Dwightas Howardas atliko galingą dvigubą dublį
Nuotr. USA TODAY – Scanpix
Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Hjustono „Rockets“ (14-7). Jameso Hardeno ir Dwighto Howardo vedamas klubas namie 105:83 (31:12, 30:25, 26:29, 18:17) nugalėjo „Golden State Warriors“ (11-9).

„Rockets“ varžovus sustabdė savo gynyba. Oklando komandos krepšininkai pataikė vos 35,5 proc. metimų – tai blogiausias jų rezultatas šį sezoną.

Taip Hjustono krepšininkai dar prieš ilgąją pertrauką pirmavo solidžia persvara (61:37) ir nebesižvalgė atgal. „Warriors“ antroje rungtynių pusėje nebuvo priartėję labiau nei iki 15 taškų.

„Blogai pradėjome rungtynes, – sakė „Warriors“ treneris Markas Jacksonas. – Būdavo rungtynių, kai prastai pasirodydavo mūsų atsarginiai žaidėjai ir mes jiems tai akcentuodavome. Šiandien blogai pasirodė starto penketo nariai. Varžovai rungtynes pradėjo turėdami daugiau jėgos ir tai nulėmė visas rungtynes.“

Prieš tai „Rockets“ buvo pralaimėję dvejas rungtynes iš eilės.

Hjustono komandos puolėjas Donatas Motiejūnas žaidė 13 minučių ir pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34, Dwightas Howardas 22 (18 atk. kam.), Terrence'as Jonesas 16 (10 atk. kam.).

„Wariors“: Stephenas Curry 22, Harrisonas Barnesas 14, Kentas Bazemore'as 12, Davidas Lee 11.