Nikos Pappas pagerino 4 asmeninius rekordus
Nuotr. RIA Novosti – Scanpix

Atėnų „Panathinaikos“ į pergalę vedęs ir asmeninius  rekordus gerinęs Nikos Pappas tapo naudingiausiu trečiųjų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių žaidėju.

Jo ekipa Graikijoje 86:85 nugalėjo Maskvos CSKA klubą ir serijos rezultatą sušvelnino iki 1-2.

193 cm gynėjas pergalingose rungtynėse per 30 minučių pelnė 25 taškus (2/5 dvit., 5/7 trit., 6/8 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

25 pelnyti taškai, 5 taiklūs tritaškiai, 4 perimti kamuoliai ir 31 naudingumo balas – naujieji krepšininko karjeros rekordai.

Antrąją vietą užėmė Tel Avivo „Maccabi“ puolėjas Brianas Randle'as, kuris rungtynėse su „Fenerbahce Ulker“ per 42 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 5/7 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, gavo bloką, 4 kartus pažeidė taisykles, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

Visgi puikaus jo pasirodymo pergalei nepakako ir, pralaimėjusi trečias rungtynes iš eilės, „Maccabi“ iškrito iš Eurolygos.

„Anadolu Efes“ aukštaūgis Nenadas Krističius liko trečias. 213 cm krepšininkas per 25 minutes į „Real“ krepšį įmetė 17 taškų (7/9 dvit., 3/3 baudos), atkovojo 7 kamuolius, kartą suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

Ketvirtąją poziciją užėmė puikų taiklumą pademonstravęs Sonny Weemsas (9/11 metimai, 24 naudingumo balai), tuo metu penktąją vietą pasiekė „Panathinaikos“ įžaidėjas Dimitris Diamantidis, kuris surinko 22 naudingumo balus.