Nuotr.: imago images/ANE Edition-Scanpix

Septintąją pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (7-5).

18
71%
5/7
4

Georgios Bartzoko auklėtiniai išvykoje 81:79 (16:30, 15:21, 25:16, 19:18) parklupdė Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-9) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms Jordanas Loydas dvitaškiu išlygino rezultatą (76:76), o Johnny O'Bryantas pridėjo dvi baudas (78:76).

Likus 40 sekundžių Georgios Printezis išlygino rezultatą (78:78), serbai buvo netikslūs ir pasirinko pražangų taktiką, sustabdydami Vassilį Spanoulį ir pasiųsdami veteraną prie baudų linijos. Spanoulis įmetė tik vieną baudą (79:78) ir 8 sekundėms progą turėjo šeimininkai.

Likus 6 sekundėms pražanga sustabdytas O'Bryantas realizavo vieną baudą, taip išlygindamas rezultatą (79:79). Likus 3 sekundėms Printezis realizavo dvitaškį su pražangą, taip išplėšdamas pergalę svečiams (81:79).

Rungtynių herojus Printezis buvo naudingiausias „Oly“ gretose. 35-erių veteranas per 26 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 4 bei prarado 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po O'Bryanto dvitaškio susikrovė 9 taškų persvarą (14:5). Netrukus serbai įjungė dar aukštesnę pavarą ir po Marko Jagodičiaus-Kuridzos tolimo šūvio pirmojo kėlinio pabaigoje nutolo per 16 taškų (30:14).

Prieš ilgąją pertrauką „Oly“ šiek tiek atsigavo ir po Shaquielle'o McKissico dvitaškio bei Spanoulio baudos metimų sumažino skirtumą iki 8 taškų (37:45).

Trečiajame kėlinyje svečiai sugrįžo į rungtynes. Aaronas Harisonas smeigė du tritaškius paeiliui, Octaviusas Elisas pridėjo dvitaškį, taip išlygindamas rungtynių rezultatą (52:52). Ketvirčio pabaigoje Giannoulis Larentzakis smeigė dar vieną tolimą bombą ir graikai buvo priekyje (62:61).

Lemiamą rungtynių ketvirtį Barztoko auklėtiniai pradėjo 8 taškais be atsako, o atkarpą tritaškiu užbaigė Larentzakis (70:61). Šeimininkai atsakė 8:0 spurtu ir po Loydo prasiveržimo sumažino deficitą iki minimumo (69:70).

„Crvena Zvezda“: Johnny O'Bryantas 16 (6/10 baud.), Jordanas Loydas (1/7 trit.) ir Corey Waldenas (3/5 trit.) po 13, Marko Jagodičius-Kuridža 10, Dejanas Davidovacas 8.

„Olympiacos“: Georgios Printezis 16 (5/7 dvit.), Vassilis Spanoulis 14 (5 atk. kam., 5 kl.), Aaronas Harrisonas (4/6 trit.) ir Kostas Sloukas (7 rez. perd.) po 12, Giannoulis Larentzakis 11.