Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Eurolygos turnyre tarpusavyje susitiko amžini priešininkai Madrido „Real“ (2-2) ir Barselonos „Barcelona“ (2-2). „El Clasico“ vadinamame mače pergalę šventė „Barcelona“, kuri po pergalingo Justino Doellmano metimo svečiuose laimėjo 87:86 (17:27, 20:21, 25:15, 25:23).

Justin  Doellman
PTS 24 | REB 3 | AS 1 | ST 2 | BS 1
Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus minutei „Real“ pirmavo 85:80, tačiau Doellmanas pataikė tritaškį, o vėliau baudas pataikęs Pau Ribasas išlygino rezultatą.

Likus devynioms sekundėms Felipe Reyesas pataikė tik vieną baudą, o lemiamos atakos metu kamuolį turėjo „Barcelona“. Jos metu kamuolys atiteko Doellmanui, kuris pataikė iš vidutinio nuotolio ir „Barcelona“ laimėjo.

Rungtynių didvyriu tapęs amerikietis puikiai atakavo krepšį. Jis pataikė v6 tolimus metimus iš tiek pat galimų ir tris dvitaškius iš 6 bandymų. Iš viso puolėjas surinko 24 taškus ir 26 naudingumo balus.

Pralaimėjusių gretose Jonas Mačiulis per 20 minučių surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

„Real“: Sergio Rodriguezas 18 (7/9 metimai, 13 rez. perd., 27 naud. bal.), Felipe Reyesas (7 atk. kam.) ir Jaycee Carrollas po 14, Sergio Llullas 13, Gustavo Ayonas 12.

„Barcelona Lassa“: Justinas Doellmanas 24 (3/6 dvit., 6/6 trit., 26 naud. bal.), Stratos Perperoglou 13, Juanas Carlosas Navarro 12, Shane‘as Lawalis 10.