Įspūdingą epizodą Los Andžele vykusiose rungtynėse sukūrė „Clippers“ superžvaigždė Kawhi Leonardas. Palikęs Mikalą Bridgesą nuošalyje, Leonardas nepabūgo į pagalbą atėjusio Deandre Aytono bei sugrūdo kamuolį iš viršaus per 211 cm ūgio centrą.

33
33
7
78%
7/9

Šis momentas papuošė „Clippers“ (35-18) pergalę savo aikštėje 113:103 (27:23, 27:33, 29:25, 30:22) prieš tiesioginę varžovę Vakarų konferencijos viršūnėje Finikso „Suns“ (36-15), kuri iki tol buvo laimėjusi septynis sykius iš eilės.

Leonardas per 38 minutes sumetė 27 taškus (7/13 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Paulas George'as nuo savęs pridėjo 33 taškus (5/10 dvit., 7/9 trit., 2/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas 30-ies taškų ribą pasiekė aštuntą kartą šį sezoną, o jo sezono rezultatyvumo rekordas – 39 taškai.

„Clippers“ varžovams atseikėjo net 18 tritaškių iš 37 bandymų (49 proc.).

Šeimininkai lemiamą kėlinį pradėjo pirmaudami tik dviem taškais, bet tada surengė atkarpą 10:2 ir atitrūko per dviženklę persvarą – 93:83.

Los Andželo ekipai pamažu laužiant rungtynes į savo pusę, Patrickas Beverley kūnu ir tuo pačiu alkūne nuskynė Chrisą Paulą bei buvo išvarytas iš rungtynių.

Bangą pagavusi „Suns“ priartėjo per keturis taškus – 89:93, bet „Clippers“ staigiai atsitiesė surinkdama 10 taškų be atsako – 103:89.

Dvikovos nepabaigė ir Marcusas Morrisas, kuris likus žaisti pusantros minutės buvo diskvalifikuotas iš rungtynių už dvi technines pražangas.

George'ui ir Leonardui puikiai talkino Rajonas Rondo, kuris per 19 minučių sumetė 15 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), išdalino 9 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 3 kamuolius.

Pagal trumpalaikę dešimties dienų sutartį prie „Clippers“ prisijungęs DeMarcusas Cousinsas nepakilo nuo suolo. Praėjusiame mače su Portlando „Trail Blazers“ debiutavęs centras per 8 minutes įmetė 7 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

„Suns“: Devinas Bookeris 24, Mikalas Bridgesas 20, Deandre Aytonas 18 (10 atk. kam.), Chrisas Paulas 13 (7 atk. kam.).

„Clippers“: Paulas George'as 33 (7/9 trit.), Kawhi Leonardas 27, Rajonas Rondo 15 (9 rez. perd.).