Po kartaus starto Eurolygoje Kauno „Žalgiris“ (4-0) reabilitavosi lengva pergale Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 85:69 (22:10, 25:19, 19:23, 19:17) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (0-4).

Žalgiriečiai dominavo nuo pat mačo pradžios bei po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (22:10). Netrukus LKL čempionai įjungė dar aukštesnę pavarą ir po spurto 17:4 persvara pasiekė 23 taškus – 37:14.

Pajutę, jog skirtumas tapo nepadorus, Manto Šerniaus auklėtiniai sujudo, atsakė atkarpa 15:6 bei po Arno Beručkos dvitaškio antrojo kėlinio pabaigoje sumažino deficitą iki 14 taškų (29:43).

Paskutinę antrojo ketvirčio minutę geriau užbaigė žalgiriečiai bei jie ilsėtis išėjo turėdami 18 taškų pranašumą (47:29).

Be susižeidusio Pauliaus Petrilevičiaus žaidę pasvaliečiai trečiajame kėlinyje neteko dar vieno savo aukštaūgio. Antrajame ketvirtyje nesportinę pražangą prieš Joshą Nebo užsidirbęs Žygimantas Skučas po pertraukos buvo nubaustas technine bei pagal taisykles turėjo keliauti į rūbinę.

Skučas per 23 minutes surinko 14 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, dvi klaidas ir 12 naudingumo balų.

Per likusius ketvirčius Pasvalio ekipa, vedama Simo Jarumbausko, demonstravo garbingą kovą bei nesileido triuškinama, tačiau „Žalgiris“ vis tiek iškovojo lengvą pergalę.

Su nuskausminamaisiais žaidęs Jarumbauskas pasvaliečiams pelnė 15 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 5/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Tyleris Cavanaugh, kuris per 25 minutes surinko 14 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit.), 4 atkovotus kamuolius ir 12 naudingumo balų.

LKL čempionams negalėjo padėti traumuoti Lukas Lekavičius bei Paulius Jankūnas.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 15 (5/7 dvit., 5/10 baud., 7 atk. kam.), Žygimantas Skučas 14 (4/5 dvit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Marquesas Townesas 9 (2/8 dvit.), Karolis Guščikas 8 (4/9 dvit., 7 atk. kam.), Paulius Danisevičius ir Arnas Beručka po 7.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 14 (4/5 dvit., 2/5 trit.), Joshas Nebo (5/5 dvit.) ir Nielsas Giffey (6/7 dvit.) po 13, Karolis Lukošiūnas (3/5 trit.) ir Edgaras Ulanovas (2/4 trit.) po 9, Marekas Blaževičius ir Mantas Kalnietis (7 rez. perd.) po 7.