Nuotr.: Ž. Vingelis/BC Prienai
Nuotr. Ž. Vingelis/BC Prienai

Visi Prienų „CBet“ (3-2) starto penketo krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių ir Manto Šerniaus kariauna iškovojo skambiausią ką tik prasidėjusio sezono pergalę.

19
29
88%
7/8
8

Prieniškiai šeštadienį Betsafe – LKL rungtynėse namie 99:67 (27:24, 20:22, 25:17, 27:4) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“ (2-2).

„CBet“ komandai tai buvo didžiausia visų laikų pergalė prieš „Neptūną“ ir tuo pačiu didžiausias laimėjimas šį sezoną.

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus 49:49, tačiau tada prieniškiai spurtavo 8:0 ir visoms likusioms rungtynėms perėmė iniciatyvą.

Po Remigijaus Minioto greitoje atakoje atlikto dėjimo šeimininkai pirmavo dviženkle persvara (66:56), o ketvirtajame kėlinyje ėmė triuškinti varžovus.

Paskutinį ketvirtį „CBet“ pradėjo spurtu 14:0, o klaipėdiečiai per visą kėlinį pelnė vos 4 taškus. Prienų klubo pergalę įtvirtino įspūdingas Tomo Digbeu dėjimas su Giedriaus Stankevičiaus pražanga.

„Neptūno“ negelbėjo ir rezultatyviausias karjeros LKL rungtynes sužaidęs Tadas Pažėra, pelnęs 18 taškų, 16 iš jų – pirmoje mačo dalyje.

Be Žygimanto Janavičiaus žaidęs „Neptūnas“ prarado 20 kamuolių, kai „CBet“ – 10.

„CBet“: Dominykas Domarkas 19 (8 rez. perd., 29 naud. balai), Regimantas Miniotas 16 (11 atk. kam.), Marquisas Wrightas ir Mindaugas Sušinskas po 15, Egidijus Dimša 10.

„Neptūnas“: Tadas Pažėra 18, Evaldas Šaulys ir Giedrius Stankevičius po 9.