banneris 316x250 Adform 1
Su Vengrijos krepšiniu susipažinęs Petrauskas: apie šalies lygą ir susilipdžiusią rinktinę Vengrijos krepšinyje lietuviai pastaruoju metu nėra labai dažni svečiai, o sekmadienio vakarą Budapešte į kovą su šios šalies rinktine stos visa Lietuvos nacionalinės komandos delegacija.
Martinas Gebenas: „Mano darbas – stengtis įrodyti, kad esu vertas žaisti „Žalgiryje“
Po krepšiais karaliavusi Lietuvos rinktinė susitvarkė su Lenkija
Karjeros sezoną sužaidęs Bendžius norėtų likti Ispanijoje, bet durų neužtrenkia ir „Rytui“ „Tu pasiruošęs?“ – viešbučio vestibiulyje sutikto buvusio komandos draugo Ispanijoje Adamo Waczynskio su šypsena paklausė Eimantas Bendžius. 2014-2015 metais Lietuvos rinktinės puolėjas pats rungtyniavo Sopote, o trumpam sugrįžus į buvusią karjeros stotelę jam pažįstamų veidų netrūksta.
TOP Banneris 316x250 Adform 2
Oficialu: Jasikevičius lieka „Žalgiryje“
Auklėtinius pagyręs Adomaitis: „Po krepšiu turime jėgą ir bandysime ją išnaudoti“ Lietuvos rinktinė po itin trumpos treniruočių stovyklos jau šiandien išvyksta į Gdanską, kur ketvirtadienį žais pirmąsias trečiojo FIBA lango rungtynes su Lenkijos nacionaline komanda.
Futbolu kvėpuojanti Lenkija priima lietuvius: išskirtinis miestas ir lenkų vargai Krepšinis futbolo teritorijoje. Jau rytoj Lenkijos krepšinio rinktinė Gdansko „Ergo“ arenoje priims Dainiaus Adomaičio auklėtinius, tačiau pastaruoju metu Lenkijos sporto sirgalių mintyse veikiausiai tikrai ne FIBA pasaulio krepšinio čempionato atranka.
JAV prakaitą liejantis Toupane'as siekia kontrakto su NBA klubu