Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonui Valančiūnui šiąnakt teko iššūkis žaisti prieš vieną geriausių NBA centrų Joelį Embiidą ir, nors asmeninėje dvikovoje lietuvis triumfavo, tačiau to Memfio „Grizzlies“ (26-26) pergalei nepakako.

34
37
78%
7/9
6

Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 107:119 (25:26, 19:32, 22:39, 41:22) nusileido Filadefijos „76ers“ (32-21) krepšininkams.

Valančiūnas per 28 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 metimus bei 2 sykius suklydo.

Savo ruožtu Embiidas surinko 10 taškų (2/5 dvit., 1/1 trit., 3/4 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei padarė 3 klaidas.

„76ers“ į priekį šovė antrajame kėlinyje. Furkanas Korkmazas pataikė dvitaškį, Benas Simmonsas realizavo baudas bei netrukus pelnė taškus su pražanga, o Filadelfijos ekipa ketvirtį užbaigė laimėjusi atkarpą 10:4 ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 13 taškų persvarą – 57:44.

Vis tik po ilgosios pertraukos mačo baigtis ir buvo nuspręsta. Tobias Harrisas atseikėjo tolimą metimą, Matisse‘as Thybulas atliko dėjimą, Simmonsas pelnė taškus iš po krepšio, Harrisas pridėjo dar vieną tritaškį, o „76ers“ spurtavo 13:5 bei įgijo triuškinamą persvarą – 70:51.

Toliau augusi šeimininkų persvara buvo pasiekusi 33 taškus (97:64), tačiau „Grizzlies“ užtikrintai laimėjo ketvirtąjį kėlinį bei sugebėjo sumažinti deficitą.

„76ers“ lyderiu buvęs Korkmazas sužaidė geriausias karjeros rungtynes. Turkas per 29 minutes pelnė 34 taškus (6/8 dvit., 7/9 trit., 1/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

„76ers“: Furkanas Korkmazas 34 (6/8 dvit., 7/9 trit.), Benas Simmonsas 22 (9/14 dvit., 10 rez. perd., 7 kld.), Tobias Harrisas 21 (6/13 dvit., 3/4 trit.), Joelis Embiidas (10 atk. kam.) ir Alas Horfordas (8 atk. kam.) po 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 15 (4/11 dvit., 4 kld.), Jonas Valančiūnas 14 (5/8 dvit., 10 atk. kam.), Tyusas Jonesas 13 (5/11 dvit., 7 rez. perd.), Brandonas Clarke‘as 11.