Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Nando De Colo vedami Maskvos CSKA (3-0) klubo krepšininkai išbarstė turėtą dviženklę persvarą, tačiau pergalės iš savo rankų neišleido.

Dimitrio Itoudžio treniruojami Eurolygos čempionai svečiuose 93:87 (26:23, 23:14, 20:26, 24:24) po atkaklios kovos palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (0-3) žaidėjų pasipriešinimą ir pratęsė jų pralaimėjimų seriją.

Antrajame ketvirtyje atitrūkę ir po ilgosios pertraukos sėkmingai sugrįžę CSKA krepšininkai po Andrejaus Voroncevičiaus taiklaus tolimo metimo turėjo rekordinį – 15 taškų pranašumą (52:37), tačiau tvirtai paimti iniciatyvos į savo rankas jie nesugebėjo.

„Anadolu Efes“ atsakė galingu spurtu 14:5, greitai panaikino turėtą didžiulį deficitą ir varžovų į priekį nebepaleido (51:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Thomasas Heurtelis pelnė penkis taškus, DeShaunas Thomasas pridėjo tritaškį, Turkijos ekipa laimėjo atkarpą 8:2 bei po ilgo laiko išlygino rezultatą (71:71).

Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, rezultatas dar buvo, bet tada Nikita Kurbanovas pataikė vieną baudą, Nando De Colo pelnė du taškus su pražanga, Milošas Teodosičius smeigė tritaškį ir CSKA nutolo (89:82).

Per tą atkarpą šeimininkai prametė tris metimus paeiliui. Prieš prasidedant paskutinei minutei, Thomasas pasižymėjo iš toli ir sumažino Stambulo ekipos deficitą iki keturių taškų (85:89).

Tuomet po minutės pertraukėlės komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, dusyk paeiliui prie baudų metimų linijos siųstas De Colo neklydo ir įtvirtino rusų pergalę (93:87).

Prancūzas per 32 minutes pelnė 26 taškus (7/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 12/13 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 11 pražangų, 4 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 32 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: DeShaunas Thomasas 16, Derrickas Brownas 14, Bryce'as Cottonas 12, Bryantas Dunstonas 9.

CSKA: Nando De Colo 26, Milošas Teodosičius 15 (8 rez. perd.), Cory Higginsas 13, Jeffas Ayresas 10, Andrejus Voroncevičius 8.