Donatas Zavackas rungtyniavo beveik visas rungtynes
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Sunkią pergalę trečiose Latvijos pirmenybių finalo serijos rungtynėse pasiekė Antano Kavaliausko ir Donato Zavacko atstovaujama Rygos VEF ekipa.

Ramūno Butauto auklėtiniai savo aikštėje 74:72 (15:16, 22:14, 12:24, 25:18) palaužė „Ventspils“ krepšininkų pasipriešinimą ir serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 2-1.

Kavaliauskas ant parketo praleido 27 minutes, pelnė 7 taškus (3/8 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius prasižengė.

Zavackas per 38 minutes surinko 12 taškų (2/4 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 27 taškus pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Folarinas Campbellas.

Ketvirtasis serijos mačas bus žaidžiamas šeštadienį Ventspilyje.